ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 10°C
Vējš: 1m/s

Jaunumi

24 • 03 • 2014

Snovbordists Petrusevičs izcīna otro vietu Eiropas kausa kopvērtējumā

Latvijas snovbordists Toms Petrusevičs lieliski startējis Eiropas kausa posmā Slovākijā, vakar tiekot pie otrās vietas, šodienas posmā izcīnot uzvaru un kopvērtējumā iegūstot otro vietu. Atzīstamas sekmes arī vēl vienam izlases sportistam - Artūram Cukundem.

Latvijas snovborda izlases “Freestyle“ disciplīnā sportists Toms Petrusevičs Eiropas Kausa posma pirmajā dienā Slovākijā, Štrbske Pleso ieguva 2.vietu, bet izlases sportists Artūrs Cukunde izcīnīja 5.vietu.

Šodien, 23.martā sportisti piedalījās Eiropas Kausa otrās dienas posmā, kas izšķīra kopvērtējuma rezultātu sezonā. Toms Petrusevičs šajā posmā ieguva stabilu pirmo vietu un Eiropas Kausa kopvērtējumā iekļūst otrajā vietā. Savukārt Artūrs Cukunde šajā posmā ieguva 12.vietu.

Izlases treneris Inārs Bīrmanis atzīst: “Sezona ir bijusi raiba. Vērojām Toma intensīvo ceļu mēģinot kvalificēties Soču Ziemas Olimpiskajām spēlēm caur augsta līmeņa Pasaules Kausa posmiem, tāpat pieredzējām līdz šim augstākos izlases rezultātus Pasaules Kausu posmos un Artūra Cukundes spēcīgo pieteikumu pēc ilgāka laika saudzējot iegūto traumu. Arī Artūrs Vasarājs parādīja savas spējas. Panākumi nozīmē vēl vērienīgākus treniņus nākamajai sezonai.“

Izlases vadītājs un treneris Jānis Mellups: “Sportisti beidzot atgriezīsies mājās pēc intensīvas sezonas apbraukājot lielāko daļu Eiropas un pasaules snovborda meku. Ir sasniegts daudz, bet darbs ir jāturpina un jāstrādā, lai uzlabotu sasniegumus. Priekšā fiziskie treniņi, lai izlase būtu gatava drīzai sezonas turpināšanai.“

Pēc noslēdzošā Eiropas Kausa posma Slovākijā, Štrbske Pleso, komanda dodas mājās uz Latviju, lai turpinātu fiziskos treniņus.

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Kubulnieks

Raksts pārpulbicēts no portāla www.sportacentrs.lv (oriģināls: http://sportacentrs.com/ziemas_sports/sleposana/23032014-snovbordists_petrusevics_izcina_otro_viet)

StrbskePleso2014_2.jpg
Toms Petrusevičs uzvar EK posmā Štrbske Pleso. Foto: I.Bīrmanis

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv