ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 27°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

08 • 11 • 2016

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā atvērta distanču slēpošanas trase

Līdz ar piemērotu laikapstākļu iestāšanos, Siguldā ir uzsākta aktīva sniega ražošana un jau pirmdien, 7.novembrī, atvērta distanču slēpošanas trase. Slēpotājiem pieejams gan 200 metru garais aplis, gan lielais aplis 1,2 kilometru garumā, pa kuru šobrīd iespējams slēpot slidsolī.

Distanču slēpošanas trase apmeklētājiem darbadienās atvērta no plkst.8.00 līdz plkst.21.00 un brīvdienās no plkst.10.00 līdz 20.00. Trases izmantošanas cena: pieaugušajiem – 2 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1,80 eiro. Uzrādot  Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, cena pieaugušajiem – 1 eiro, skolēniem, jauniešiem līdz 18 gadu vecumam un pensionāriem – bez maksas, reģistrējoties pie klientu menedžera. Šosezon slēpotājiem tiek piedāvāts iegādāties arī sezonas abonementu. Abonementa cena pieaugušajiem – 110 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 70 eiro.

Sporta un aktīvās atpūtas kompleksa servisa ēkā apmeklētājiem pieejama slēpju noma, serviss, dušas un pirts. Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra informatīvais tālrunis 67970262.

Sniega daudzumu un distanču slēpošanas trases kvalitāti var novērtēt Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra tīkla kamerā.

Avots: SIGULDA.LV

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā atvērta distanču slēpošanas trase

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv