infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 0°C
Vējš: 2m/s

Reģistrācija Baltijas kausa 2022 5. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 151
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Emīls Āboltiņš 2014 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 14:21
Luīze Ābika 2015 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 14:16
Dāvis Siminaitis 1978 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 12.03.2022 13:58
Paula Amanda Zepa 2008 Sieviete (Woman) Latvia APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 12.03.2022 13:44
Nora Ērgle 2007 Sieviete (Woman) Latvia Apex Ski 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 12.03.2022 13:33
Nora Ērgle 2007 Sieviete (Woman) Latvia Apex Ski 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 12.03.2022 13:30
Paula Skrastiņa 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 12.03.2022 12:16
Helmuts Kapusts 2015 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 11:33
Miķelis Kārlis Kristons 2007 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 12.03.2022 11:21
DAINIS Ziemelis 1960 Vīrietis (Men) Latvia APE 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 12.03.2022 11:11
Grēta Jēgere 2014 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 10:56
Kate Jēgere 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 12.03.2022 10:56
Mārtiņš Mazais 2014 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 10:21
Madara Mazā 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 12.03.2022 10:19
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 12.03.2022 10:17
Elizabete Anna Allena 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 10:13
Adrians Zamaičs 2011 Vīrietis (Men) Latvia Apex 16.03.2022 - GS 12.03.2022 09:55
Dāvis Vinklers 2013 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 09:45
Krišjānis Knesis 2013 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 09:31
Ketrīna Zīvarte 2015 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 09:31
Melānija Čakāne 2014 Sieviete (Woman) Latvia 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 09:30
Adrians Reiters 2014 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 09:30
Estere Zīvarte 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 09:30
Felicita Cīrule 2015 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 12.03.2022 09:29
Anete Salava 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 12.03.2022 09:05
Dāvis Valdovskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 22:03
Laura Meldere 2015 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 19.03.2022 - Kids race for U10 11.03.2022 21:40
Līva Putniņa 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:40
Līva Meldere 2014 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 19.03.2022 - Kids race for U10 11.03.2022 21:39
Patriks Ciaguns 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:39
Nikola Grīnberga 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:36
Emīlija Kliesta 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:35
Daniela Anna Livčāne 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:35
Kate Samofala 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:34
Hanna Kronberga 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:34
Ronijs Doršs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:33
Ričards Folkbergs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:33
Kristiāns Indriksons 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:33
Heidija Ciagune 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:32
Estere Ausekle 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:32
Annija Biezā 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:31
Hugo Ozols 2012 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 19.03.2022 - Kids race for U10 11.03.2022 21:30
Karla Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:30
Estere Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:30
Uldis Ozols 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 11.03.2022 21:29
Arno Pušņins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:29
Valters Bērziņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:29
Pauls Pēteris Prancāns 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:28
Sofia Fedorova 2007 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:28
Elza Saļņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:27
Frīda Saļņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:27
Emīls Indriksons 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 21:26
Dominiks Vītoliņš-Vītols 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 16.03.2022 - GS 11.03.2022 20:13
Gints Gritāns 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 20:13
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 20:12
Sanita Kubliņa 1984 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 20:11
Edvards Zanders 2009 Vīrietis (Men) Latvia Sk Apex 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 11.03.2022 19:09
Davis Valdovsksi 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:33
Ralfs Bergmanis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:33
Kristaps Bergmanis 1978 Vīrietis (Men) Latvia Kore 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:32
Justīne Baumane 2009 Sieviete (Woman) Latvia KORE 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:15
Dārta Birkenfelde 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK KORE 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:12
Eduards Kapitonovs 2014 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 11.03.2022 18:11
Haralds Dišlers 2013 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 11.03.2022 18:11
Letīcija Cīrule 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 11.03.2022 18:10
Odrija Kapitonova 2012 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 11.03.2022 18:09
Edvards Kapteinis-Veits 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:09
Ričards Dišlers 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:07
Nora Roonet 2008 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:06
Raimonds Garda 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:06
Alise Valdmane 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:06
Rihards Hartmanis 2010 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:04
Sofija Ulmane 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 18:03
Gustavs Menģelsons 2009 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:59
Patrīcija Medne 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 11.03.2022 17:58
Luīze Garda 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:58
Kārlis Menģelsons 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:57
Adrija Ovčiņņikova 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:56
Katrīna Kapitonova 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:55
Ralfs Smiks 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:52
Eduards Niedra 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:51
Kristiāna Hartmane 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:51
Loreta Reitere 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:50
Rauls Čakāns 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:50
Valdemārs Kuzminskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:49
Ēriks Kančs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:48
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:48
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:48
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:48
Kārlis Valinks 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 17:47
Martina Skudrule 2012 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 11.03.2022 17:34
Kaspars Klapkalns 1971 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 16:44
Ulla Klapkalne 2011 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 16:43
Kārlis Kokars 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 15:10
Ieva Lagzdina 1981 Sieviete (Woman) Latvia Apex SK 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 15:05
Kristaps Lagzdins 2008 Vīrietis (Men) Latvia Apex SK 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 15:02
Krišs Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 13:54
Krišs Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 13:54
Lūkas Mazais 2010 Vīrietis (Men) Latvia APEX 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 13:53
Nora Ērgle 2007 Sieviete (Woman) Latvia Apex 15.03.2022 - SG, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 13:36
Gintaras Stumpf 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 13:19
Liepa Karlonaitė 2006 Sieviete (Woman) Lithuania Alpių Aidas 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 13:18
Liepa Karlonaitė 2006 Sieviete (Woman) Lithuania Alpių Aidas 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 13:18
Mats Hakon Jõgeva 2006 Vīrietis (Men) Estonia Hemsedal 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 11.03.2022 12:24
Melora Kesvatera 2011 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 10:52
Linda Marie Zlobin 2011 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 10:52
Gisele Rang 2009 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 10:52
Renet Riitsalu 2006 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 10:50
Hanna Gret Teder 2007 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 10:50
Emma Tammemägi 2007 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 11.03.2022 10:50
Vladislavs Rubulis 1965 Vīrietis (Men) Latvia Kore 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 23:52
Andris Muižnieks 1983 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 22:26
Reinis Zauers 1980 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 22:26
Ivars Rud 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 22:25
Dāvis Zauers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 22:25
Leo Zauers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 22:25
Andreas Sisask 1979 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 21:47
Letīcija Matisone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SK '' VIRSOTNE'' 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 14:22
Lisette Matt 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 14:08
Nora Neeme 2012 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 19.03.2022 - Kids race for U10 10.03.2022 12:44
Romet Kumm 2009 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 12:43
Arthur Lond 2008 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 12:42
Elis Lond 2011 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 12:40
Aron Neeme 2010 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 12:39
Hanna Marie Ruuto 2010 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 12:38
Tristan Ruuto 2007 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 12:34
Uldis Puriņš 1970 Vīrietis (Men) Latvia KORE 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 12:08
Brenda Järv 2006 Sieviete (Woman) Estonia MSK V-Munamägi 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 08:42
Marta Loore Ladva 2009 Sieviete (Woman) Estonia MSK V-Munamägi 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 10.03.2022 08:41
Markus Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 09.03.2022 15:27
Mikk Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL, 19.03.2022 - Kids race for U10 09.03.2022 15:25
Andrejs Mihailovs Mihailovs 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK Pantera 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 09.03.2022 11:07
Emil Harju-Jeanty 2010 Vīrietis (Men) Finland Helsinki Ski Club 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 08.03.2022 22:46
Dārta Elīza Jaundzema 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 08.03.2022 20:54
Eliise Enok 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 08.03.2022 18:47
Dārta Elīza Jaundzema 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL, 19.03.2022 - Kids race for U10 08.03.2022 17:42
Roberts Lembers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 08.03.2022 14:52
Agnese More 1987 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 16.03.2022 - GS, 18.03.2022 - PSL 08.03.2022 13:58
Aleksandra More 2013 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 19.03.2022 - Kids race for U10 08.03.2022 13:16
Klaudija More 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 08.03.2022 13:15
Aleksandra Trapāne 2011 Sieviete (Woman) Latvia Kore 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 08.03.2022 10:36
Nils Neo Trapāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia Kore 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 08.03.2022 10:35
Jelena Brokane Brokane 1966 Sieviete (Woman) Latvia 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 08.03.2022 10:35
Maario Mättik 2011 Vīrietis (Men) Estonia Lumeakdeemia 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 07.03.2022 21:23
Elisabeth Kuurberg 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 07.03.2022 20:34
Linda-Maria Simo 2008 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 07.03.2022 19:38
Andre Sarri 2011 Vīrietis (Men) Estonia Nordiko 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 06.03.2022 20:25
Emil Pyrrö 2010 Vīrietis (Men) Finland Helsinki Ski Club 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL 05.03.2022 19:16
Maisa Neste 2010 Sieviete (Woman) Finland HSC 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 05.03.2022 19:08
Martin Seppä 2010 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 05.03.2022 16:00
Emma Pajala 2010 Sieviete (Woman) Finland Helsinki Ski Club 15.03.2022 - SG, 15.03.2022 - AC, 16.03.2022 - GS, 17.03.2022 - SL, 18.03.2022 - PSL 05.03.2022 15:56
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv