infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -14°C
Vējš: 0m/s

Reģistrācija Baltijas kausa 2022 3. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 152
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Mariann Zernant 2008 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL) 03.02.2022 18:58
Loore All 2008 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusaklubi Väike Munamägi 06.02.2022 Slalom (SL) 03.02.2022 17:29
Maarja All 2010 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusaklubi Väike Munamägi 05.02.2022 Super slalom (SSL) 03.02.2022 17:28
Teele Uudeberg 2010 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusaklubi Väike Munamägi 06.02.2022 Slalom (SL) 03.02.2022 17:27
Brenda Järv 2006 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusaklubi Väike Munamägi 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 03.02.2022 17:25
Joanna Adamson 2010 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusaklubi Väike Munamägi 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 03.02.2022 17:23
Alberts Zakevics 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 03.02.2022 09:33
Ralfs Kliests 2007 Vīrietis (Men) Latvia SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL) 03.02.2022 09:31
Andrejs Mihailovs 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK Pantera 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 23:05
Artūrs Ameriks 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 22:41
Artūrs Antonovičs 2008 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 22:40
Pauls Bāliņš 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 22:40
Ivars Rud 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 22:40
Andris Muižnieks 1983 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 22:39
Leo Zauers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 22:39
Dāvis Zauers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 22:39
Reinis Zauers 1980 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 22:38
Agnese More 1987 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:38
Adrija Ovčiņņikova 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:36
Kristiāna Hartmane 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:36
Loreta Reitere 2007 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:35
Ralfs Smiks 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:35
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:35
Valdemārs Kuzminskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:35
Ēriks Kaņčs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:34
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:34
Kārlis Valinks 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:34
Paula Skrastina 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:32
Paula Skrastina 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:32
Paula Skrastiņa 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:32
Madara Mazā 2009 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:30
Dārta Jaudzema 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:29
Letīcija Matisone 2008 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:29
Edvards Kapteinis-Veits 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:28
Ričards Dišlers 2011 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:25
Emīls Bušs 2010 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:25
Roberts Lembers 2010 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:24
Rihards Hartmanis 2010 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:24
Klaudija More 2011 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:24
Beate Skara 2010 Sieviete (Woman) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:23
Maria Jürisaar 2008 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusakool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 21:22
Sandra Mägi 2010 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 20:56
Melora Kesvatera 2011 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 20:09
Nora Roonet 2008 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:47
Uldis Ozols 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:28
Gints Gritāns 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:28
Ieva Lagzdiņa 1981 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:27
Krišs Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:26
Kristaps Lagzdiņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:25
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK APEX 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:24
Paula Zepa 2008 Sieviete (Woman) Latvia SK APEX 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:24
Markus Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:15
Mikk Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 18:14
Mārtiņš Knostenbergs 1982 Vīrietis (Men) Latvia SK ASI 05.02.2022 Super slalom (SSL) 02.02.2022 14:51
Pauls Stēga 1971 Vīrietis (Men) Latvia KORE 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 14:47
Ella Andžāne 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 14:46
Ingrida Sipola 1973 Sieviete (Woman) Latvia Kore 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 14:15
Jelena Brokane 1966 Sieviete (Woman) Latvia Kore 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 14:13
Evelīna Sala 2009 Sieviete (Woman) Latvia KORE 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 12:04
Eliise Enok 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 12:01
Marin Reismann 2011 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusakool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 11:33
Linda Marie Zlobin 2011 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 10:03
Ursula Kippasto 2008 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 09:06
Igors Medvedicins 1972 Vīrietis (Men) Latvia Kore 06.02.2022 Slalom (SL) 02.02.2022 04:35
Andrus Avi 1958 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 22:23
Jorgen Jarve 1956 Vīrietis (Men) Norway KORE SKI 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 21:43
Mirja Silva Kaljula 2011 Sieviete (Woman) Estonia Mäesuusakool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 21:23
Thomas Kruusmaa 2010 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 21:22
Patrick Poljakov 2008 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 21:22
Erik Bergström 2008 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 21:21
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 21:15
Elizabete Anna Reinharde 2007 Sieviete (Woman) Latvia Kore 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 15:43
Madleen Lauk 2006 Sieviete (Woman) Estonia Luunja Lumekool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 13:56
Laurits Lauk 2010 Vīrietis (Men) Estonia Luunja Lumekool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 13:56
Tarmo Teder 1984 Vīrietis (Men) Estonia Luunja Lumekool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 13:54
Hanna Gret Teder 2007 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 13:54
Mai Brit Teder 2007 Sieviete (Woman) Estonia Luunja Lumekool 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 13:52
Mihkel Toom 1983 Vīrietis (Men) Estonia Otepää Õhujõud 05.02.2022 Super slalom (SSL) 01.02.2022 13:13
Renet Riitsalu 2006 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 13:04
Kristers Zīle 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:54
Alesija Terlanova 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:54
Roberts Rasa 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:53
Katrīna Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:53
Elza Rasa 2011 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:53
Sebastians Mierkalns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:52
Marianna Nevlere 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:52
Marks Nevlers 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:51
Elza Zelča 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:51
Henrijs Hugo Močāns 2010 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:51
Adriana Girgensone 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:48
Kristaps Zālītis 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS / SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:48
Loreta Jurēvica 2006 Sieviete (Woman) Latvia SK Ziemelpols 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:47
Miks Oliņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:13
Renārs Lazdiņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:12
Kristiāns Lazdiņš 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:11
Ričards Folkbergs 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:11
Patriks Ciaguns 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:11
Kārlis Bračka 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:10
Karla Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:10
Emīlija Štrausa 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:09
Hanna Kronberga 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:09
Heidija Ciagune 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:08
Daniela Anna Livčāne 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:08
Emīlija Kliesta 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:07
Nikola Grīnberga 2011 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:07
Pauls Pēteris Prancāns 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:06
Estere Ausekle 2009 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:06
Annija Biezā 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:05
Estere Jansone 2008 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:05
Kristiāns Indriksons 2010 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:04
Emīls Indriksons 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:03
Maiks Bērziņš 2011 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 12:03
Līva Putniņa 2010 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:57
Miks Abzalons 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:56
Valters Bērziņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:56
Arno Pušņins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:55
Lukass Pušņins 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:55
Edvards Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:54
Mārtiņš Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:54
Sofia Fedorova 2007 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:53
Elza Saļņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:53
Frīda Saļņikova 2006 Sieviete (Woman) Latvia SSS/SK PANTERA 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:52
Tristan Ruuto 2007 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:02
Andreas Sisask 1979 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:02
Hanna Marie Ruuto 2010 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 11:01
Arthur Lond 2008 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 10:59
Elis Lond 2011 Sieviete (Woman) Estonia SK Telemark 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 10:58
Aron Neeme 2010 Vīrietis (Men) Estonia SK Telemark 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 10:57
Laura Külanurm 2006 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 10:54
Elisabeth Kuurberg 2011 Sieviete (Woman) Estonia Snow Academy 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 10:45
Vanessa Viitkin 2006 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom MTÜ 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 10:38
Justīne Baumane 2009 Sieviete (Woman) Latvia Kore 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 09:50
Tõnu Visnap 1961 Vīrietis (Men) Estonia Viljandi 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 09:33
Kristella Vaikmäe 2008 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 01.02.2022 09:17
Vladislavs Rubulis 1956 Vīrietis (Men) Latvia Kore 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 23:18
Emma Tammemägi 2007 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 22:50
Uldis Purins 1970 Vīrietis (Men) Latvia KORE 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 22:10
Maario Mättik 2011 Vīrietis (Men) Estonia Lumeakadeemia 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 21:58
Andre Sarri 2011 Vīrietis (Men) Estonia Nordiko 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 21:48
Raivo Reinok 1952 Vīrietis (Men) Estonia Viljandi 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 20:58
Astrid Tammjärv 2011 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 15:34
Heleri Vaikmäe 2008 Sieviete (Woman) Estonia Tartuslalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 13:59
Andres Valgerist 2009 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 13:49
Arūnas Čiukšys 1985 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 13:44
Gintaras Stumpf 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 13:43
Adrijus Juknevičius 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 13:42
Neringa Stepanauskaitė 2008 Sieviete (Woman) Lithuania Alpių Aidas 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 13:41
Liepa Karlonaitė 2006 Sieviete (Woman) Lithuania Alpių Aidas 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 13:40
Gisele Rang 2009 Sieviete (Woman) Estonia Tartu Slalom 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 31.01.2022 13:39
Lisette Matt 2011 Sieviete (Woman) Estonia Lumeakadeemia 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 30.01.2022 23:17
Noa Aleksandra Trapāne 2011 Sieviete (Woman) Latvia Kore 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 30.01.2022 09:26
Nils Neo Trapāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia Kore 05.02.2022 Super slalom (SSL), 06.02.2022 Slalom (SL) 30.01.2022 09:26
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv