ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 6°C
Vējš: 7m/s

Jaunumi

19 • 03 • 2016

Snovbordists Cukunde sloupstailā iegūst 21.vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas snovbordists Artūrs Cukunde sestdien Čehijā ieguva 21.vietu Pasaules kausa posmā sloupstailā un netika tālāk par kvalifikāciju, liecina rīkotāju informācija. Sacensības svētdien Špindleruvā Mlinā turpinās 16 labākie kvalifikācijas dalībnieki. 

Cukundem veiksmīgākais bija otrais priekšsacīkšu brauciens, kurā viņš nopelnīja 71,50 punktus, taču ar to bija par maz, lai kvalificētos sacensību turpinājumam. Pirmajā braucienā Latvijas snovbordists tika pie 68,00 punktiem.

Seši labākie priekšsacīkšu dalībnieki uzreiz nodrošināja dalību finālā, bet vēl 10 sportisti startēs pusfinālā. Lai iekļūtu pusfinālā, Cukundem bija nepieciešami vismaz 81,25 punkti. 

Labāko rezultātu kvalifikācijā sasniedza šveicietis Jonass Besigers ar 95,50 punktiem. Startēja 42 dalībnieki. 

Sloupstails slēpošanas frīstailā un snovbordā ir disciplīna, kurā sportistam no dažādiem elementiem veidotā trasē jāizpilda pēc iespējas sarežģītāki triki. Sloupstails kā olimpiskā disciplīna debitēja 2014.gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs. 

Avots: LSM.LV

Artūrs Cukunde 2. brauciens PK posmā Čehijā. Savā braucienā Artūrs izcīnija 12. vietu. Sacensību kopvērtējumā tā ir 21. vieta. Sacensībās kopsummā piedalījās 42 atlēti no 18 valstīm.

Posted by Latvijas snovborda izlase “Freestyle“ disciplīnā on Saturday, March 19, 2016

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv