infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 0°C
Vējš: 3m/s

Reģistrācija Latvijas kausa 2022 1. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 167
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Valdemārs Kuzminska 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:32
Līva Putniņa 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:11
Žaks Taubers 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:11
Luīze Līvmane 2008 Sieviete (Woman) Latvia SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:10
Arno Pušņins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:08
Pauls Pēteris Prancāns 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:08
Adrians Masaļskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:07
Karla Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:07
Estere Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:06
Sofia Fedorova 2007 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:06
Valters Bērziņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:06
Marta Bērziņa 2007 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:05
Grieta Amerika 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:05
Emīlija Štrausa 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:05
Kate Samofala 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:04
Hanna Kronberga 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:04
Heidija Ciagune 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:04
Annija Biezā 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:03
Estere Ausekle 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:02
Miks Abzalons 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:02
Mārtiņš Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:01
Edvards Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:01
Emīls Indriksons 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:01
Frīda Saļņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:00
Elza Saļņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:00
Amanda Veigule 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 13:00
Ronijs Doršs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:59
Kristians Masaļskis 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:59
Ričards Folkbergs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:59
Renārs Lazdiņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:58
Kristiāns Lazdiņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:58
Kristiāns Indriksons 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:57
Miks Oliņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:57
Maiks Bērziņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:57
Kārlis Bračka 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:56
Patriks Ciaguns 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:56
Daniela Anna Livčāne 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:56
Aleksa Matisone 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:56
Nikola Grīnberga 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:55
Emīlija Kliesta 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 12:54
Rauls Čakāns 2006 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 19.02.2022 - GS 16.02.2022 12:48
Gabriela Rubene 2011 Sieviete (Woman) Latvia Pantēra 19.02.2022 - GS 16.02.2022 11:10
Dominiks Popovs 2010 Vīrietis (Men) Latvia MARBEL 19.02.2022 - GS 16.02.2022 09:08
Edvards Kapteinis-Veits 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 09:06
Edvards Kapteinis-Veits 2011 Vīrietis (Men) Latvia 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 08:51
Ivars Rud 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 01:21
Rinalds Guļevskis 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 19.02.2022 - GS 16.02.2022 01:20
Artūrs Ameriks 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 01:20
Dāvis Zauers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 01:19
Leo Zauers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 01:18
Reinis Zauers 1981 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 01:18
Andris Muižnieks 1983 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 01:18
Gustavs Mengelsons 2009 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 16.02.2022 00:02
Matiass Jansons 1973 Vīrietis (Men) Latvia ASI 18.02.2022 - GS 15.02.2022 23:40
Igors Medvedicins 1972 Vīrietis (Men) Latvia KORE 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 23:38
Amanda Ovčiņņikova 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 23:26
Adrija Ovčiņņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 23:26
Dainis Ziemelis 1960 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS 15.02.2022 23:04
Gustavs Gorbans 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 22:58
Adrians Zamaičs 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 22:56
Estere Puķīte 2006 Sieviete (Woman) Latvia SK Pantera 19.02.2022 - GS 15.02.2022 22:55
Anete Salava 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 19.02.2022 - GS 15.02.2022 22:52
Paula Amanda Zepa 2008 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 22:51
Alise Valdmane 2010 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 22:32
Otto Blaus 2011 Vīrietis (Men) Latvia APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 21:59
Agnese More 1987 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 21:58
Edgars Vainoris 2010 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 21:58
Katrīna Kapitonova 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 21:55
Dārta Birkenfelde 2010 Sieviete (Woman) Latvia KORE 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 21:53
Ēriks Kančs 2006 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 21:51
Edgars Veits 2008 Vīrietis (Men) Latvia Sk Apex 18.02.2022 - GS 15.02.2022 21:29
Beatrise Balga 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.02.2022 - GS 15.02.2022 21:28
Sava Aškinezers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemelpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 21:20
Beatrise Reinika 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 21:20
Markuss Žunda 2010 Vīrietis (Men) Latvia Kore 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 21:17
Beāte Skara 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 21:01
Andris Krauja 1959 Vīrietis (Men) Latvia ASI 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 20:55
Dainis Krauja 1985 Vīrietis (Men) Latvia ASI 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 20:55
Kristaps Bergmanis 1978 Vīrietis (Men) Latvia Kore 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 20:41
Ralfs Bergmanis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 20:40
Patrīcija Asnāte Medne 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 20:31
Kārlis Valinks 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 20:26
Ivan Avdeev 2008 Vīrietis (Men) Belarus Champions School 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:58
Kristers Zīle 2008 Vīrietis (Men) Latvia Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:37
Kristers Andersons 2006 Vīrietis (Men) Latvia ASI 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 19:32
Loreta Luīze Jurēvica 2006 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemelpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 19:29
Loreta Luīze Jurēvica 2006 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemelpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 19:26
Elza Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:14
Roberts Rasa 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:14
Roberts Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:12
Katrīna Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:12
Gustavs Birnbaums 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:12
Ella Lī Andžāne 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:10
Keitlīna Maško 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:08
Kristers Ozols 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:07
Henrijs Hugo Močāns 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:07
Sofija Puciello 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 19:06
Uvis Narnickis 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:06
Adrians Celms 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:05
Sebastians Mierkalns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 19:04
Aleksis Kaļetovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia ASI 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 18:30
Sofija Ulmane 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 18:01
Kristaps Lagzdiņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia Apex SK 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 17:29
Ieva Lagzdiņa 1981 Sieviete (Woman) Latvia Apex SK 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 17:28
Vents Balodis 1962 Vīrietis (Men) Latvia SPT 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 17:26
Adriana Girgensone 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 17:12
Jānis Āboltiņš 1968 Vīrietis (Men) Latvia Sk Pantera 18.02.2022 - GS 15.02.2022 17:02
Andrejs Mihailovs 1969 Vīrietis (Men) Latvia 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 16:46
Dāvis Siminaitis 1978 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS 15.02.2022 16:44
Dominiks Vītoliņš- Vītols 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 14:26
Uldis Puriņš 1970 Vīrietis (Men) Latvia KORE 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 14:23
Uldis Ozols 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 14:22
Rihards Hartmanis 2010 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 14:19
Kristiāna Hartmane 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 14:18
Raivis Džosēns 1980 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 14:13
Paula Skrastina 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 14:12
Lūkas Mazais 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 13:49
Krišs Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 13:49
Aistis Domkus 1971 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 13:44
Paula Skrastina 2009 Sieviete (Woman) Latvia 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 13:35
Miķelis Kārlis Kristons 2007 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 13:14
Edvards Zanders 2009 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 12:52
Nora Ērgle 2007 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 12:46
Anda Sproģe Vāvere 1983 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 12:45
Gints Gritāns 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 12:33
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 12:32
Krišjānis Lamberts 1977 Vīrietis (Men) Latvia Kore 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 12:14
Vladislavs Rubulis 1956 Vīrietis (Men) Latvia Kore 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 11:51
Ralfs Smiks 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 11:42
Madara Maza 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 11:39
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 11:39
Kārlis Kokars 2011 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 11:33
Dāvis Valdovskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 11:28
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 15.02.2022 11:27
Olivers Daukuls 2009 Vīrietis (Men) Latvia Kore 18.02.2022 - GS, 19.02.2022 - GS 15.02.2022 09:51
Aleksandra Trapane 2011 Sieviete (Woman) Latvia Kore 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 21:19
Nils Neo Trapans 2008 Vīrietis (Men) Latvia Kore 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 21:19
Jelena Brokane 1966 Sieviete (Woman) Latvia Kore 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 21:14
Elizabete Anna Reinharde 2007 Sieviete (Woman) Latvia Kore 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 19:51
Justas Ivanauskas 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 20.02.2022 - SL 14.02.2022 18:44
Saulius Ivanauskas 1966 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 18:41
Juris Zagars 1961 Vīrietis (Men) Latvia 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS 14.02.2022 18:35
Jānis Āboltiņš 1968 Vīrietis (Men) Latvia Sk Pantera 19.02.2022 - GS 14.02.2022 18:00
Valdis Vanadzins 1982 Vīrietis (Men) Latvia KORE 19.02.2022 - GS 14.02.2022 17:42
Alesija Terlanova 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 17:42
Emīlija Vanadziņa 2012 Sieviete (Woman) Latvia KORE 19.02.2022 - GS 14.02.2022 17:28
Loreta Reitere 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 16:25
Justīne Baumane 2009 Sieviete (Woman) Latvia Kore 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 16:14
Aleksandrs Velhovskis 1969 Vīrietis (Men) Latvia Sparta MMA 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 13:04
Alberts Zakevics 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 12:32
Ella Lī Andžāne 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 12:30
Kristaps Zālītis 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 12:25
Marianna Nevlere 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 12:24
Marks Nevlers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 12:24
Elza Zelča 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 12:24
Olafs Volrāts Volrāts 1968 Vīrietis (Men) Latvia ASI 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 11:37
Pauls Stēga 1971 Vīrietis (Men) Latvia KORE 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 11:32
Rets Skrickis 1965 Vīrietis (Men) Latvia SK Kore 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 14.02.2022 10:59
Martins Knostenbergs Knostenbergs 1982 Vīrietis (Men) Latvia SK ASI 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS 13.02.2022 20:39
Letīcija Matisone 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 13.02.2022 20:33
Dārta Elīza Jaundzema 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 13.02.2022 19:22
Gundars Gulbis 1967 Vīrietis (Men) Latvia Kore 20.02.2022 - SL 13.02.2022 18:25
Klaudija More 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Virsotne 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 13.02.2022 17:48
Roberts Lembers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Virsotne 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 13.02.2022 17:20
Ingrīda Sīpola 1973 Sieviete (Woman) Latvia Kore 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS 13.02.2022 16:42
Arkadijs Reimanis 1971 Vīrietis (Men) Latvia ASI/Talsu Biatlona klubs 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 11.02.2022 23:37
Denisa Druka-Jaunzeme 1978 Sieviete (Woman) Latvia SK ASI 18.02.2022 - SG, 19.02.2022 - GS, 20.02.2022 - SL 11.02.2022 03:45
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv