ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 19°C
Vējš: 3m/s

Siguldas Pilsētas trases balvu izcīņa

13 • 2 • 2022 / Sigulda, Pilsētas trase

Mērķis

Popularizēt kalnu slēpošanas sportu kā labu brīvā laika pavadīšanas iespēju. Sarīkot svētkus bērniem un jauniešiem un noskaidrot, kurš ir pats ātrākais, veiklākais un drosmīgākais kalnu slēpotājs. Popularizēt Siguldas pilsētas trasi kā lielisku atpūtas un patīkamu brīvā laika pavadīšanas vietu.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2022.gada 13.februārī, Siguldā, Siguldas Pilsētas trases lielajā kalnā.

Reģistrācija un numuru saņemšana plkst. 9:00 – 9:30
Trases apskate plkst. 9:30 – 10:00
Starts 1.trase plkst. 10:10
2.trases apskate 20 minūtes pēc 1.trases noslēdzošā dalībnieka un ilgst 30 minūtes
2.trases starts 10 minūtes pēc trases apskates
Apbalvošana 10 minūtes pēc katras grupas finiša

Sacensību vadība

Sacensības organizē sporta klubs ,,PANTERA” sadarbībā ar Siguldas Pilsētas trasi. Sacensību galvenā tiesnese – Sandra Meldere, tiesnešu kolēģiju nodrošina sporta klubs “PANTERA”. Laika ņemšanu un fiksēšanu veic biedrība „A2”.

Sacensību dalībnieki

Dalība sacensībās ir atklāta, un var piedalīties visi interesenti vecumā no 2006.g.dz. un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi.

Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās:
U 16 grupa 2006./2007.g.dz. (zēni un meitenes atsevišķi)
U 14 grupa 2008./2009.g.dz. (zēni un meitenes atsevišķi)
U 12 grupa 2010./2011.g.dz. (zēni un meitenes atsevišķi)
U 10 grupa 2012g.dz.un jaunāki(zēni un meitenes atsevišķi)

Sacensību disciplīnas

Superslaloms - 2 trases. 

Sacensību vērtēšana

Uzvarētājs tiek noteikts pēc divu trašu uzrādītā mazākā koplaika.

Sacensību noteikumi

Ķivere ir obligāta visiem sacensību dalībniekiem.
Treniņi pa sacensību trasi NENOTIEK!
Par savu drošību dalībnieki atbild paši, viņu vecāki vai pavadošais treneris, apstiprinot to ar savu parakstu sacensību pieteikumā.
Dalībnieks sacensību teritorijā drīkst atrasties tikai pareizi uzvilktā numurā. Dalībnieks tiek diskvalificēts, ja sacensību laikā starta numurs tiek nekārtīgi valkāts vai arī netiek uzvilkts. Pēc sacensībām starta numurs jānodod sacensību organizētājiem. Numura tīšas sabojāšanas, nozaudēšanas vai neatgriešanas gadījumā, dalībniekam jāsedz zaudējumi 35 EUR vērtībā.
Protestu var iesniegt ne vēlāk kā 10 minūtes pēc konkrētās disciplīnas sacensību beigām, adresējot to sacensību galvenajam tiesnesim. Kopā ar protestu sekretariātā jāiemaksā 50 EUR. Strīdīgo situāciju izskata tiesnešu kolēģija, bet lēmumu pieņem galvenais tiesnesis ne vēlāk kā 15 minūtes pēc protesta saņemšanas. Galvenā tiesneša pozitīva lēmuma un protesta apmierināšanas gadījumā iemaksātā nauda  tiek atgriezta protesta iesniedzējam. Galvenā tiesneša noraidoša lēmuma gadījumā iemaksātā nauda 50 EUR netiek atgriezta.
Sportists var tikt diskvalificēts, ja veic vairāk kā vienu pāragru startu, neapstājas pēc tiesneša komandas, apbrauc vārtus no nepareizās puses, traucē vai aizskar citus dalībniekus, neievēro trases lietošanas un sacensību noteikumus.

Apbalvošana

1. – 3. vietu ieguvējus katrā grupā apbalvo ar diplomu un medaļu. 1.– 6. Vietu ieguvējus katrā grupā apbalvo ar diplomu. U 10 grupas sportisti visi saņem pārsteiguma balvu.

Pieteikumi un sacensību izdevumi

Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesniedz līdz 10.02.2022.plkst. 20:00 pa e-pastu: [email protected] , aizpildot norādīto excel tabulu. Sporta klubu pieteikumu veic sava kluba treneris.
Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu sedz organizatori. Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku piedalīšanos sacensībās sedz paši dalībnieki vai viņu komandējošā organizācija.

Dalības maksa: 25 euro

Sacensību dalībnieku maksa par pacēlāju iekļauta sacensību maksā. Treneriem pacelšanās par brīvu.

Organizatoriskā informācija sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem

Reģistrācija, numuru saņemšana un apbalvošana - kalna pakājē.
Sacensību vietā un laikā tiek ievēroti aktuālie noteikumi par pulcēšanās ierobežojumiem.
Sacensībās var piedalīties skolēni ar aktuālu negatīvu skolā organizētu skrīninga testu, pirmsskolas vecuma bērni ar negatīvu antigēna paštestu, kas veikts pirms sacensībām vecāku uzraudzībā.
Reģistrē sacensībām, izņem numurus un samaksā dalības maksu treneris (ar derīgu vakcinācijas sertifikātu) par visiem kluba bērniem kopā.
Uz kalna, sacensību laikā, atrodas tikai sacensību dalībnieki ar starta numuriem un sporta klubu treneri.
Pasākumā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti organizatoru un pašvaldības publicitātes vajadzībām. 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase

Saistītā informācija

Rezultāti

Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv