infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 1°C
Vējš: 7m/s

Reģistrācija Baltijas kausa 2020 1. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 168
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Elizabete Anna Reinharde 2007 Sieviete (Women) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 19:06
Olena Davydyuk 2004 Sieviete (Women) Ukraine Olympic Center 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 18:23
Dmytro Hashpar 2005 Vīrietis (Men) Ukraine Olympic Center 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 18:23
Maksym Karpushyn 2004 Vīrietis (Men) Ukraine Olympic Center 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 18:22
Alexander Korobov 2008 Vīrietis (Men) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:04
Ivan Korobov 2007 Vīrietis (Men) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:04
Maxim Agafonov 2005 Vīrietis (Men) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:03
Matvei Kuzin 2004 Vīrietis (Men) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:03
Dmitrii Stambler 2004 Vīrietis (Men) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:03
Anna Kudryashova 2004 Sieviete (Women) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:02
Sofiya Rizhuk 2005 Sieviete (Women) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:01
Anastasia Ursova 2006 Sieviete (Women) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:01
Alexandra Strakhova 2006 Sieviete (Women) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 12:00
Alisa Voronova 2006 Sieviete (Women) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 11:59
Kira Vlasova 2007 Sieviete (Women) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 11:59
Daria Sokolova 2007 Sieviete (Women) Russia Snej.com Moscow RASF 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 11:58
Alexander Tsibanov 1971 Vīrietis (Men) Russia RGS-Stolitca 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 11:41
Lena Brokane 1966 Sieviete (Women) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 06.11.2019 01:08
Arūnas Šmigelskas 2009 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT DSC 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 11:41
Kiril Borysevich 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 11:40
Tautvydas Pluščiauskas 2004 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT DSC 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 11:24
Nojus Užkuraitis 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT DSC 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 11:24
Neringa Stepanauskaitė 2008 Sieviete (Women) Lithuania Snow Arena RT DSC 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 11:23
Milena Juodeškaitė 2008 Sieviete (Women) Lithuania Snow Arena RT DSC 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 11:23
Medas Dobelinskas 2005 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT DSC 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 11:22
Liepa Karlonaitė 2006 Sieviete (Women) Lithuania Snow Arena RT DSC 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 11:22
Alvils Kuzminskis 1968 Vīrietis (Men) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 10:45
Uldis Puriņš 1970 Vīrietis (Men) Latvia KORE 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 10:42
Laura Vilde 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 10:11
Daiva Norvaisaite 1971 Sieviete (Women) Lithuania Alpiu Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL 05.11.2019 09:36
Harri Tammemägi 2008 Vīrietis (Men) Estonia MSK Väike Munamägi 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 09:33
Emma Tammemägi 2007 Sieviete (Women) Estonia MSK Väike Munamägi 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 09:32
Jurgis Janulionis 1976 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees, Loke 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 05.11.2019 06:42
Ivars Āboltiņš 1968 Vīrietis (Men) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL 04.11.2019 22:56
Adomas Janulionis 1966 Vīrietis (Men) Lithuania Snow bees/Lokė 9.11.2019 - SL 04.11.2019 22:55
Nesta Tamminen 2004 Sieviete (Women) Finland Himoski 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 21:34
Into Tamminen 2006 Vīrietis (Men) Finland Himoski 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 21:34
Ralfs Bergmanis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 20:08
Kristaps Bergmanis 1978 Vīrietis (Men) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 20:08
Simonas Masalskas 1978 Vīrietis (Men) Lithuania Masters LTU 9.11.2019 - SL 04.11.2019 14:58
Justas Ivanauskas 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 14:19
Saulius Ivanauskas 1966 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 14:18
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:29
Ralfs Smiks 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:28
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:28
Rihards Allens 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:27
Roberts Kupčs 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:27
Jurģis Zvejnieks 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:27
Letīcija Matisone 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:26
Laura Skudrule 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:25
Kristiana Hartmane 2007 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:23
Loreta Reitere 2007 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:23
Alise Roze Zālīte 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:22
Tīna Namsone 2005 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:22
Beatrise Jekševica 2004 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 13:21
Jokūbas Davidavičius 2009 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL 04.11.2019 10:06
Elzė Danielė 2006 Sieviete (Women) Lithuania Snow Bees 8.11.2019 - SSL 04.11.2019 10:05
Jonas Olšauskas 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 10:04
Rapolas Lapienis 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 10:03
Smiltė Banelytė 2008 Sieviete (Women) Lithuania Snow Bees 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 04.11.2019 07:01
Pauls Stēga 1971 Vīrietis (Men) Latvia KORE 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 23:47
Sigita Urboniene 1974 Sieviete (Women) Lithuania Erlas team 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL 03.11.2019 20:38
Elizabete Reinharde 2007 Sieviete (Women) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 20:13
Marius Kubilius 1982 Vīrietis (Men) Lithuania Erlas team 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 20:08
Adrijus Juknevičius 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas - SRT 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:58
Dainius Kiškis 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:54
Darius Graževičius 1973 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:53
Nerijus Masiulis 1978 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:52
Bazilė Gasiūnaitė 2005 Sieviete (Women) Lithuania Alpių Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:51
Gintaras Stumpf 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:51
KRISTERS ZILE 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK ZIEMELPOLS 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:50
Amelija Malakauskaitė 2007 Sieviete (Women) Lithuania Alpių Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:50
Povilas Lenkutis 2005 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:49
Oskaras Karlavičius 2004 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 19:48
Ivan Avdeev 2008 Vīrietis (Men) Belarus Champion’s School 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 18:08
Justīne Baumane 2009 Sieviete (Women) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 12:33
Egor Kharkov 2008 Vīrietis (Men) Russia RASS 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 11:29
Nils Neo Trapāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 03.11.2019 08:15
Dāvis Valdovskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 22:00
Tauri Jürisaar 2004 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 18:39
Maria Jürisaar 2008 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 18:38
Gints Gritāns 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 9.11.2019 - SL 02.11.2019 16:56
Ieva Lagzdiņa 1981 Sieviete (Women) Latvia SK Apex 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 16:56
Dāvis Mazais 2005 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 16:55
Kristaps Lagzdiņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 16:55
Paula Zepa 2008 Sieviete (Women) Latvia SK Apex 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 16:55
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 16:54
Emīls Vanags 2009 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 16:54
Vanessa Viitkin 2006 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom MTÜ 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 11:40
Vanessa Viitkin 2006 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom MTÜ 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 02.11.2019 11:40
Renet Riitsalu 2006 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 22:37
Ako Armin Raid 2005 Vīrietis (Men) Estonia Tartu slalom 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 18:24
Rets Skrickis 1965 Vīrietis (Men) Latvia Kore 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 17:40
Mariann Zernant 2007 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 16:31
Vladislavs Rubulis 1956 Vīrietis (Men) Latvia Kore 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL 01.11.2019 15:51
Gabija Šinkūnaitė 2004 Sieviete (Women) Lithuania Kalitos kalnas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 14:14
Rūdolfs Beķeris 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 14:04
ALEKSANDR POLYAKOV 2006 Vīrietis (Men) Russia VLADSKI 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:54
Michail Tsybanov 2006 Vīrietis (Men) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:25
Boris Chernikov Boris 2005 Vīrietis (Men) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:24
Egor Talalay 2006 Vīrietis (Men) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:23
Kirill Yashukov 2004 Vīrietis (Men) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:21
SERGEY BEZLEPKIN 2004 Sieviete (Women) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:20
POLINA ZEMLIANAIA 2006 Sieviete (Women) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:19
Aleksandra Lebedeva 2004 Sieviete (Women) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:18
ALISA LYASKALO 2004 Sieviete (Women) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:17
Nikon Parvitskiy 2005 Vīrietis (Men) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:17
RENE SABIROVA 2005 Sieviete (Women) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:16
Oleq Furaev 2004 Vīrietis (Men) Russia STOLICA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 12:04
Georgs Daukuls 2004 Vīrietis (Men) Latvia KORE 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 10:48
Luīze Suveizda 2004 Sieviete (Women) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 01.11.2019 10:46
Loreta Luīze Jurēvica 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 31.10.2019 21:20
Paulius Augunas 1965 Vīrietis (Men) Lithuania Alpiu Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 31.10.2019 17:17
Ruta Paraziskiene 1972 Sieviete (Women) Lithuania Alpiu Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 31.10.2019 09:18
Vytautas Parazinskas 1966 Vīrietis (Men) Lithuania Alpiu Aidas 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 31.10.2019 09:17
Alexandra Skorokhodova 2006 Sieviete (Women) Russia RGSH Stolica 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 21:58
Aistis Domkus 1971 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL 30.10.2019 18:08
Reinis Zauers 1980 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:44
Andris Muižnieks 1983 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:43
Dāvis Zauers 2009 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:42
Georgs Šmalcs 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:42
Edvards Gobiņš 2004 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:42
Ivars Rud 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:41
Dana Freimane 2004 Sieviete (Women) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:41
Rasmus Mesila 2004 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:40
Bruno Ģermanis 2005 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:40
Helēna Ērenpreisa 2004 Sieviete (Women) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:40
Markus Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:40
Paula Putniņa 2005 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:40
Mikk Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:40
Erik Bergström 2008 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 30.10.2019 10:39
Aivars Rīts 1981 Vīrietis (Men) Latvia SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 14:11
Miks Abzalons 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:51
Rūdolfs Heinrihs Daukšte 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:51
Elza Saļņikova 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:51
Frīda Saļņikova 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:49
Rafaels Velcis 2009 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:49
Karla Jansone 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:48
Estere Jansone 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:48
Heidija Ciagune 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:48
Katrīna Bergmane 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:47
Pauls Pēteris Prancāns 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:47
Emīls Indriksons 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:47
Ernests Rīts 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:46
Hanna Kronberga 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:46
Emīlija Štrausa 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:45
Kate Samofala 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:45
Annija Biezā 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:45
Estere Ausekle 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:44
Edvards Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:44
Mārtiņš Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:44
Valters Bērziņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:43
Arno Pušņins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:43
Lukass Pušņins 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:42
Aksels Vītums 2004 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:42
Pauls Oliņš 2004 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:42
Diāna Daukšte 2004 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:41
Patrīcija Krista Ansonska 2005 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:41
Samanta Līcīte 2004 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:40
ELZA ZELČA 2009 Sieviete (Women) Latvia SSS / SK ZIEMEĻPOLS 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 29.10.2019 13:04
Margarita Kamliuk 2006 Sieviete (Women) Belarus Minsk 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 25.10.2019 05:20
Alexandra Savenkova 2008 Sieviete (Women) Belarus Minsk 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 25.10.2019 05:19
Darya Kuur 2005 Sieviete (Women) Belarus Minsk 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 25.10.2019 05:18
Alina Rusak 2005 Sieviete (Women) Belarus Minsk 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 25.10.2019 05:17
Siarhey Danisheuski 2006 Vīrietis (Men) Belarus Minsk 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 25.10.2019 05:15
Emīlija Anna Škapare 2004 Sieviete (Women) Latvia KORE 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 24.10.2019 10:14
Arkadijs Reimanis 1971 Vīrietis (Men) Latvia 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 17.10.2019 18:21
GUNDARS GULBIS 1967 Vīrietis (Men) Latvia KORE 8.11.2019 - SSL, 9.11.2019 - SL, 10.11.2019 - PSL 13.10.2019 23:36
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv