ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 5°C
Vējš: 7m/s

Reģistrācija Baltijas kausa 2023 4. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 147
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Ronijs Doršs 2010 Vīrietis (Men) Latvia Pantēra / SSS 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 09.02.2023 11:13
Kristjan Ladva 2010 Vīrietis (Men) Estonia MSK Väike Munamägi 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 09.02.2023 10:51
Marta-Loore Ladva 2009 Sieviete (Woman) Estonia MSK Väike Munamägi 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 09.02.2023 10:51
Ott Pärna 1976 Vīrietis (Men) Estonia Scult 11.02.2023 - SSL 09.02.2023 10:45
Valters Berzins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 09.02.2023 10:38
Teele Uudeberg 2010 Sieviete (Woman) Estonia MSK Väike-Munamägi 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 09.02.2023 09:11
Tristan Jürisaar 2012 Vīrietis (Men) Estonia Swiss-Estonia Sport Team 11.02.2023 - SSL 09.02.2023 08:37
Beatrise Reinika 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/ SK Ziemeļpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 22:56
Adeele Roomet 2012 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 22:35
Gundars Gulbis 1967 Vīrietis (Men) Latvia KORE 12.02.2023 - SL 08.02.2023 22:33
Kärt Kivistik 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 22:29
Robertas Vingelis 2011 Vīrietis (Men) Lithuania Snow bees 12.02.2023 - SL 08.02.2023 22:10
Emilija Kliesta 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/Sk Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 21:30
Paula Amanda Zepa 2008 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 21:02
Johanna Lehtmets 2009 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 20:55
Sāra Rācene 2010 Sieviete (Woman) Latvia Pantēra 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 20:49
nora roonet 2008 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 20:48
Sanita Kubliņa 1984 Sieviete (Woman) Latvia SK Apex 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 20:32
Kate Samofala 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 20:11
Mārtiņš Samofals 2012 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 20:10
Elizabete Anna Reinharde 2007 Sieviete (Woman) Latvia KORE 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 19:41
Eliise Enok 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 18:13
Hanna Kronberga 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/ SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 17:17
Lisette Matt 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 11.02.2023 - SSL 08.02.2023 14:58
Agris Ameriks 1987 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:19
Ivars Rud 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:14
Reinis Zauers 1980 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:13
Dāvis Zauers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:13
Leo Zauers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:13
Leo Ģermanis 2012 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:13
Artūrs Ameriks 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:12
Laura Amerika 2012 Sieviete (Woman) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:12
Fricis Doršs 2011 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 13:12
Andrus Avi 1958 Vīrietis (Men) Estonia Väike-Munamägi 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 11:54
Pauls Stēga 1971 Vīrietis (Men) Latvia KORE 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 11:50
Neo Aleksandra Trapane 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Kore 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 11:23
Nils Neo Trapans 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Kore 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 11:22
Jelena Brokane 1966 Sieviete (Woman) Latvia SK Kore 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 11:19
Justīne Baumane 2009 Sieviete (Woman) Latvia Kore 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 11:08
Kristella Vaikmäe 2008 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 10:03
Gustavs Menģelsons 2009 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:47
Kārlis Menģelsons 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:46
Letīcija Cīrule 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:19
Estere Zīvarte 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:18
Elizabete Anna Allena 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:18
Edvards Kapteinis-Veits 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:17
Ričards Dišlers 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:17
Beatrise Balga 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:16
Paula Skrastiņa 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:16
Dārta Elīza Jaundzema 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:15
Letīcija Matisone 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:14
Loreta Reitere 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 09:14
Patrīcija Podoļska 2012 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 08:36
Arkadijs Reimanis 1971 Vīrietis (Men) Latvia SK ASI 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 08.02.2023 08:00
Mārtiņš Baumanis 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK ASI 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 22:37
Mia Lysandra Reinula 2011 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:45
Grit Pakkanen 2010 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:43
Valeria Dementjeva 2011 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:42
Älis Välba 2009 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:40
Tristan Ruuto 2007 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:39
Hanna Marie Ruuto 2010 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:39
Arthur Lond 2008 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:38
Elis Lond 2011 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:37
Nora Neeme 2012 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:36
Aron Neeme 2010 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:35
Ieva Lagzdiņa 1981 Sieviete (Woman) Latvia Apex sk 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:33
Kristaps Lagzdiņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia Apex sk 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:32
Lūkas Mazais 2010 Vīrietis (Men) Latvia Apex 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 21:00
Krišs Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Apex 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 20:25
Ingrida Sipola 1973 Sieviete (Woman) Latvia KORE 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 19:24
Gints Gritāns 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 19:14
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 19:14
Vladislavs Rubulis 1956 Vīrietis (Men) Latvia Kore 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 19:06
Nojus Užkuraitis 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT/BST/DSC 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 14:50
ELEANOR RANG 2012 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 14:25
Sandra Mägi 2010 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 10:52
Melora Kesvatera 2011 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 10:48
Miks Abzalons 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 10:43
Kristers Ernests Zīle 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 09:42
Martina Skudrule 2012 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 08:49
Klaudija More 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 08:49
Madara Mazā 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 08:39
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 08:39
Kārlis Bērtulis 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 08:35
Toms Ielejs 1988 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 08:33
Estere Šēnberga 2012 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTĒRA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 07.02.2023 08:21
Ralfs Smiks 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 23:01
Markus Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Sparta 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 22:11
Mikk Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Sparta 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 22:10
Renārs Lazdiņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 21:38
Kristiāns Lazdiņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 21:37
Emīlija Štrausa 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 20:11
Tarmo Teder 1984 Vīrietis (Men) Estonia Luunja Lumekool 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 20:01
Tarmo Teder 2012 Vīrietis (Men) Estonia Luunja Lumekool 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 20:00
Hanna Gret Teder 2007 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 19:59
Marin Reismann 2011 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusakool 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 19:47
Andre Sarri 2011 Vīrietis (Men) Estonia Nordiko 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 19:44
Raivo Reinok 1952 Vīrietis (Men) Estonia Viljandi 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 19:29
Elisabeth Kuurberg 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 19:23
Heidija Ciagune 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 19:05
Nikola Grīnberga 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/Sk Pantēra 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 14:55
Adele Paegle 2012 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 14:15
Kristiāns Indriksons 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 14:13
Igors Medvedicins 1972 Vīrietis (Men) Latvia KORE 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 14:12
Laurits Lauk 2010 Vīrietis (Men) Estonia Luunja Lumekool 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 13:57
Kārlis Bračka 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 13:43
Miks Oliņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 13:34
Ursula Kippasto 2008 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 13:22
Maiks Bērziņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 13:10
Rihards Hartmanis 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 13:09
Kristiāna Hartmane 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 13:08
Annija Biezā 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS / Sk Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:50
Patriks Ciaguns 2013 Vīrietis (Men) Latvia Sss/Sk Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:36
Estere Ausekle 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:28
Andrejs Mihailovs 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:28
Tīna Matisone 2012 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:22
Sofia Fedorova 2007 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:21
Daniela Anna Livčāne 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:16
Amanda Veigule 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:15
Valērija Fjodorova 2008 Sieviete (Woman) Latvia SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:15
Patrick Poljakov 2008 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:04
Erik Bergström 2008 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:04
Maario Mättik 2011 Vīrietis (Men) Estonia Lumeakakadeemia 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 12:04
Karla Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 11:18
Estere Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 11:17
Elza Zelča 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 11:16
Keitlīna Maško 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 11:16
Alesija Terlanova 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 11:15
Marks Nevlers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 11:15
Adrians Celms 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 11:15
Uvis Narnickis 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 11:15
Elza Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 10:56
Katrīna Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 10:56
Una Freimane 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 10:56
Teodors Peļņa 2012 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 10:56
Roberts Rasa 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 10:55
Alberts Zakevics 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 10:55
Gisele Rang 2009 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 09:15
Eleanor Rang 2012 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 09:15
Astrid Tammjärv 2011 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slaalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 08:59
Andreas Sisask 1979 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 08:54
Marta Semberga 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 08:53
Emīls Bušs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 08:44
Roberts Lembers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 08:29
Ričards Folkbergs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 08:25
Ema Tammemägi 2007 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 06.02.2023 07:52
Pauls Pēteris Prancāns 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS Pantera 11.02.2023 - SSL, 12.02.2023 - SL 05.02.2023 22:34
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv