ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 6°C
Vējš: 5m/s

Latvijas Čempionāts

16-17 • 2 • 2013 / Vietalva

Sacensību organizators
Sacensības organizē Latvijas Slēpošanas Savienība (LSS) sadarbībā ar attiecīgo čempionāta posmu tehniskajiem organizatotiem. Sacensību tehnisko organizāciju par katru posmu, uz līguma pamata abpusēji vienojoties, LSS nodod Sporta klubam, Sporta skolai vai kādai citai organizācijai. Sacensības tiek organizētas un norisinās saskaņā ar FIS noteikumiem ņemot vērā šajā nolikumā minētās atkāpes.

Sacensību laiks, vieta, distances un atbildīgā  organizācija
2013.gada  Latvijas Čempionāts pieaugušajiem un Latvijas meistarsacīkstēm jauniešiem un senjoriem distanču slēpošanā  notiek:

  • 1.posms 12.-13.01.2013. Priekuļi, Cēsu Olimpiskais centrs. (Intervāla starts – C īsā distance, Intervāla starts – F  īsā distance)
  • 2.posms 16.-17.02.2013. Vietalva, SK “Vietalva” (Sprints – C, Masu starts -F vidējā distance)
  • 3.posms 9.-10.03. 2013. Madona, Madonas BJSS (Stafete - C+C+F, Intervāla starts - C garā distance)

* Konkrēto posmu distanču sadalījums pa grupām noteikts pielikumā.
* Par sacensību pārcelšanu vai atcelšanu tiek paziņots LSS mājaslapā līdz attiecīgās nedēļas trešdienas plkst. 18.00.

Pieteikumi
Pieteikšanās sacensībām notiek ar LSS mājas lapas starpniecību ne vēlāk kā līdz plkst. 1600 iepriekšējā dienā pirms attiecīgā posma pirmās sacensību dienas. Tehnisku iemeslu dēļ, minētajā termiņā, pieteikumu var iesniegt rakstiski (fakss) uz LSS Fax: 67387717. Pieteikums netiks pieņemts, ja tas nesaturēs visas elektroniskajā formā pieprasītās ziņas. No vienas organizācijas pieteikumu uz vienām sacensībām var iesniegt tikai 1. atbildīgā persona, ko pilnvaro attiecīgā organizācija, vai dalībnieks personīgi. Par dalībnieku veselības stāvokli un tehnisko un fizisko sagatavotību ir atbildīga pieteikumu iesniegušā organizācija vai pats dalībnieks.

Dalībnieku reģistrācija
Dalībnieku reģistrācijas apstiprināšanu, numuru saņemšanu veic sacensību pieteikumā norādītais pārstāvis vai pats dalībnieks sacensību vietā. Veikt papildus reģistrāciju sacensību dienā var, ja to atļauj konkrētas sacensību vietas tehniskie apstākļi, samaksājot dubultu starta naudu. Atļauts aizvietot saslimušu dalībnieku  stafetēs.

Dalības maksa
S12, V12, S14, V14, S16, V16, S18, V18 grupās - 2Ls par katru sacensību distanci.
SE, S20, VE, V20, veterānu grupās - 4Ls par katru sacensību distanci.
Šī maksa attiecas arī uz katru dalībnieku stafetēs. Latvijas izlases pamatsastāva sportistiem (A,B,C sasvtāvs) dalības maksa nav jāmaksā.

Apbalvošana
1.-3. vietas ieguvējus VE, V20, V18 un SE, S20, S18 grupā apbalvo ar LSS Latvijas Čempionāta medaļām un diplomiem un S12, V12, S14, V14, S16, V16, senioru grupas apbalvo ar LSS  Latvijas meistarsacīkšu medaļām un diplomiem. Ja jauniešu (12-16) vecuma grupā uz starta iziet mazāk par 4 dalībniekiem, tad tiek apbalvota tikai pirmā vieta. Ja (18-20) grupā uz starta iziet mazāk par 4 dalībniekiem, tad dalībnieki tiek pievienoti par vienu pakāpi vecākai vecuma grupai. Konkrētās sacensību dienas laureātiem ir pienākums piedalīties apbalvošanas ceremonijā. Ja sacensību dalībnieks vai viņa pārstāvis, iepriekš savlaicīgi nepaziņojot attaisnojošu iemeslu sacensību organizatoriem, neierodas uz apbalvošanu, tas nesaņem balvu, medaļu un diplomu. 

Paskaidrojumi

  • C - klasiskais stils; F - brīvais stils; 
  • Īso (1-2km) distanču faktiskais garums var tikt precizēts atkarībā no organizatora trases specifikas un sniega apstākļiem (piem. 1,5km) 
  • Precīzāka informācija par sacensību sākumu tiek publicēta LSS mājas lapā ne mazāk kā 5 dienas pirms katra posma reizē ar online pieteikšanās sākumu.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv