ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 21°C
Vējš: 5m/s

Jaunumi

30 • 03 • 2016

Siguldas tramplīnlēcējiem godalgas Igaunijas četru pilsētu tramplīnu turnejā

Igaunijā noslēdzās četru pilsētu turnejas sacensības  tramplīnlēkšanā un ziemeļu divcīņā, kur katrs posms notika savā pilsētā – Veru, Elvā, Tallinā un Otepē. Divos pēdējos posmos  piedalījās arī sporta kluba „Lidojošais slēpotājs” audzēkņi, demonstrējot labu sniegumu.

Trešais posms Tallinā tika aizvadīts 12.martā, kur pa k-50 jaudas tramplīnu lēca Markuss Vinogradovs, iegūstot godpilno trešo vietu. Bet divcīņā trīs km discancē, uzrādot labāko laiku savā grupā, Markuss ierindojās otrajā vietā.

Turnejas noslēdzošais posms notika 19.martā Otepē, kurā piedalījas arī jaunie tramplīnlēcēji – Matīss Andžāns (kluba visjaunākais dalībnieks)  un Aleksandrs Kristofors Toms, kuri lēca pa mazajiem tramplīniem un saņēma medaļas par centību un piedalīšanos sacensībās.

Savukārt Līga Bērziņa un Elizabete Stankeviča lēca pa k-25 jaudas tramplīnu, kur Līga ierindojās ceturtajā vietā un divcīņā pēc laba distanču slēpojuma sīvā grupā ieguva otro vietu. Elizabete lēkšanā ieguva otro vietu.  Un Roberts Rusiņš, startējot vienu vecuma grupu zemāk, lēkšanā ieguva trešo vietu un arī divcīņā ieguva trešo vietu. Markuss Vinogradovs, lecot pa K-40 tramplīnu, izcīnīja trešo vietu.

1459237977_710.jpg

Avots: sigulda.lv

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv