infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 11°C
Vējš: 2m/s

Jaunumi

13 • 12 • 2012

Pirmās snovborda un frīstaila slēpošanas sacensības Latvijā

Baltijas snovbordisti un frīstaila slēpotāji atklās sacensību sezonu Latvijā sestdien 22.decembrī, pulcējoties uz starptautiskās tūres slopestyle sacensībām „Boards.lv OPEN” Žagarkalnā.

„Boards.lv OPEN” ir otrais „Monster Energy Ride in Baltics`13” tūres posms, kas norisināsies 22.decembrī „Okartes snovparkā”, Žagarkalnā, Cēsīs. Tūres ietvaros plānoti astoņi sacensību posmi Baltijas valstīs, iekļaujot valstu nacionālos čempionātus.

Pēc tūres pirmā posma Lietuvā līderu pozīcijās kopvērtējumā atrodas vairāki braucēji no Latvijas, tajā skaitā Latvijas izlases snovbordists Toms Petrusevičs un pagājušā gada Ride in Baltics`12 tūres čempions frīstaila slēpošanas grupā Edvards Lansmanis.

„Boards.lv OPEN” sacensības norisināsies slopestyle disciplīnā dažādās vecuma grupās, lai krātu punktus kopējā tūres rangā, kā arī TTR Pasaules Snovborda tūres reitingā (TTR World Snowboard Tour). Līdztekus reitinga punktiem, braucēji cīnīsies par naudas un citām balvām 1850 eiro vērtībā no Boards.lv veikala un citiem sadarbības partneriem.

Katrs no astoņiem tūres posmiem iekļauj arī „AERODIUM Fly High” sacensības, kurās šoreiz piedalīties varēs tikai meitenes, lai noskaidrotu Baltijas valstu augstāko „lidotāju”!

Nākamais tūres posms norisināsies 19.janvārī Ignalinā, Lietuvā, par kuru sīkāk informēsim pirms pasākuma.

RIB_Stop2 poster.jpg

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv