infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 19°C
Vējš: 2m/s

Reģistrācija Baltijas kausa 2019 2. posmam

Reģistrēto dalībnieku skaits: 184
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Dzimums Valsts Klubs Disciplīnas Pievienots
Ede Mona Ērgle 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS 01.03.2019 14:06
Aivars Rīts 1981 Vīrietis (Men) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 01.03.2019 10:22
KRISTERS ZILE 2008 Vīrietis (Men) Latvia ZIEMELPOLS 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 28.02.2019 11:36
Elizabete Anna Reinharde 2007 Sieviete (Women) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 28.02.2019 10:19
Gabija Šinkūnaitė 2004 Sieviete (Women) Lithuania Kalitos kalnas 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 28.02.2019 08:55
Bruno Samoilovs 2008 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS 28.02.2019 07:59
Miks Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 28.02.2019 07:39
Viacheslav Prokudin 1954 Vīrietis (Men) Latvia 03.03.2019 - PSL 28.02.2019 00:42
Arta Ērgle 1976 Sieviete (Women) Latvia SK APEX 02.03.2019 - GS 28.02.2019 00:27
Uldis Puriņš 1970 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 23:40
Vladislavs Rubulis 1956 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 23:19
Aivars Rīts 1981 Vīrietis (Men) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 22:35
Ralfs Smiks 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 21:47
Luīze Suveizda 2004 Sieviete (Women) Latvia Ziemeļpols/SSS 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 21:41
Karlis Prieditis Prieditis 1974 Vīrietis (Men) Latvia KORE 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 21:30
Patrīcija Medne 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 21:11
Rūdolfs Beķeris 2006 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemeļpols 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 20:30
Matīss Volrāts 2005 Vīrietis (Men) Latvia ASI 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 18:13
Aleksis Volrāts 2003 Vīrietis (Men) Latvia ASI 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 18:13
Jurģis Vaivods 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 16:33
Roberts Kupčs 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 16:08
Andris Muižnieks 1983 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 16:02
Renet Riitsalu 2006 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 15:41
Kristella Vaikmäe 2008 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 15:41
Vanessa Viitkin 2006 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 15:40
Ako Armin Raid 2005 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 15:39
Justas Ivanauskas 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 02.03.2019 - GS 27.02.2019 15:04
Edgars Veits 2008 Vīrietis (Men) Latvia APEX SK 02.03.2019 - GS 27.02.2019 14:57
Jelena Brokane 1966 Sieviete (Women) Latvia SK KORE 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 14:42
Jurgis Janulionis 1976 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees / Loke 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 14:22
Emma Tammemägi 2007 Sieviete (Women) Estonia MSK V-Munamägi 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:44
Harri Tammemägi 2008 Vīrietis (Men) Estonia MSK V-Munamägi 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:43
znydkova krystsina 2004 Sieviete (Women) Belarus МГ СДЮШОР №4 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:31
yakavenka yana 2005 Sieviete (Women) Belarus МГ СДЮШОР №4 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:30
siarneyeva uiyana 2006 Sieviete (Women) Belarus МГ СДЮШОР №4 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:29
yakubouski daniil 2003 Vīrietis (Men) Belarus МГ СДЮШОР №4 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:28
znaludovich yury 2005 Vīrietis (Men) Belarus МГ СДЮШОР №4 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:27
HEORHI PEKERT 2005 Vīrietis (Men) Belarus МГ СДЮШОР №4 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:24
Alise Roze Zalīte 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS 27.02.2019 13:12
Aleksandrs Veļhovskis 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK Sparta MMA Riga 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:07
Aleksandrs Sapožņikovs 1981 Vīrietis (Men) Latvia Rigonda 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 13:04
Laura Šlosberga 2005 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 12:34
Aksels Bergmanis 2003 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 12:17
Ralfs Bergmanis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 12:16
Kristaps Bergmanis 1978 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 12:16
kiril Barysevich 2008 Vīrietis (Men) Belarus Skibars 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 12:08
Laura Skudrule 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 11:50
Žaklīna Frickausa 1974 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 11:03
Nadīna Ozola 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 10:19
Tīna Namsone 2005 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 10:05
Ilze Marta Bērziņa 2003 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 10:04
Ilze Marta Bērziņa 2000 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 10:01
Eduards Niedra 2007 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 09:44
Fred Järv 2005 Vīrietis (Men) Estonia MSK V-Munamägi 02.03.2019 - GS 27.02.2019 09:00
Brenda Järv 2006 Sieviete (Women) Estonia MSK V-Munamägi 02.03.2019 - GS 27.02.2019 08:59
Gerda Järv 2005 Sieviete (Women) Estonia MSK V-Munamägi 02.03.2019 - GS 27.02.2019 08:58
Brianna Mõttus 2005 Sieviete (Women) Estonia MSK V-Munamägi 02.03.2019 - GS 27.02.2019 08:58
Hans Markus Danilas 2003 Vīrietis (Men) Estonia MSK V-Munamägi 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:57
Ričards Hovalko 2006 Vīrietis (Men) Latvia SK Ziemeļpols 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:12
Edvards Gobiņš 2004 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:02
Paula Putniņa 2005 Sieviete (Women) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:02
Nikolass Timaks 2003 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:02
Kristofers Gulbis 2003 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:01
Helēna Ērenpreisa 2004 Sieviete (Women) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:01
Bruno Ģermanis 2005 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:01
Dana Freimane 2004 Sieviete (Women) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:01
Georgs Šmalcs 2007 Vīrietis (Men) Latvia SNOW FEEL 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 08:00
Anete Salava 2007 Sieviete (Women) Latvia Apex 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 06:56
Emīls Rīgerts 2005 Vīrietis (Men) Latvia Traverss-V 02.03.2019 - GS 27.02.2019 00:57
Jānis Kārkliņš 1973 Vīrietis (Men) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 00:37
Madara Katrīna Kārkliņa 2004 Sieviete (Women) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 27.02.2019 00:36
Letīcija Matisone 2008 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 23:54
Kārlis Valinks 2006 Vīrietis (Men) Latvia virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 22:23
Jānis Āboltiņš 1968 Vīrietis (Men) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 21:55
Jānis Āboltiņš 1968 Vīrietis (Men) Latvia 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 21:54
Pauls Stēga 1971 Vīrietis (Men) Latvia kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 21:54
Tautvydas PLUŠČIAUSKAS 2004 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT/DSC 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 19:31
Nojus UŽKURAITIS 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT/DSC 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 19:29
LIEPA KARLONAITĖ 2006 Sieviete (Women) Lithuania Snow Arena RT/DSC 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 19:29
Medas DOBELINSKAS 2005 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Arena RT/DSC 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 19:27
Neringa Stepanauskaitė 2008 Sieviete (Women) Lithuania Snow Arena RT/DSC 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 19:26
Milena Juodeškaitė 2008 Sieviete (Women) Lithuania Snow Arena RT/DSC 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 19:25
Gintaras Stumpf 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 18:03
Adrijus Juknevičius 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 18:03
Povilas Lenkutis 2005 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 18:02
Oskaras Karlavičius 2004 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 18:01
Kristijonas Merkys 2003 Vīrietis (Men) Lithuania Alpių Aidas 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 18:00
MINDAUGAS BANELIS 1973 Vīrietis (Men) Lithuania SNOW BEES 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 17:25
Kristaps Morozovs 2006 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 17:08
Raivis Dzosens 1980 Vīrietis (Men) Latvia Apex 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 15:39
KRISTENA STRADE 2007 Sieviete (Women) Latvia SK APEX 02.03.2019 - GS 26.02.2019 14:08
Ričards Ķiršs 2008 Vīrietis (Men) Latvia Apex 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 14:08
Andrejs Mihailovs 1969 Vīrietis (Men) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:06
Danute Fibiga Daukšte 1978 Sieviete (Women) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:05
Katrīna Fjodorova 2003 Sieviete (Women) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:04
Krista Prūse 2003 Sieviete (Women) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:03
Laura Luīze Leinerte 2003 Sieviete (Women) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:03
Adrians Masaļskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:02
Eleonora Dombrovska 2007 Sieviete (Women) Latvia SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:01
Markuss Mārtiņš Soste 2004 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:00
Pauls Oliņš 2004 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 11:00
Aksels Vītums 2004 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:59
Samanta Līcīte 2004 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:59
Diāna Elizabete Daukšte 2004 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:59
Patrīcija Krista Ansonska 2005 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:58
Ralfs Kliests 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:57
Pauls Pēteris Prancāns 2007 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:56
Arno Pušņins 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:56
Lukass Pušņins 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:56
Karla Jansone 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:55
Estere Jansone 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:55
Emīlija Jansone 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:55
Sofija Bračka 2007 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:54
Marta Bērziņa 2007 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:54
Grieta Amerika 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:53
Kate Samofala 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:53
Ernests Rīts 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:52
Luīze Marta Līvmane 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:52
Annija Biezā 2008 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:51
Miks Abzalons 2008 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:51
Emīls Indriksons 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:51
Frīda Saļņikova 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:50
Elza Saļņikova 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:50
Estere Puķīte 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:49
Mārtiņš Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:49
Edvards Firsts 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:48
Rūdolfs Heinrihs Daukšte 2006 Vīrietis (Men) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:48
Laura Ciagune 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:47
Katrīna Bergmane 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK PANTERA 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:47
Paula Pütsepp 2005 Sieviete (Women) Estonia Mäesuusakool 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 10:00
Karolīna Aleksejeva 2005 Sieviete (Women) Latvia Ziemeļpols 02.03.2019 - GS 26.02.2019 09:10
Adelīna Miklašēviča 2013 Sieviete (Women) Latvia Ziemeļpols 02.03.2019 - GS 26.02.2019 09:09
Krišs Mazais 2007 Vīrietis (Men) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 07:57
Dāvis Mazais 2005 Vīrietis (Men) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 07:56
Alina Rusak 2005 Sieviete (Women) Belarus Minsk 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 06:36
Darya Kuur 2005 Sieviete (Women) Belarus Minsk 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 06:35
Nikita Levkhin 2004 Vīrietis (Men) Belarus Minsk 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 06:35
Alexandra Savenkova 2008 Sieviete (Women) Belarus Minsk 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 06:33
Vadzim Strok 2004 Vīrietis (Men) Belarus Minsk 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 06:32
Volha Serhadzeyeva 2004 Sieviete (Women) Belarus Minsk 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 06:31
Paula Amanda Zepa 2008 Sieviete (Women) Latvia SK APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 00:43
Dāvis Valdovskis 2006 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 26.02.2019 00:03
Ivars Āboltiņš 1968 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 22:19
Emīlija Anna Škapare 2004 Sieviete (Women) Latvia KORE 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 21:45
Jonas Olsauskas 2007 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 19:58
Rapolas Lapienis 2008 Vīrietis (Men) Lithuania Snow Bees 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 19:57
Valters Bērziņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 18:28
Gints Gritāns 1975 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 16:04
Gustavs Gritāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Apex 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 16:04
Beatrise Jeksevica 2004 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 15:30
Edgars Kupčs 1973 Vīrietis (Men) Latvia SK Kore 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 14:49
Ieva Lagzdiņa 1981 Sieviete (Women) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 12:24
Kristaps Lagzdiņš 2008 Vīrietis (Men) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 12:24
Loreta Reitere 2007 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 11:43
Evelīna Suveizda 2007 Sieviete (Women) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 10:33
Luīze Suveizda 2004 Sieviete (Women) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 10:32
Kristiāna Hartmane 2007 Sieviete (Women) Latvia SK Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 09:47
Rets Skrickis 1965 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 09:43
Laura Vilde 2006 Sieviete (Women) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 09:13
Igor Medveditsyn 1972 Vīrietis (Men) Russia SK Kore 02.03.2019 - GS 25.02.2019 08:42
Rihards Skrastiņš 2003 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 25.02.2019 07:58
Jurģis Zvejnieks 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 22:46
Rasmus Mesila 2004 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 22:10
Mikk Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 22:09
Markus Mesila 2007 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 22:09
Anders Erik Bergström 2008 Vīrietis (Men) Estonia Mäesuusakool 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 22:08
Nora Ērgle 2007 Sieviete (Women) Latvia Apex 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 20:51
Janis Davidovičs 1963 Vīrietis (Men) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 20:46
Gustavs Davidovičs 2003 Vīrietis (Men) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 20:45
Luīze Davidoviča 2003 Sieviete (Women) Latvia APEX 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 20:44
Loreta Luize Jurevica 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/SK Ziemeļpols 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 24.02.2019 16:19
Adriana Girgensone 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/Ziemeļpols 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 23.02.2019 17:44
Gundars Gulbis 1967 Vīrietis (Men) Latvia KORE 02.03.2019 - GS 22.02.2019 13:40
Georgs Daukuls 2004 Vīrietis (Men) Latvia Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 22.02.2019 09:45
Arkadijs Reimanis 1971 Vīrietis (Men) Latvia SK Kore / Freelancer 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 22.02.2019 07:09
Tauri Jürisaar 2004 Vīrietis (Men) Estonia Tartu Slalom 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 21.02.2019 21:53
Maria Jürisaar 2008 Sieviete (Women) Estonia Tartu Slalom 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 21.02.2019 21:52
Gustavs Harijs Ābele 2003 Vīrietis (Men) Latvia ASI 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 20.02.2019 21:35
Marianna Nevlere 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS/ SK Ziemeļpols 02.03.2019 - GS 20.02.2019 11:40
Nata Eriņa 2008 Sieviete (Women) Latvia sss/SK Ziemeļpols 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 19.02.2019 16:47
Denisa Druka - Jaunzeme 1978 Sieviete (Women) Latvia SK ASI 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 18.02.2019 21:45
Nils Neo Trapāns 2008 Vīrietis (Men) Latvia SK Kore 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 18.02.2019 14:42
Rihards Allens 2005 Vīrietis (Men) Latvia Virsotne 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 17.02.2019 23:06
Marianna Nevlere 2006 Sieviete (Women) Latvia SSS / SK Ziemeļpols 02.03.2019 - GS, 03.03.2019 - PSL 17.02.2019 21:09
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv