infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 24°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

21 • 11 • 2012

Ride in Baltics '13 tūres atklāšana Druskininkos

Pēc veiksmīgi aizvadītas pirmās sezonas, Ride in Baltics tūres atklāšana plānota šajā nedēļas nogalē. Šogad – vairāk braucēju, vairāk sacensību, vairāk balvu, vairāk prieka! Jau otro gadu pirmās sezonas sacensības norisināsies Lietuvā, iekštelpu trasē, kur laika apstākļi nekādi neietekmēs sniega kvalitāti. „Boardsports OPEN” snovborda un frīstaila slēpošanas sacensībām pieteikušies jau vairāk nekā 70 dalībnieki no Baltijas valstīm.

Ride in Baltics 2013 tūres (RIB 2013) ietvaros plānoti astoņi sacensību posmi Baltijas valstīs, iekļaujot visu valstu nacionālos čempionātus frīstaila slēpošanā un snovbordā. Tūrē piedalās gan amatieru līmeņa braucēji, gan sportisti, kuri piedalās arī Eiropas un Pasaules kausu posmos, lai kvalificētos nākamajām ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos 2014.gadā.

Pirmoreiz Baltijas valstu sacensību vēsturē visi tūres posmi tiks iekļauti arī leģendārajā TTR Pasaules Snovborda tūrē (TTR World Snowboard Tour), attiecīgi braucējiem tiks dota iespēja krāt reitinga punktus starptautiskā līmenī.

„Esmu patiesi pārsteigts kā ir attīstījusies RIB tūre un par pozitīvo atbalstu no braucējiem un industrijas pārstāvjiem. Mums ir izdevies piesaistīt tādu globāli atpazīstamu partneri kā Monster Energy, kas nodrošina iespēju īstenot tūri visaugstākajā līmenī! Pasaules Snovborda tūres vadība bija sajūsmā par pasākumiem Baltijā, tāpēc sacensības uzreiz tika iekļautas starptautiskajā reitingā. Man ir lieliska komanda, tāpēc esmu pārliecināts, ka sezona būs izdevusies!”, stāsta Jānis Jansons, Ride in Baltics tūres idejas autors.

Pirmais posms 24.novembrī „Boardsports OPEN” būs sacensības slopestyle disciplīnā, kas tiek organizētas sadarbībā ar vienu no populārākajiem ekstrēmo sporta veidu veikaliem Lietuvā „Boardsports”. Katrs no astoņiem Monster Energy Ride in Baltics 2013 tūres posmiem iekļaus arī „AERODIUM Fly High” sacensības – dalībnieku uzdevums būs uzlekt visaugstāk pār organizatoru izvēlētu tramplīnu un nosēdināt triku, lai iegūtu bezmaksas lidojumu AERODIUM.

„Boardsports OPEN” posmā dalībnieki sacentīsies ne tikai par ranga punktiem, lai sezonas beigās iegūtu RIB 2013 tūres čempiona titulu, bet arī daudzām jaukām balvām, tajā skaitā - naudas balvām no tūres sadarbības partneriem un sponsoriem – Monster Energy, Boardsports.lt, AERODIUM, Uniq Beanies un citi.

Nākamais RIB 2013 tūres posms „Boards.lv OPEN” norisināsies Latvijā 22.decembrī vienā no populārākajiem snovparkiem Latvijā – Žagarkalnā, Cēsīs.  Laika apstākļu dēļ datums var tikt mainīts, tāpēc aicinām sekot līdzi jaunumiem mājas lapā www.rideinbaltics.eu.


Monster Energy Ride In Baltics Tour'13. Stop1 Boardsports Open Teaser! from RideInBaltics on Vimeo.0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv