infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 1°C
Vējš: 4m/s

Reģistrācija Latvijas kausa 2022 2. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 170
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Andris Krauja 1959 Vīrietis (Men) Latvia SK-ASI 25.02.2022 - GS 23.02.2022 15:50
Dainis Krauja 1985 Vīrietis (Men) Latvia SK-ASI 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 23.02.2022 15:49
Sofija Ulmane 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 23.02.2022 15:49
Kristaps Smirnovs 2007 Vīrietis (Men) Latvia SK-ASI 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 23.02.2022 15:49
Gustavs Gorbans 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 26.02.2022 - GS 23.02.2022 15:37
Dominiks Vītoliņš- Vītols 2011 Vīrietis (Men) Latvia Sk Apex 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 23.02.2022 15:01
Damirs Popadins 2009 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 26.02.2022 - GS 23.02.2022 14:58
Edgars Kupčs 1974 Vīrietis (Men) Latvia SK kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 14:50
Kristjan Ladva 2010 Vīrietis (Men) Estonia V-Munamägi 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 14:37
Marta-Loore Ladva 2009 Sieviete (Woman) Estonia V-Munamägi 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 14:36
Brenda Järv 2006 Sieviete (Woman) Estonia V-Munamägi 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 14:35
Emīls Indriksons 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 14:26
Līva Baumane 2010 Sieviete (Woman) Latvia ASI 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 14:10
Edgars Veits 2008 Vīrietis (Men) Latvia Apex SK 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 23.02.2022 14:05
Robertas Vingelis 2011 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 13:56
Patrīcija Medne 2000 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 13:48
Amanda Ovčiņņikova 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 13:38
Adrija Ovčiņņikova 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 13:37
Emīls Bušs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 13:33
Jurgis Janulionis 1976 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees, Loke 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 13:32
Sofija Zelča 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 13:21
Robertas Vingelis 2011 Vīrietis (Men) Lithuania 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 12:44
Evelina Sala 2009 Sieviete (Woman) Latvia Kore 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:51
Sanita Kubliņa 1984 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 23.02.2022 11:39
Armanda Kivriņa 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemeļpols 26.02.2022 - GS 23.02.2022 11:32
Sava Aškinezers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:31
Ella Lī Andžāne 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:30
Alberts Zakevics 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:29
Roberts Rasa 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:29
Elza Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:29
Katrīna Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:28
Loreta Luīze Jurēvica 2006 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:27
Sebastians Mierkalns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:25
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:21
Gisele Rang 2009 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 11:01
Paula Skrastiņa 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 10:22
Miķelis Kārlis Kristons 2007 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 10:21
Valdemārs Kuzminskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 10:17
Ričards Dišlers 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 10:03
Mārtiņš Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 10:00
Edvards Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 10:00
Frīda Saļņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 10:00
Elza Saļņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:59
Arno Pušņins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:59
Pauls Pēteris Prancāns 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:58
Karla Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:58
Estere Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:58
Sofia Fedorova 2007 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:57
Valters Bērziņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:57
Marta Bērziņa 2007 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:57
Grieta Amerika 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:56
Emīlija Štrausa 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:56
Kate Samofala 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 23.02.2022 09:55
Hanna Kronberga 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:55
Heidija Ciagune 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:54
Annija Biezā 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:54
Estere Ausekle 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:54
Dāvis Valdovskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:53
Miks Abzalons 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:53
Līva Putniņa 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:53
Tomass Kārkliņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:50
Amanda Veigule 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:50
Miks Oliņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:50
Aleksa Matisone 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:49
Kristians Masaļskis 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:49
Daniela Anna Livčāne 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:48
Renārs Lazdiņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:47
Kristiāns Lazdiņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:47
Emīlija Kliesta 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:46
Kristiāns Indriksons 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:45
Nikola Grīnberga 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:41
Ričards Folkbergs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:41
Ronijs Doršs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:41
Patriks Ciaguns 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:40
Kārlis Bračka 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:40
Maiks Bērziņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:39
Justas Ivanauskas 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:38
Saulius Ivanauskas 1966 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:37
Katrīna Kapitonova 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:32
Uldis Ozols 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 09:21
Adriana Girgensone 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 08:52
Linda Marie Zlobin 2011 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 07:52
Krišjānis Lamberts 1977 Vīrietis (Men) Latvia Kore 27.02.2022 - SL 23.02.2022 07:12
Dārta Elīza Jaundzema 2008 Sieviete (Woman) Latvia VIRSOTNE 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 06:38
Stanislav Sparish 2011 Vīrietis (Men) Belarus Champions school 27.02.2022 - SL 23.02.2022 05:27
Stanislav Sparish 2011 Vīrietis (Men) Belarus Champions school 26.02.2022 - GS 23.02.2022 05:26
Stanislav Sparish 2011 Vīrietis (Men) Belarus Champions school 25.02.2022 - GS 23.02.2022 05:25
Hanna Makritskaya 2009 Sieviete (Woman) Belarus Champions school 27.02.2022 - SL 23.02.2022 05:21
Hanna Makritskaya 2009 Sieviete (Woman) Belarus Champions school 26.02.2022 - GS 23.02.2022 05:19
Hanna Makritskaya 2009 Sieviete (Woman) Belarus Champions school 25.02.2022 - GS 23.02.2022 05:18
Arina Protasovskaya 2007 Sieviete (Woman) Belarus Champions school 27.02.2022 - SL 23.02.2022 05:13
Arina Protasovskaya 2007 Sieviete (Woman) Belarus Champions school 26.02.2022 - GS 23.02.2022 05:12
Arina Protasovskaya 2007 Sieviete (Woman) Belarus Champions school 25.02.2022 - GS 23.02.2022 05:10
Aistis Domkus 1971 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 03:11
Otto Blaus 2011 Vīrietis (Men) Latvia APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 00:39
Letīcija Matisone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 00:21
Pauls Bāliņš 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 26.02.2022 - GS 23.02.2022 00:02
Ivars Rud 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 00:01
Artūrs Ameriks 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 00:01
Dāvis Zauers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 00:01
Leo Zauers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 00:01
Reinis Zauers 1981 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 00:00
Andris Muižnieks 1983 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 23.02.2022 00:00
Ervīns KiSuro 1962 Vīrietis (Men) Latvia - 26.02.2022 - GS 22.02.2022 23:57
Matiass Jansons 1973 Vīrietis (Men) Latvia ASI 26.02.2022 - GS 22.02.2022 22:58
Tomass Jansons 2008 Vīrietis (Men) Latvia ASI 26.02.2022 - GS 22.02.2022 22:57
Ēriks Kančs 2006 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 22:35
Hanna Gret Teder 2007 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 21:28
Dominiks Popovs 2010 Vīrietis (Men) Latvia MARBEL 26.02.2022 - GS 22.02.2022 19:49
Gintaras Stumpf 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 19:45
Adrijus Juknevičius 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 19:44
Neringa Stepanauskaitė 2008 Sieviete (Woman) Lithuania Alpių Aidas 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 19:43
Liepa Karlonaitė 2006 Sieviete (Woman) Lithuania Alpių Aidas 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 19:42
Raimonds Garda 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK "Virsotne" 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 19:39
Luīze Garda 2008 Sieviete (Woman) Latvia SK "Virsotne" 26.02.2022 - GS 22.02.2022 19:39
Andrejs Mihailovs 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK Pantera 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 19:22
Edvards Zanders 2009 Vīrietis (Men) Latvia Sk Apex 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 18:15
Renet Riitsalu 2006 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 16:51
Emma Tammemägi 2007 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 16:03
Gints Gritans 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 27.02.2022 - SL 22.02.2022 15:48
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 15:44
Ursula Kippasto 2008 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 15:10
Krišs Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Apex 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 14:57
Lūkas Mazais 2010 Vīrietis (Men) Latvia Apex 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 14:56
Kārlis Valinks 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 14:47
Raivis Dzosens 1980 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 14:39
Agnese More 1987 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 22.02.2022 14:11
Klaudija More 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 14:10
Alise Valdmane 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 22.02.2022 13:11
Mārtiņš Knostenbergs 1982 Vīrietis (Men) Latvia SK ASI 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 22.02.2022 12:20
Kristaps Bergmanis 1978 Vīrietis (Men) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 10:36
Ralfs Bergmanis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 10:35
Markuss Žunda 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 09:54
Elizabete Anna Reinharde 2007 Sieviete (Woman) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 08:02
Ieva Lagzdiņa 1981 Sieviete (Woman) Latvia SK Apex 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 07:03
Kristaps Lagzdiņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 22.02.2022 07:02
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 23:41
Vents Balodis 1962 Vīrietis (Men) Latvia SPT 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 21.02.2022 21:35
Edgars Vainoris 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 20:56
Anete Salava 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 20:22
Beatrise Balga 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 20:21
Juris Zagars 1961 Vīrietis (Men) Latvia Bez kluba 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 21.02.2022 18:59
Denisa Druka-Jaunzeme 1978 Sieviete (Woman) Latvia SK ASI 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 18:04
Roberts Lembers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 17:29
Anda Sproģe Vāvere 1983 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 15:56
Nora Ērgle 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 15:55
Dāvis Siminaitis 1978 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 21.02.2022 15:52
Justīne Baumane 2009 Sieviete (Woman) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 13:52
Ingrīda Sīpola 1973 Sieviete (Woman) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 13:51
Arkadijs Reimanis 1971 Vīrietis (Men) Latvia ASI/Talsu Biatlona klubs 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 21.02.2022 13:24
Aleksandrs Velhovskis 1969 Vīrietis (Men) Latvia Sparta MMA 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 12:13
Alesija Terlanova 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 11:53
Dzintra Zālīte 1974 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS 21.02.2022 11:53
Kristers Ozols 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 11:52
Aleksandra Trapāne 2011 Sieviete (Woman) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 11:38
Nile Neo Trapāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 11:38
Jelena Brokane 1966 Sieviete (Woman) Latvia Kore 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 11:35
Loreta Luīze Jurēvica 2006 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 11:08
Ralfs Smiks 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 10:53
Edvards Kapteinis-Veits 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 10:52
Rets Skrickis 1965 Vīrietis (Men) Latvia Kore 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 09:53
Kārlis Kokars 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 09:46
Kristiāna Hartmane 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 08:29
Rihards Hartmanis 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 08:28
Igors Medvedicins 1972 Vīrietis (Men) Latvia KORE 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 21.02.2022 06:56
Kristaps Zālītis 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 20.02.2022 22:37
Adrians Celms 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 20.02.2022 22:37
Uvis Narnickis 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 20.02.2022 22:36
Keitlīna Maško 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 20.02.2022 22:36
Loreta Reitere 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 25.02.2022 - GS, 26.02.2022 - GS, 27.02.2022 - SL 20.02.2022 22:23
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv