ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 23°C
Vējš: 2m/s

Reģistrācija Baltijas kausa 2024 6. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 135
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Noels Doršs 2013 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantēra 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 09.03.2024 05:21
Ronijs Doršs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantēra 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 09.03.2024 05:20
Andreas Sisask 1979 Vīrietis (Men) Estonia Karupesa Team 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 21:14
Marta Lamberte 2012 Sieviete (Woman) Latvia Kore 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL 08.03.2024 20:25
Raimonds Sala 2013 Vīrietis (Men) Latvia Kore 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL 08.03.2024 20:21
Dārta Birkenfelde 2010 Sieviete (Woman) Latvia KORE 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 20:02
Olivers Daukuls 2009 Vīrietis (Men) Latvia KORE 12.03.2024 - SG, 13.03.2024 - GS 08.03.2024 19:58
Justīne Baumane 2009 Sieviete (Woman) Latvia KORE 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 19:53
Dainis Ziemelis 1960 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL 08.03.2024 10:06
Ingrīda Sīpola 1973 Sieviete (Woman) Latvia Kore 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 09:31
Jana Trapāne 1987 Sieviete (Woman) Latvia Kore 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 09:27
Noa Aleksandra Trapane 2011 Sieviete (Woman) Latvia Kore 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 09:26
Nils Neo Trapāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia Kore 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 09:25
Lena Brokane 1966 Sieviete (Woman) Latvia 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 09:17
Mārtiņš Baumanis 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK ASI 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 08.03.2024 07:40
Gustavs Meņğelsons 2009 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 07.03.2024 19:31
Emīlija Semberga 2014 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 16.03.2024 - U10 07.03.2024 08:27
Marta Semberga 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 07.03.2024 08:27
Dārta Jurevska 2014 Sieviete (Woman) Latvia Marbel Ski Team 16.03.2024 - U10 06.03.2024 22:50
Hugo Jurevskis 2012 Vīrietis (Men) Latvia Marbel Ski Team 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 22:43
Estere Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK PANTERA 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 20:31
Sofija Zelča 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG 06.03.2024 17:16
Aleksa Zelča 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG 06.03.2024 17:15
Miks Vītols 2015 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 16.03.2024 - U10 06.03.2024 16:24
Nadīna Dīriķe 2014 Sieviete (Woman) Latvia SK Apex 16.03.2024 - U10 06.03.2024 16:24
Emīlija Štrausa 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 15:02
Edvards Kapteinis-Veits 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 15:01
Edvards Kapteinis-Veits 2011 Vīrietis (Men) Latvia 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 15:00
Arno Pušņins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:58
Valters Bērziņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:58
Amanda Veigule 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 13.03.2024 - GS 06.03.2024 14:57
Kate Samofala 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:57
Hanna Kronberga 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:56
Heidija Ciagune 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:56
Annija Biezā 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:55
Estere Ausekle 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:55
Miks Abzalons 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:55
Miks Oliņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:54
Daniela Anna Livčāne 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:53
Emīlija Kliesta 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:53
Kristiāns Indriksons 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:52
Nikola Grīnberga 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:52
Ronijs Doršs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:51
Patriks Ciaguns 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:50
Kārlis Bračka 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:50
Maiks Bērziņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:49
Mārtiņš Samofals 2012 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:48
Kārlis Rasiņš 2013 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:48
Jēkabs Rasiņš 2013 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:47
Madara Mazā 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:47
Patrīcija Podoļska 2012 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:47
Tīna Lote Oliņa 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:46
Tīna Matisone 2012 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:46
Noels Doršs 2013 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:46
Maija Ciagune 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:45
Ģirts Blūms 2013 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:45
Dārta Bērziņa 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:45
Kristela Ādamsone 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:44
Kate Gredzena 2016 Sieviete (Woman) Latvia SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:43
Elza Bērziņa 2016 Sieviete (Woman) Latvia SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:43
Everts Grīns 2016 Vīrietis (Men) Latvia SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:42
Ernests Grīns 2016 Vīrietis (Men) Latvia SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:42
Rūdolfs Veigulis 2014 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:42
Līva Meldere 2014 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:41
Haralds Toms 2015 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:41
Kārlis Sirmelis 2014 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:41
Laura Meldere 2015 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:40
Alise Liepiņa 2015 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:40
Leonards Egle 2013 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:40
Ernests Lācis 2015 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:40
Anna Gulberga 2015 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:39
Kurts Gredzens 2015 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:39
Emīlija Biezā 2015 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 16.03.2024 - U10 06.03.2024 14:38
Gints Gritans 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:35
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 06.03.2024 14:34
Andrejs Mihailovs 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK Pantera 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL 06.03.2024 00:26
Ivans Šniders 2008 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 05.03.2024 21:44
Kārlis Kokars 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 05.03.2024 21:15
Aleksandra More 2013 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 05.03.2024 10:33
Klaudija More 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 05.03.2024 10:33
Estere Zīvarte 2012 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL 05.03.2024 07:22
Kaspars Klapkalns 1971 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 22:43
Paula Klapkalne 2013 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 22:42
Ulla Klapkalne 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 22:41
Beatrise Balga 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 21:49
Francis Zauers 2014 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:43
Armands Ameriks 2016 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:43
Agris Ameriks 1987 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:42
Reinis Zauers 1980 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:42
Leo Zauers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:42
Artūrs Ameriks 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:41
Laura Amerika 2012 Sieviete (Woman) Latvia SNOW FEEL 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:41
Leo Ģermanis 2012 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:41
Dāvis Vinklers 2013 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:40
Arveds Grīnbergs 2019 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:19
Karolīne Grīnberga 2017 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:19
Kārlis Zakevics 2016 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:19
Adriana Zemīte 2016 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:18
Haralds Igals 2016 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:18
Emīls Klaucāns 2016 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:18
Olivers Andžāns 2014 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:18
Teodors Pērkums 2014 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:17
Patrīcija Vārpiņa 2013 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:17
Reina Zemīte 2014 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:16
Agate Stumbre 2014 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:16
Raivo Lietiņš 2015 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:16
Sofija Aizpuriete 2015 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:16
Evelīna Čirjevska 2015 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 16.03.2024 - U10 04.03.2024 20:15
Valters Vārpiņš 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:15
Una Kaivēna-Kaša 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:14
Una Kaivēna-Kaša 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:13
Una Kaivēna-Kaša 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:13
Una Kaivēna-Kaša 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:13
Una Kaivēna-Kaša 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:13
Una Kaivēna-Kaša 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:13
Marta Mežmale 2013 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:12
Kate Līviņa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:12
Ella Andžāne 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:11
Elza Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:11
Katrīna Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:11
Roberts Rasa 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:10
Alberts Zakevics 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:10
Alesija Terlanova 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:09
Markuss Irbe 2013 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 04.03.2024 20:09
Karens Strēlnieks 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 03.03.2024 20:08
Patrīcija Medne 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 03.03.2024 16:15
Alise Valdmane 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 03.03.2024 15:05
Elizabete Anna Allena 2012 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 03.03.2024 15:01
ALESIJA Terlanova 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 02.03.2024 10:54
ELZA Zelča 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 02.03.2024 10:54
Igors Medvedicins 1972 Vīrietis (Men) Latvia KORE 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 02.03.2024 08:10
Vytautas Paražinskas 1966 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 01.03.2024 16:21
Rūta Paražinskienė 1972 Sieviete (Woman) Lithuania Alpių Aidas 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 01.03.2024 16:20
Beatrise Fokrota 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK ASI 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 29.02.2024 09:14
Andre Sarri 2011 Vīrietis (Men) Estonia Nordiko 12.03.2024 - SG, 12.03.2024 - AC, 13.03.2024 - GS, 14.03.2024 - SL, 15.03.2024 - PSL 28.02.2024 19:19
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv