ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 14°C
Vējš: 2m/s

Vilciņa kauss 3.posms - Tarzāna kauss

31 • 3 • 2018 / Pilsētas trase, Sigulda

Mērķis

Popularizēt kalnu slēpošanas sportu kā labu brīvā laika pavadīšanas iespēju. Sarīkot svētkus maziem kalnu slēpošanas entuziastiem un noskaidrot, kurš ir pats ātrākais, veiklākais un drosmīgākais mazais kalnu slēpotājs. Popularizēt Siguldas Pilsētas trasi kā lielisku atpūtas un patīkamu brīvā laika pavadīšanas vietu.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2018.gada 31.martā, Siguldas Pilsētas trases lielajā kalnā

Reģistrācija un numuru saņemšana plkst. 9:30 – 10:30
Trases apskate plkst. 10:30 – 10:50
Starts 1.trase plkst. 11:10
2.trases apskate 20 minūtes pēc 1.trases noslēdzošā dalībnieka un ilgst 20 minūtes
2.trases starts 15 minūtes pēc trases apskates
Apbalvošana 30 minūtes pēc 2.trases noslēdzošā dalībnieka.

Sacensību vadība

Sacensības organizē piedzīvojumu parks „TARZĀNS” sadarbībā ar SK-PANTERA un Siguldas Pilsētas trasi. Sacensību galvenais tiesnesis – Ivars Ciaguns, (tālr. 29252576), tiesnešu kolēģiju nodrošina piedzīvojumu parks “TARZĀNS”. Laika ņemšanu un fiksēšanu veic Dzintars Melvers

Sacensību dalībnieki

Dalība sacensībās ir atklāta, un var piedalīties visi interesenti vecumā no 2006.g.dz. un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi.

Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās:
U 12 grupa 2006 / 2007. gadā dzimušie ( zēni un meitenes atsevišķi)
2008. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
2009. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
2010. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
2011.gadā dzimušie  ( zēni un meitenes atsevišķi)
2012.gadā dzimuši un jaunāki (zēni un meitenes atsevišķi)

Sacensību disciplīnas

Milzu slaloms : 2 trases

Sacensību vērtēšana

Uzvarētājs tiek noteikts pēc divu trašu uzrādītā mazākā koplaika.

Sacensību noteikumi

Ķivere ir obligāta visiem sacensību dalībniekiem.
Treniņi pa sacensību trasi NENOTIEK!
Par savu drošību dalībnieki atbild paši, viņu vecāki vai pavadošais treneris, apstiprinot to ar savu parakstu sacensību pieteikumā.
Dalībnieks sacensību teritorijā drīkst atrasties tikai pareizi uzvilktā numurā. Dalībnieks tiek diskvalificēts, ja sacensību laikā starta numurs tiek nekārtīgi valkāts vai arī netiek uzvilkts. Pēc sacensībām starta numurs jānodod sacensību organizētājiem. Numura tīšas sabojāšanas, nozaudēšanas vai neatgriešanas gadījumā, dalībniekam jāsedz zaudējumi 35 EUR vērtībā.
Protestu var iesniegt ne vēlāk kā 10 minūtes pēc konkrētās disciplīnas sacensību beigām, adresējot to sacensību galvenajam tiesnesim. Kopā ar protestu sekretariātā jāiemaksā 40 EUR. Strīdīgo situāciju izskata tiesnešu kolēģija, bet lēmumu pieņem galvenais tiesnesis ne vēlāk kā 15 minūtes pēc protesta saņemšanas. Galvenā tiesneša pozitīva lēmuma un protesta apmierināšanas gadījumā iemaksātā nauda 40 EUR tiek atgriezta protesta iesniedzējam. Galvenā tiesneša noraidoša lēmuma gadījumā iemaksātā nauda 40 EUR netiek atgriezta.
2012 g. dz. un jaunākiem sportistiem trase jāveic patstāvīgi, bez vecāku un treneru palīdzības.

Apbalvošana

Visi 2008.g.dz.un jaunāki sacensību dalībnieki tiek apbalvoti ar piemiņas diplomiem un balvām. 1.- 3. vietas ieguvēji saņem balvas no piedzīvojumu parka Tarzāns  un Atomic. U 12 grupā  1. – 6.vietas ieguvēji saņem diplomu un balvas.

Pieteikumi un sacensību izdevumi

Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesniedz līdz 30.martam, plkst. 20:00, INFOSKI mājaslapā: www.infoski.lv  norādot vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un sporta klubu vai skolu.
Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu sedz organizatori. Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku piedalīšanos sacensībās sedz paši dalībnieki vai viņu komandējošā organizācija.

Dalības maksa

Piesakoties iepriekš (līdz 30.03. plkst.20:00) 10 EUR. Maksājums skaidrā naudā reģistrējoties sacensību dienā. Piesakoties uz vietas sacensību dienā 12 EUR pie reģistrācijas. Maksa par pacēlāju saskaņā ar Siguldas Pilsētas trases tarifiem.

Organizatoriskā informācija sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem

Pulcēšanās, reģistrācija, numuru saņemšana – Siguldas Pilsētas trases nomā. Ja veicot 1.trasi dalībnieku piemeklē neveiksme (DSQ vai DNF), dalībnieks DRĪKST startēt 2.trasē, noslēgumā saņemot mierinājuma balvu un diplomu „par piedalīšanos”.

 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase

Reģistrācijas & dalībnieki

Reģistrētie dalībnieki

Saistītā informācija

Rezultāti

Galerija

Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv