infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 9°C
Vējš: 0m/s

Jaunumi

02 • 11 • 2012

Latvijas snovborda frīstaila izlases mērķis - kvalificēties Sočiem

Latvijas snovborda frīstaila izlases sportisti Atrūrs Cukunde un Toms Petrusevičs ar treniņnometni Austrijā, Hintertux ledājā uzsāk 2012./2013. gada sacensību sezonu. Izlases mērķis ir kvalifikācija 2014. gada Soču Ziemas Olimpiskajām spēlēm.

Latvijas snovborda frīstaila izlases sportisti šajā sezonā piedalīsies piecās nozīmīgās sacensībās - četros Pasaules Kausa posmos snovbordā, Pasaules čempionātā snovbordā un dažādās Baltijas valstu sacensībās. Pirmās šīs sezonas Pasaules Kausa sacensības Latvijas sportistiem paredzētas no 9. līdz 11. novembrim Antverpenē, Beļģijā, kur Artūrs un Toms startēs Big Air disciplīnā.

Artūrs Cukunde un Toms Petrusevičs 2011./2012. gada sezonā uzrādījuši labus rezultātus snovborda slopestyle disciplīnā un iekļuvuši Eiropas Kausa posmu 10-niekā, kā arī vienīgie starp Latvijas sportistiem ieguvuši nepieciešamo punktu skaitu, lai šosezon varētu startēt Pasaules Kausa snovbordā posmos un cīnītos par kvalifikāciju 2014. gada Soču Ziemas Olimpiskajām spēlēm.

Soču Olimpiskās spēles būs pirmās Ziemas Olimpisko spēļu vēsturē, kurās iekļauta snovborda frīstaila disciplīna slopestyle.
„Tā ir lieliska iespēja mūsu sportistiem parādīt savu talantu starptautiskās sacensībās un snovborda attīstībai Latvijā. Slopestyle trase veidota no dažādiem elementiem, uz kuriem sportistam jācenšas izpildīt dažādi, pēc iespējas sarežģītāko triki. Tā ir mūsu sportistu stiprā puse, ņemot vērā, ka Latvijā nav augstu kalnu, bet ir attīstīti snovborda parki un iespēja trenēties ziemas laikā”, stāsta Jānis Mellups, Latvijas snovborda frīstaila izlases vadītājs un galvenais treneris.

Latvijas snovborda izlasi atbalsta Boards.lv un INKA Riders House.

Agnese Ruberte

arturs_cukunde.jpg
Artūrs Cukunde

1 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv