infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 14°C
Vējš: 6m/s

Vilciņa Kauss 4.posms

25 • 3 • 2017 / Kaķīškalns, Sigulda

Mērķis

Sarīkot svētkus mazajiem  kalnu  slēpotājiem,  gūt pozitīvu pirmo sacensību  pieredzi. Popularizēt „Kaķīškalns” slēpošanas trasi,  kā lielisku aktīvās atpūtas un  brīvā laika pavadīšanas vietu.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2017.gada 25.martā, Siguldā, „Kaķīškalns” slēpošanas trasē – lielajā kalnā.
Reģistrācija un numuru saņemšana plkst. 9.30 - 10.15
1.trases apskate plkst. 10.15 – 10.45
Starts 1.trasē plkst. 11.15
2.trases apskate 15 minūtes pēc noslēdzošā dalībnieka 1.trasē
Starts 2.trasē 45 minūtes pēc noslēdzošā  dalībnieka 1.trasē
Sacensību vadība patur tiesības otro trasi nepārlikt, ja trase ir labā stāvoklī, tad otrās trases starts: 15.min. pēc noslēdzošā sacensību dalībnieka pirmajā trasē.
Apbalvošana 20 minūtes pēc noslēdzošā dalībnieka 2.Trasē

Sacensību vadība

Sacensības organizē Biedrība SK Ziemeļpols, sadarbībā ar „Kaķīškalns” trasi. Sacensību galvenais tiesnesis – Gunta Gasūna (tel. 29411398 ), tiesnešu kolēģiju nodrošina SK Ziemeļpols.

Sacensību dalībnieki

Dalība sacensībās ir atklāta un var piedalīties visi interesenti vecumā no 2007.gadā dzimušie un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi.

 Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās:

  • 2007. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
  • 2008. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
  • 2009. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
  • 2010. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
  • 2011.gadā dzimuši un jaunāki ( zēni un meitenes atsevišķi)

Sacensību disciplīnas

Programmā - Slaloms (mazajiem gumijas mietiem). Sacensību trases pielāgotas attiecīgam bērnu vecuma posmam. 

Sacensību vērtēšana

Uzvarētājs katrā grupā tiek noteikts pēc divu trašu uzrādītā mazākā koplaika. Vienāda koplaika uzrādīšanas gadījumā uzvarētāju nosaka pēc mazākā uzrādītā laika otrajā trasē. Sacensību rezultāts tiks ieskaitīts LSF Vilciņa kausa 2016 / 17.g. sezonas ranga kopvērtējumā. Laika ņemšanu nodrošina Biedrība A2

Sacensību noteikumi

Ķivere ir obligāta visiem sacensību dalībniekiem.
Dalībniekam trase jāveic patstāvīgi, bez vecāku, treneru vai citu palīdzības.
Treniņi pa sacensību trasi NENOTIEK!
Par savu drošību dalībnieki atbild paši, viņu vecāki vai pavadošais treneris, apstiprinot to ar savu parakstu sacensību pieteikumā.
Dalībnieks sacensību teritorijā drīkst atrasties tikai pareizi uzvilktā numurā. Dalībnieks tiek diskvalificēts, ja sacensību laikā starta numurs tiek nekārtīgi valkāts vai arī netiek uzvilkts. Pēc sacensībām starta numurs jānodod sacensību organizētājiem. Numura tīšas sabojāšanas, nozaudēšanas vai neatgriešanas gadījumā, dalībniekam jāsedz zaudējumi EUR 30,00 vērtībā.
Protestu var iesniegt ne vēlāk kā 15 minūtes pēc konkrētās disciplīnas sacensību beigām adresējot to sacensību galvenajam tiesnesim. Kopā ar protestu sekretariātā jāiemaksā EUR 50,00. Strīdīgo situāciju izskata tiesnešu kolēģija, bet lēmumu pieņem galvenais tiesnesis ne vēlāk kā 15 minūtes pēc protesta saņemšanas. Galvenā tiesneša pozitīva lēmuma un protesta apmierināšanas gadījumā iemaksātā nauda EUR 50,00 tiek atgriezta protesta iesniedzējam. Galvenā tiesneša noraidoša lēmuma gadījumā iemaksātā nauda EUR 50,00 netiek atgriezta.

Apbalvošana

Visi sacensību dalībnieki tiek apbalvoti ar mazu  kārumu  un diplomu. Pirmo sešu vietu ieguvēji katrā grupā tiek apbalvoti ar medaļām. Pirmās trīs godalgotās vietas saņem  veikala FANS balvu.

Pieteikumi un sacensību izdevumi

Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesniedz līdz 23.martam  plkst. 16:00 uz e-pastu: sporta klubiem un individuāli zpols@inbox.lv , Excel programmā norādot vārdu, uzvārdu  un dzimšanas gadu. Sporta klubi piesaka savu komandu vienā kopējā pieteikumā. Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu sedz organizatori. Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku piedalīšanos sacensībās sedz paši dalībnieki vai viņu komandējošā organizācija.

Dalības maksa

7,00 EUR pie reģistrācijas. Maksa par pacēlāju  saskaņā ar „Kaķīškalns” trases tarifu. Sīkāk www.kakiskalns.lv

Organizatoriskā informācija sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem

Pulcēšanās, reģistrācija, numuru  saņemšana un apbalvošana – Kaķīškalna kafejnīcas terases. Ja veicot 1.trasi dalībnieku piemeklē neveiksme (DSQ vai DNF), dalībnieks DRĪKST startēt 2.trasē, noslēgumā saņemot mierinājuma balvu un diplomu „par piedalīšanos”.

Sacensību galvenais tiesnesis Gunta Gasūna, tālr. 29411398, Nolikumu izstrādāja Gunta Gasūna,  biedrība SK Ziemeļpols, tālr. 29411398

Document-page-001.jpg

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase

Saistītā informācija

Rezultāti

Galerija

Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv