ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 15°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

13 • 02 • 2012

Latvijas kauss snovbordā un frīstaila slēpošanā, Lemberga Hūtē

Saistītā informācija

18.februārī Ventspils, Lemberga Hūtes kalns būs centrālā Baltijas snovbordistu un frīstaila slēpotāju pulcēšanās vieta! Trīs lieli pasākumi ir apvienojušies, lai sarūpētu lielus svētkus šo sporta veidu piekritējiem. Notiks Latvijas Kauss Slope Style disciplīnā, ikgadējais Ride For Money kā arī Ride In Baltics tūres trešais posms – viss vienā diena!

Paredzēts, ka ieradīsies ļoti daudz dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai cīnītos par Latvijas kausu, Aivara Lemberga sarūpētajām naudas balvām, kā arī vērtīgajiem Ride In Baltics tūres punktiem.

Baltijas vadošā snovparku izveides firma Baltic Snowpark Agency laicīgi rūpēsies par  parka īpašu sagatavošanu, lai visi braucēji spētu parādīt savu labāko sniegumu šajās sacensībās! Ventspils iedzīvotāji ir laipni aicināti klātienē lūkot šo lielisko šovu dienā, kad Ventspils būs ziemas ekstrēmo sporta veidu galvaspilsēta! Plānots ka ieradīsies līdz pat simts šo sporta veidu cienītāji!

Plānotā programma

  • 09:00 – 11:30 Reģistrācija
  • 09:00 – 11:30 Iesildīšanās
  • 11:30 – 11:55 Braucēju sapulce, parka sagatavošana
  • 12:00 – 15:15 Kvalifikācija – SNB / Freeski
  • 15:30 – 17:00 Fināli visas grupas
  • 17:00 – 17:15 „Nauda pret triku” jeb trakākā trika noskaidrošana.
  • 17:30 Apbalvošana
  • 22:00 Afterparty


Latvijas Kauss Slope Style ir pasākums ar senu vēsturi. Katru gadu tas pulcē sportiskākos braucējus, lai iegūtu savā īpašumā prestižo Latvijas Kausa turētāja titulu. Sacensības organizē Latvijas Slēpošanas Savienība.

Aivara Lemberga balvas izcīņa ir leģendārs pasākums, kas jau gadiem ilgi, reizi sezonā, pulcē vadošos braucējus Ventspilī, lai cīnītos par iespaidīgām naudas balvām, ko personīgi sarūpējis un pasniedz Ventspils domes valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Ride In Baltics Tūre ir projekts, kas organizē un apvieno augsta līmeņas snovborda un frīstaila slēpošanas sacensības, kas notiek Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Pasākuma „odziņa” ir frīstaila rangs, kur braucēji visu sezonu krāj punktus, lai beigās noskaidrotu Ride In Baltics Tūres čempionu. Ventspils sacensības būs kā trešais no sešiem posmiem.

baneris.jpg

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv