infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 0°C
Vējš: 2m/s

Fischer kauss kalnu slēpošanā

17 • 2 • 2018 / Pilsētas trase, Sigulda

Mērķis

Popularizēt kalnu slēpošanas sportu kā labu brīvā laika pavadīšanas iespēju. Sarīkot svētkus maziem kalnu slēpošanas entuziastiem un noskaidrot, kurš ir pats ātrākais, veiklākais un drosmīgākais mazais kalnu slēpotājs. Popularizēt Siguldas Pilsētas trasi kā lielisku atpūtas un patīkamu brīvā laika pavadīšanas vietu.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2018.gada 17.februārī, Siguldas Pilsētas trases lielajā kalnā.

Reģistrācija un numuru saņemšana plkst. 9:30 – 10:30
Trases apskate plkst. 10:30 – 11:00
Starts 1.trase plkst. 11:10
2.trases apskate 20 minūtes pēc 1.trases noslēdzošā dalībnieka un ilgst 30 minūtes
2.trases starts 10 minūtes pēc trases apskates
Apbalvošana 30 minūtes pēc 2.trases noslēdzošā dalībnieka.

Sacensību vadība

Sacensības organizē sporta klubs „ PANTERA ” sadarbībā ar PATROL AB, Siguldas Pilsētas trasi un biedrību A2. Sacensību galvenā tiesnese – Sandra Meldere, (tālr. 29125024), tiesnešu kolēģiju nodrošina sporta klubs “PANTERA”. Laika ņemšanu un fiksēšanu veic biedrība „A2”.

Sacensību dalībnieki

Dalība sacensībās ir atklāta, un var piedalīties visi interesenti vecumā no 2006.g.dz. un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi.

Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās:
U 12 grupa 2006 / 2007. gadā dzimušie ( zēni un meitenes atsevišķi)
2008. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
2009. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
2010. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
2011.gadā dzimušie  ( zēni un meitenes atsevišķi)
2012.gadā dzimuši un jaunāki (zēni un meitenes atsevišķi) 

Sacensību disciplīnas

Milzu slaloms : 2 trases

Sacensību vērtēšana

Uzvarētājs tiek noteikts pēc divu trašu uzrādītā mazākā koplaika. 

Sacensību noteikumi

Ķivere ir obligāta visiem sacensību dalībniekiem.
Treniņi pa sacensību trasi NENOTIEK!
Par savu drošību dalībnieki atbild paši, viņu vecāki vai pavadošais treneris, apstiprinot to ar savu parakstu sacensību pieteikumā.
Dalībnieks sacensību teritorijā drīkst atrasties tikai pareizi uzvilktā numurā. Dalībnieks tiek diskvalificēts, ja sacensību laikā starta numurs tiek nekārtīgi valkāts vai arī netiek uzvilkts. Pēc sacensībām starta numurs jānodod sacensību organizētājiem. Numura tīšas sabojāšanas, nozaudēšanas vai neatgriešanas gadījumā, dalībniekam jāsedz zaudējumi 35 EUR vērtībā.
Protestu var iesniegt ne vēlāk kā 10 minūtes pēc konkrētās disciplīnas sacensību beigām, adresējot to sacensību galvenajam tiesnesim. Kopā ar protestu sekretariātā jāiemaksā 40 EUR. Strīdīgo situāciju izskata tiesnešu kolēģija, bet lēmumu pieņem galvenais tiesnesis ne vēlāk kā 15 minūtes pēc protesta saņemšanas. Galvenā tiesneša pozitīva lēmuma un protesta apmierināšanas gadījumā iemaksātā nauda 40 EUR tiek atgriezta protesta iesniedzējam. Galvenā tiesneša noraidoša lēmuma gadījumā iemaksātā nauda 40 EUR netiek atgriezta.
2012 g. dz. un jaunākus sportistus trasē var iedrošināt un parādīt pareizo trases virzienu audzēkņu treneris vai trases tiesnesis.

Apbalvošana

Visi 2008.g.dz.un jaunāki sacensību dalībnieki tiek apbalvoti ar piemiņas diplomiem un pārsteiguma balvām. 1.- 3. vietas ieguvēji saņem Fischer kausu. U 12 grupā 1.- 3.vietas ieguvēji saņem Fischer kausu, 4. – 6.vietas ieguvēji saņem diplomu un pārsteiguma balvu. 

10 labāko rezultātu uzrādītāji starp meitenēm un 10 labāko laiku uzrādītāji starp zēniem (2008.g.dz. un jaunāki) (10 zēni un 10 meitenes), neatkarīgi no viņu vecuma grupas, piedalīsies galvenās balvas izlozē. GALVENĀ BALVA –  FISCHER SLĒPES.

Pēc sacensību apbalvošanas notiks dažādu pārsteigumu balvu izloze. Ja izlozes laikā dalībnieks nav uz vietas, tad tiek veikta nākošā izloze.

Pieteikumi un sacensību izdevumi

Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesniedz līdz 15.februārim plkst. 12:00 pa e-pastu: sportaklubspantera@gmail.com norādot vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un sporta klubu vai skolu. Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu sedz organizatori. Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku piedalīšanos sacensībās sedz paši dalībnieki vai viņu komandējošā organizācija. 

Dalības maksa

Piesakoties iepriekš (līdz 15.02.2018. plkst.12:00) 7 EUR. Maksājums skaidrā naudā reģistrējoties sacensību dienā. Piesakoties uz vietas sacensību dienā 10 EUR pie reģistrācijas.. Maksa par pacēlāju saskaņā ar Siguldas Pilsētas trases tarifiem.

Organizatoriskā informācija sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem

Pulcēšanās, reģistrācija, numuru saņemšana – Siguldas Pilsētas trases pakājē. Ja veicot 1.trasi dalībnieku piemeklē neveiksme (DSQ vai DNF), dalībnieks DRĪKST startēt 2.trasē, noslēgumā saņemot mierinājuma balvu un diplomu „par piedalīšanos”.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase

Saistītā informācija

Rezultāti

Galerija

Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv