infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 18°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

07 • 03 • 2013

Petrusevičs un Vasarājs uzvar Lietuvas kausā snovbordā

Saistītā informācija

Ar lieliskiem panākumiem Lietuvas kausā snovbordā startējuši Latvijas izlases braucēji Toms Petrusevičs vīriešu konkurencē un Artūrs Vasarājs junioru grupā, iegūstot pirmās vietas gandrīz 60 dalībnieku konkurencē.

Lietuvas Kauss snovbordā un frīstaila slēpošanā („LNSA Slopestyle Cup”) norisinājās Kalita kalnā, Anikščiai nedēļas nogalē pulcējot gandrīz 60 dalībniekus no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas. Sacensības slopestyle disciplīnā bija pēdējais posms starptautiskajā „Monster Energy Ride in Baltics`13” tūrē, kuras ietvaros norisinājušies septiņi sacensību posmi, tajā skaitā nacionālie čempionāti Latvijā un Igaunijā.

Saule un sals iepriekš perfekti sagatavoto snovborda parku sacensību rītā pārvērta par ledainu trasi, tādējādi braucējiem bija jābūt īpaši uzmanīgiem un jāizvēlas tehniski labi zināmi triki. Finālos arī labākie braucieni nereti beidzās ar kritieniem, tomēr spēcīgākie braucēji no Baltijas valstīm pierādīja savas līderpozīcijas.

Latvijas izlases braucējs Toms Petrusevičs jau trešo reizi ieguva pirmo vietu „Monster Energy Ride in Baltics`13” tūres sacensībās, nostiprinot līderpozīcijas kopvērtējumā. Savukārt, otrs Latvijas izlases braucējs Artūrs Vasarājs pirmoreiz uzvarēja junioru grupā sīvā cīņā ar Igaunijas un Lietuvas snovbordistiem. Artūrs uzvarēja arī „AERODIUM Fly High” sacensībās, uzlecot 3,90m augstumā un pārspējot  visus citus konkurentus no Baltijas valstīm.

Pēc oficiālajām sacensībām braucēji nolēma nedaudz izklaidēties, lēkājot pāri 5m platai upei blakus kalnam. Pārsteigums visiem – septiņgadīgs snovbordists no Lietuvas – Liudas Kuprys, arī veiksmīgi īstenoja lēcienu pāri upei, saņemot veicināšanas balvu no tūres atbalstītājiem „UNIQ cepures”.

„Ļoti pozitīva atmosfēra snovparkā bija jūtama visas dienas garumā! Vislielākais paldies Lietuvas Nacionālajai Slēpošanas asociācijai, Boardsports veikalam un Kalita kalnam par atbalstu šī pasākuma organizēšanā!”, atzina Jānis Jansons, Ride in Baltics tūres dibinātājs.

1 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv