infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 13°C
Vējš: 1m/s

Jaunumi

18 • 02 • 2013

Latvijas čempionu tituli snovbordā un frīstaila slēpošanā sadalīti Lemberga hūtē

Rekordliels dalībnieku skaits piedalījās Latvijas čempionātā un A.Lemberga balvu izcīņā snovbordā un frīstaila slēpošanā Lemberga hūtē, Ventspilī. 3100Ls balvu fonds tika sadalīts starp labākajiem Baltijas snovbordistiem un frīstaila slēpotājiem, tostarp talantīgākajiem Latvijas braucējiem – Tomu Petruseviču, Emīlu Ozoliņu, Reini Stabiņu, Edgaru Kauperu un Karīnu Vītiņu.

Sacensības vairāk nekā 100 dalībnieku konkurencē norisinājās slopestyle* disciplīnā, kas pirmoreiz iekļauta nākamajās ziemas olimpiskajās spēlēs. Spraigās sacensībās varēja vērot dažādus augsta līmeņa trikus gan snovbordā, gan frīstaila slēpošanā, bet uzvarēja prasmīgākie braucēji!

Latvijas čempione snovbordā sieviešu grupā Karīna Vītiņa ieguva pirmo vietu kvalifikācijā un to nosargāja arī finālos, aiz sevis atstājot Māru Zālīti un Santu Vēveri. Bet vīriešu konkurencē snovbordā par Latvijas čempionu kļuva Toms Petrusevičs, otrajā vietā – Valters Ošnieks, bet trešajā – Jānis Sarāns. 

Frīstaila slēpošanā šis ir vēsturisks notikums, jo pirmo reizi norisinājās Latvijas čempionāts slopestyle disciplīnā. Par pirmo Latvijas čempionu kļuva Reinis Stabiņš, otrajā vietā – Edvards Lansmanis, bet trešajā – Vilnis Jaunzems. Baltijas līmenī Latvijas braucēji ir pārliecinoši līderi, savā starpā sadalot arī visas A.Lemberga naudas balvas. 

Sacensības bija arī ceturtais starptautiskās „Monster Energy Ride in Baltics`13” tūres posms, kuras līderi ir vairāki talantīgi braucēji no Latvijas. Pirmoreiz Baltijas valstu vēsturē sacensības tiek iekļautas Pasaules Snovborda tūrē (World Snowboard Tour), krājot nozīmīgus punktus starptautiskā snovborda reitingā.

Pēc fināla braucieniem norisinājās arī „Labākā trika” sacensības snovbordā un frīstaila slēpošanā, kur pirmās vietas un 200Ls naudas balvas no A.Lemberga ieguva Edvards Lansmanis un Valters Ošnieks. 

 „AERODIUM Fly High” sacensību uzvarētāju šoreiz tiesneši izvēlējās no finālistiem. Visaugstāk uzlidoja Jānis Sarāns iegūstot bezmaksas lidojumu AERODIUM vēja tunelī. 

Latvijas čempionāts un A.Lemberga balvu izcīņa nebūtu iespējama bez lieliska atbalsta un organizatoru komandas no Latvijas Slēpošanas savienības, „Ride in Baltics”, Ventspils pilsētas un A.Lemberga personīgi, Olimpiskā centra „Ventspils” un veikala „Sportland”.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv