ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 6°C
Vējš: 1m/s

Vilciņa Kauss - Kūku Mači

2 • 3 • 2013 / Olimpiskais Centrs Sigulda
Mērķis
Sarīkot svētkus mazajiem kalnu slēpotājiem. Dot viņiem iespēju gūt pozitīvu sacensību pieredzi.

Popularizēt Olimpiskā centra „Sigulda” kalnu slēpošanas trasi kā lielisku atpūtas un patīkamu brīvā laika pavadīšanas vietu.

Vieta un laiks
Sacensības notiek 2013.gada 2.martā, Siguldā, OC „Sigulda” (Pilsētas trase) – LIELAJĀ KALNĀ. 

  • Reģistrācija un numuru saņemšana plkst. 9.00-9.30
  • Trases apskate plkst. 9.30-9.55
  • Starts 1.trasē plkst. 10.00
  • Starts 2.trasē apmēram plkst. 12.00
  • Apbalvošana apmēram plkst. 14.00

Sacensību vadība
Sacensības organizē SK Virsotne, sadarbībā ar OCS un LSS. Sacensību galvenais tiesnesis – Ivars Ciaguns (tel. 29252576), tiesnešu kolēģiju nodrošina sacensību organizatori.

Sacensību dalībnieki
Dalība sacensībās ir atklāta un var piedalīties visi interesenti vecumā no 2003.gadā dzimušie un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi. Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās: 

  • 2003. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
  • 2004. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
  • 2005. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
  • 2006. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
  • 2007.gadā dzimuši un jaunāki ( zēni un meitenes atsevišķi)

Sacensību disciplīna
Programmā- milzu slaloms( attiecīgam vecuma posmam piemērota trase). 

Sacensību vērtēšana
Uzvarētājs katrā grupā tiek noteikts pēc divu trašu uzrādītā mazākā koplaika. Sacensību rezultāts tiks ieskaitīts arī LSS Vilciņa kausa 2013 sezonas kopvērtējumā.

Sacensību noteikumi
Ķivere ir obligāta visiem sacensību dalībniekiem. Dalībniekam trase jāveic patstāvīgi, bez vecāku, treneru vai citu palīdzības. Treniņi pa sacensību trasi NENOTIEK! Par savu drošību dalībnieki atbild paši, viņu vecāki vai pavadošais treneris, apstiprinot to ar savu parakstu sacensību pieteikumā. Dalībnieks sacensību teritorijā drīkst atrasties tikai pareizi uzvilktā numurā. Dalībnieks tiek diskvalificēts, ja sacensību laikā starta numurs tiek nekārtīgi valkāts vai arī netiek uzvilkts. Pēc sacensībām starta numurs jānodod sacensību organizētājiem. Numura tīšas sabojāšanas, nozaudēšanas vai neatgriešanas gadījumā, dalībniekam jāsedz zaudējumi 25,00 Ls vērtībā. Protestu var iesniegt ne vēlāk kā 15 minūtes pēc konkrētās disciplīnas sacensību beigām adresējot to sacensību galvenajam tiesnesim. Kopā ar protestu sekretariātā jāiemaksā 40,00 LVL. Strīdīgo situāciju izskata tiesnešu kolēģija, bet lēmumu pieņem galvenais tiesnesis ne vēlāk kā 15 minūtes pēc protesta saņemšanas. Galvenā tiesneša pozitīva lēmuma un protesta apmierināšanas gadījumā iemaksātā nauda 40,00 LVL tiek atgriezta protesta iesniedzējam. Galvenā tiesneša noraidoša lēmuma gadījumā iemaksātā nauda 40,00 LVL netiek atgriezta!

Apbalvošana 
Kūka būs katram! Visi sacensību dalībnieki tiek apbalvoti ar piemiņas diplomiem. Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā tiks pie medaļas. Būs arī veicināšanas balvas!

Pieteikumi un sacensību izdevumi
Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesniedz līdz 28.februārim plkst. 20:00 pa e-pastu: [email protected], individuāli – ar SMS pa tālr. 20001069, norādot vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu. Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu sedz organizatori. Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku piedalīšanos sacensībās sedz paši dalībnieki vai viņu komandējošā organizācija.

Dalības maksa 5,00 LVL pie reģistrācijas. Maksa par pacēlāju saskaņā ar OC „Sigulda” trases tarifu. Sīkāk www.ocs.lv

Organizatoriskā informācija sacensību dalīdnikiem un līdzjutējiem
Pulcēšanās, reģistrācija, numuru saņemšana un apbalvošana - kalna pakājē.  Ja veicot 1.trasi dalībnieku piemeklē neveiksme (DSQ vai DNF), dalībnieks DRĪKST startēt 2.trasē, noslēgumā saņemot mierinājuma balvu un diplomu „par piedalīšanos”.

Sacensību galvenais tiesnesis Ivars Ciaguns, tālr. 29252576
Nolikumu izstrādāja Jana Zvejniece, SK Virsotne, tālr. 29119997

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv