ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 10°C
Vējš: 2m/s

Jaunumi

14 • 11 • 2013

Latvijas snovborda frīstaila izlase dodas cīņā par iespēju startēt Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos

Latvijas snovborda izlase “Freestyle” disciplīnā šodien uzsāk jauno, 2013./2014.gada sezonu un atbalsta akciju “Flatland Snowboard”, lai gatavotos dalībai Starptautiskās slēpošanas federācijas (FIS) Pasaules kausa posmos un 2014.gada Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos, Krievijā.

Lai sagatavotos 2013./2014. gada sezonai, Toms Petrusevičs, Latvijas snovborda frīstaila izlases līderis šonedēļ, 16. novembrī dosies uz treniņnometni Vistlerā, Kanādā. Tajā Toms gatavosies dalībai divos Pasaules kausa posmos un labu rezultātu gadījumā iegūs ceļazīmi uz Ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos, 2014.gada februārī.

Savukārt izlases sportisti Artūrs Cukunde unArtūrs Vasarājs kopā ar izlases treneri Ināru Bīrmani jau 2014.gada 3.janvārī dosies uz Livigno, Itāliju, kur gatavosies FIS Eiropas kausa posmiem Portugālē un Čehijā, kā arī Pasaules kausa posmam Kreicbergā, Austrijā.

Ikviens snovborda atbalstītājs šosezon aicināts atbalstīt Latvijas snovborda frīstaila izlasi un piedalīties akcijā „Flatland Snowboard”.

Jānis Mellups, Latvijas snovborda izlases vadītājs: „Esam uzsākuši simbolisku atbalsta akciju Latvijas snovbordistiem – “Flatland Snowboard”. Latvijā nav augstu kalnu, bet ir liels potenciāls snovborda frīstaila disciplīnas sloupstaila attīstībai, kurā sportisti startē snovborda parkos un trasēs. Mūsu sportistu panākumi liecina, ka nav nepieciešami augsti kalni, lai sasniegtu pirmās vietas Eiropas līmenī un Latvijai vēsturiskus panākumus. Šosezon mūsu mērķis ir dalība Pasaules kausa posmu sacensībās un Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos. Aicinām ikvienu Latvijas sporta atbalstītāju pievienoties un atbalstīt plakanās zemes snovbordistus.”

Atbalsts izlasei tiks sniegts, nopērkot “Flatland Snowboard“ T-kreklu veikalā “Boards.lv“ vai veikalā- kafejnīcā “Bang Bang Shop“. Katrs veiktais pirkums būs finansiāls atbalsts Latvijas snovborda izlases sportistiem treniņnometņu rīkošanā, ceļam un dzīvošanai Eiropas un pasaules kalnu kūrortos pirms sacensībām, kā arī tiks sniegts patriotrisks atbalsts mūsu sportistiem.

Latvijas snovborda izlasi “Freestyle“ disciplīnā atbalsta Latvijas Olimpiskā vienība (LOV), Siguldas novada Dome, Rīgas dome, Latvijas slēpošanas savienība, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Olimpiskais centrs Rīga, kā arī “Veselības Fabrika“. Ar inventāru izlases sportistus nodrošina veikali “Boards.lv“, “Burusports“ un “Sportland“.

Atgādinām, ka Latvijas  snovborda izlases “Freestyle“ disciplīnā sportists Toms Petrusevičs 2013. gada martā izcīnīja Eiropas kausu “Slopestyle“ disciplīnā, bet Artūrs Vasarājs – 3. vietu EK sezonas kopvērtējumā.

Latvijas snovborda frīstaila izlases mērķis šosezon ir nopelnīt ceļazīmi uz 2014. gada Soču olimpiskajām spēlēm. Ziemas olimpiskās spēles Sočos būs pirmās vēsturē, kurās iekļauta snovborda frīstaila disciplīna sloupstails.

Sloupstails ir snovborda sacensību disciplīna, kurā snovbordists brauciena laikā pār dažādiem snovparka elementiem - tramplīniem un slaidiem - ar izkoptu stilu un lielu amplitūdu cenšas izpildīt tehniski sarežģītus trikus.

Aktuālos jaunumus par Latvijas snovborda izlases “Freestyle“ disciplīnā gaitām var uzzināt sociālajos tīklos:

  • Facebook http://facebook.com/Lvsnovbordaizlase 
  • Daugiem.lv http://draugiem.lv/snovbordaizlase/ 
  • Twitter http://twitter.com/Snovbordaizlase 
  • Youtube https://www.youtube.com/channel/UCbK13q8vampTqXLOTc4Ri8g

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv