ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 17°C
Vējš: 3m/s

Latvijas Kauss

18-19 • 1 • 2013 / Olimpiskais Centrs Sigulda

Sacensību laiks, vieta un organizators
Sacensību galvenais organizators ir Latvijas slēpošanas savienība (LSS)

  • 1. kārta notiks 2013. gada 18.-19. janvāriī, Siguldā, Pilsētas trasē
  • 2. kārta notiks 2013. gada 2.-3. februārī, Siguldā

Dalībnieki
Dalībnieki Latvijas Kausa sacensībās kalnu slēpošanātiek iedalīti sekojošās grupās: Jaunieši - U16 (1997/1998. g. dz.), U14 (1999/2000. g. dz.), U12 (2001/2002. g. dz.). Pieaugušie - Elite E (1996.g.dz. un vecāki), Juniori J (1992.- 1996.g.dz.), Meistari M (1978. g. dz. un vecāki).

Sacensību norise
Sacensības notiek saskaņā ar šo Nolikumu pēc FIS noteikumos ietvertajiem principiem. Tiek rīkoti divi braucieni SG, GS un SL disciplīnās. Trīs jaunieši, kas ieguvuši ekskluzīvās tiesības piedalīties Latvijas kausā pieaugušajiem un junioriem startē uzreiz pēc pirmās grupas, ja to savādāk nav noteicis sacensību GT. Starta kārtību otrajā trasē, jeb pēc pirmās trases iegūto laiku apgriezto skaitu, var brīvi noteikt GT, balstoties uz trases fizisko stāvokli, laika apstākļiem un startējošo dalībnieku skaitu. Par starta kārtību otrajā trasē GT ir jāpaziņo ne vēlāk kā pirms otrās trases apskates sākuma. 

Apbalvošana
Ar kausiem un diplomiem tiek apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji. Ar diplomiem tiek apbalvoti 4-o, 5-o, un 6-o vietu ieguvēji. Dalībnieki, kuri nav ieradušies uz balvu pasniegšanas ceremoniju, bez attaisnojoša iemesla (trauma, veselības problēmas) zaudē tiesības uz jebkuru viņam pienākošos balvu, ieskaitot naudas un mantiskās balvas. 

Pieteikšanās sacensībām
Pieteikums par dalību sacensībās jāiesniedz LSS ne vēlāk kā 24 stundas pirms sacensībām. Pieteikumu iesniedz sportists, klubs vai kluba atbildīgā persona, kura pārstāv konkrēto sportistu. Pieteikums jāiesniedz elektroniskā veidā izdarot reģistrāciju LSS mājas lapā www.infoski.lv vai elektroniski uz adresi [email protected] Ar pieteikuma saņemšanas brīdi kluba norādītā persona kļūst par sacensību dalībnieku.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv