infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -2°C
Vējš: 6m/s

Jaunumi

13 • 02 • 2013

Šajā nedēļas nogalē Ventspilī "Lemberga hūtē" norisināsies Latvijas Čempionāts frīstaila slēpošanā un snovbordā

„Lemberga hūtē” tuvojas iepaidīgākā nedēļas nogale šosezon snovbordistiem un frīstaila slēpotājiem – Latvijas čempionāts, 2900Ls vērtā A.Lemberga balvu izcīņa un „Burton Rookie Tour”

Latvijas čempionāts un 2900 Ls vērtā A.Lemberga balvu izcīņa norisināsies sestdien, 16.februārī, slēpošanas kalnā „Lemberga hūtē”, Ventspilī, pulcējot labākos  snovbordistus un frīstaila slēpotājus no Latvijas un citām Baltijas valstīm. 

Lai gan uz Latvijas Čempionāta tituliem pretendēt varēs tikai Latvijas Republikas pilsoņi, par A.Lemberga naudas balvām varēs cīnīties jebkurš dalībnieks, jo sacensības ir ceturtais posms starptautiskajā tūrē „Monster Energy Ride in Baltics`13”. Iepriekšējos posmos piedalījušies ap 100 dalībnieku no 5 valstīm, starp kuriem Latvijas braucēji uzrādījuši lieliskus rezultātus. 

Sacensības norisināsies slopestyle* disciplīnā, kas jau iekļauta nākamajās ziemas olimpiskajās spēlēs snovbordā un vairāki Latvijas braucēji piedalās FIS Eiropas un Pasaules kausos, lai izpildītu kvalifikācijas normas olimpiskajām spēlēm Sočos 2014.gadā. 

Pirmoreiz Baltijas valstu vēsturē sacensības tiek iekļautas arī Pasaules Snovborda tūrē (World Snowboard Tour), krājot nozīmīgus punktus starptautiskā snovborda reitingā. Nebijušā apmērā, Ls 2900, šogad ir arī A.Lemberga naudas balvu fonds, kas sacensības viennozīmīgi padarīs vēl spraigākas. Sacensības klātienē vērot tiek aicināti arī skatītāji, stap kuriem tiks izlozēti 3 laimīgie, kas iegūs vērtīgas balvas.

Latvijas čempionātu un A.Lemberga balvu izcīņu organizē Latvijas Slēpošanas savienība sadarbībā ar „Ride in Baltics”, Ventspils pilsētu, Olimpisko centru „Ventspils” un Sportland.

Sacensību gars nerims arī svētdien, 17. februārī, jo snovbordisti aicināti piedalīties „Monster Energy Ride in Baltics`13” tūres piektajā posmā – „Burton Rookie Tour”. Sacensības slopestyle disciplīnā norisinās ar mērķi noskaidrot talantīgākos bērnus un jauniešus Baltijas valstīs, bet jau otro gadu sacensībās var piedalīties arī snovbordisti vīriešu konkurencē amatieru un profesionāļu grupās, tāpēc sacensības būs vēl spraigākas un interesantākas. 

„Burton Rookie Tour” pasākums ir īpašs, jo nav ne reģistrācijas, ne pacēlāja maksas, bet lieliskas balvas no Burton un pirmā snovborda veikala Latvijā „Burusports”. Bonusā – visiem sacensību dalībniekiem „Burusports” nodrošinās bezmaksas dēļa servisu pasākuma laikā! 

Abās dienās norisināsies arī „AERODIUM Fly High” sacensības, kurās braucējiem uz tiesnešu izvēlēta parka elementa jāuzlec visaugstāk, lai balvā iegūtu bezmaksas lidojumu AERODIUM vēja tunelī. Iepriekšējo posmu uzvarētāji jau izmēģinājuši lidojumu un atzīst, ka tas ir aizraujošs piedzīvojums ziemā!

Šāds divu dienu pasākums Baltijā notiek tikai vienu reizi sezonā Ventspilī un viennozīmīgi būs iespaidīgākā nedēļas nogale starptautiskās „Monster Energy Ride in Baltics`13” tūres ietvaros!

Latvijas Čempionāts/ A.Lemberga balvu izcīņa:
Online reģistrācija – http://www.rideinbaltics.eu/online-registration/
Vairāk info – http://www.rideinbaltics.eu/lat-champa-lembergs-grand-prix/

Burton Rookie Tour:
Online reģistrācija – http://www.rideinbaltics.eu/burton-online-registration/
Vairāk info – http://www.rideinbaltics.eu/burton-rookie-tour/

Nākamais „Monster Energy Ride in Baltics`13” tūres posms Igaunijas čempionāts norisināsies 23.februārī, par ko sīkāka info tuvākajā laikā www.rideinbaltics.eu 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv