ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 18°C
Vējš: 1m/s

Carlsberg kauss

7 • 2 • 2012 / Kaķīškalns

Carlsberg kausa izcīņa ir amatieru sacensības, kurās drīkst piedalīties jebkurš interesents, kurš ir samaksājis dalības naudu. Sacensības sastāv no 4 posmiem.

Sacensību kalendārs

  • 1.posms     SKI BOX  balvu izcīņa - 07.02.2012
  • 2.posms     TOKO  balvu izcīņa - 21.02.2012.
  • 3.posms     SKI BOX  balvu izcīņa - 28.02.2012.
  • 4.posms     SKI BOX  balvu izcīņa - 02.03.2012.

Laika apstākļu dēļ sacensību datumi var tikt mainīti (informācija www.kakiskalns.lv).
Sacensību sākums plkst.19.00.

Reģistrācija
Reģistrēties Kaķīškalna kausa izcīņas sacensībām var Kaķīškalna krodziņā, bet ne vēlāk kā divas stundas līdz startam!!! Pēc šī laika reģistrācija sacensībām vairs netiek veikta! Reģistrējoties dalībnieks iesniedz aizpildītu reģistrācijas anketu un samaksā dalības naudu. Reģistrācijas anketas var saņemt Kakīškalna krodziņā, veikalā Ski Box Rīgā Tallinas ielā 32 un Kaķīškalna mājaslapā: www.kakiskalns.lv

Sadalījums vecuma grupās
Skatīt sacensību nolikumu.

Starta vietu sadalījums
Starta vietas tiek sadalītas atbilstoši pieteikšanās kārtībai – tas, kurš pieteicies pirmais, startē savā grupā pirmais, utt. Otrajā trasē dalībnieki startē sākot ar piektā rezultāta uzrādītāju pirmajā trasē līdz labākā laika uzrādītājam un tālāk sestās, septītās un turpmāko vietu ieguvēji.

Sacensību norise
Starta numurus dalībnieki saņem no plkst.18:00 līdz 18:30. No 18:30 līdz 18:55 notiek iepazīšanās ar trasi. Starts trases iebraucējam 19:00. Starts pirmajam sacensību dalībniekam uzreiz pēc trases iebraucēja finiša.
Grupas startē sākot ar sieviešu grupām no vecākās uz jaunāko un tad lietpratējas. Pēc tam, tādā pašā secībā startē vīrieši. Dalībnieki grupas ietvaros startē atbilstoši starta vietu sadalījumam. Starts tiek dots uzreiz pēc iepriekšējā dalībnieka finiša. Ja dalībnieks nav gatavs startam un nevar startēt minūtes laikā viņš var tikt nepielaists pie starta. Šajā gadījumā dalībniekam iemaksāto dalības naudu neatmaksā. Šo lēmumu pieņem sacensību galvenais tiesnesis. Pēc lēmuma pieņemšanas uz starta tiek aicināts nākamais dalībnieks.
Starp braucieniem ir 45 minūšu pārtraukums, kura laikā notiek jaunas trases izveidošana otrajam braucienam un dalībnieku iepazīšanās ar trasi.
Sacensību rezultāti tiek paziņoti divdesmit minūšu laikā pēc beidzamā dalībnieka finiša. Rezultātu paziņošana un apbalvošana notiek Kaķīša krodziņā. Rezultāti tiek publicēti arī Kaķīškalna mājas lapā un izlikti uz ziņojumu dēļa Kaķīškalnā krodziņā. 

Dalības nauda 
Ja dalībnieks reģistrējas ne vēlāk kā divas dienas pirms starta, dalības maksa ir pieci lati, ja vēlāk, tad – septiņi lati (dalības maksā nav iekļauta maksa par pacēlāja izmantošanu). Reģistrētie sacensību dalībnieki saņem tiesības izmantot Kaķīškalna slēpošanas pacēlāju par pazeminātu cenu visas sezonas garumā (0,27 Ls par pacelšanās reizi).

Rezultāti un kopvērtējums
Katra sacensību posma vietu sadalījums tiek noteikts saskaitot divās trasēs uzrādītos rezultātus. Katra posma pirmo desmit vietu ieguvēji saņem punktus (1.vieta – 15 punkti , 2.vieta – 11 punkti , 3-9 , 4-7, 5-6 , 6-5 , 7-4 , 8-3 , 9-2 , 10-1). Kopvērtējuma ieskaitei tiek summēti dalībnieka trīs labāko posmu punkti. Ja kopvērtējumā vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu iegūst tas, kuram bijis labāks rezultāts atlikušajā, kopvērtējuma rezultātos neiekļautajā posmā. Ja arī šie rezultāti ir vienādi, augstāku vietu iegūst tas dalībnieks, kurš bijis augstākā vietā noslēguma posmā. 

Apbalvošana
Katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar Ski Box un Toko balvām un dāvanu kartēm. Pirmo trīs vietu ieguvēji kopvērtējumā tiek apbalvoti ar Carlsberg kausiem un diplomiem. 

*Sacensību dalībniekiem tiek ieteikts lietot ķiveres.

 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase

Saistītā informācija

Rezultāti

Kalnu slēpošanas sponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv