Temp.: 7°C
Vējš: 1m/s

15 • 02 • 2013

Aizvadīts Burusports Latvijas kausa otrais posms borderkrosā un skikrosā

Pagājušo svētdien notika otrais Burusports Latvijas kausa posms borderkrosā un skikrosā, kurā kopumā piedalījās 54 dalībnieki nu jau sešās vecuma grupās.

Sieviešu grupā borderkrosā uzvaru izcīnīja Sindija Buklagina, 2.vieta Līnai Bergai, 3.vieta Vitai Valheimai. Jauniešu grupā borderkrosā 1.vieta Nikolai Jurkevičai un 2.vieta Venijai Ozolai. Pirmo vietu vīriešu grupā borderkrosā izcīnīja igauņu sportists Siim Paalo, 2.vieta Mihaelam Turauskim, 3.vieta Andrim Ablažēvičam. Junioru grupā borderkrosā 1.vieta Naurim Putenim, 2.vieta Paulam Alviķim, 3.vieta Artūram Vasarājam. Vīriešu grupā skikrosā uzvaru izcīnīja Pēteris Kovisārs, 2.vieta Matīsam Melderim un 3.vieta Jānim Biseniekam. Sieviešu grupā skikrosā piedalījās viena dalībniece – 1.vieta Ievai Melderei.

Šo sacensību organizatora un vienlaicīgi trenera Toma Vasina pavadībā mūsu juniori Nauris Putenis un Eduards Dūmiņš rīt dodas uz EJOF, kur spēkosies ar citiem Eiropas jauniešiem borderkrosa un slaloma disciplīnās. Gaidām puišus atpakaļ ar labiem rezultātiem, tādēļ informācija par nākamo posmu sekos jau pavisam drīz.

Bordercross Ozolkalnā from LordsEV on Vimeo.