ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 28°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

27 • 01 • 2016

“Apkārt Alaukstam” pārcelts uz 21. februāri

Ziemas pasākumu rīkotājiem laika apstākļi allaž sagādā pārsteigumus, un šī ziema nav izņēmums. Lielo aukstumu nomainījis negaidīts atkusnis un lietus, kas licis plānotos pasākumus pārcelt kādas nedēļas uz priekšu, cerībā, ka februāris tomēr būs ziemas mēnesis šī vārda ierastajā nozīmē.

Jau rakstījām, ka Latvijā masveidīgākā tautas slēpojuma “Apkārt Alaukstam” rīkotājiem problēmas radīja Piebalgas pusē neparasti plānā sniega kārta, kas lika domāt, ka slēpot varētu pa ezeru, izmantojot uz tā esošo sniega kārtu. Diemžēl arī no šīs ieceres nācies atteikties. Sporta kluba “Alauksts” pārstāvis Aivars Avens stāsta, ka uz ledus ir ūdens, nelielais sniegs ezera apkaimē tikpat kā nokusis: “Pēdējās aukstajās dienās vēl paspējām trasi piebraukt, cerībā, ka uznāks sniegs un viss būs kā nākas,  taču situācija kardināli mainījies. Dabai neko nevaram izdarīt. Šajā ziemā laika apstākļi mainās tik strauji, ka neko nav iespējams paredzēt.”

Slēpojuma rīkotāji gan nav pilnībā zaudējuši cerību pasākumu sarīkot, un šobrīd par norises datumu izsludināts 21.februāris.

“Ja uznāks sals un būs pietiekami daudz sniega, nedēļas laikā trasi iespējams sagatavot. Ja ne, diemžēl nāksies 25.jubilejas slēpojumu atcelt. Dalības maksas, ka paredzēts nolikumā, iespējams pārcelt uz nākamo gadu vai saņemt atpakaļ 50 procentu apmērā,” informē A. Avens.

“Apkārt Alaukstam” pārcelts uz 21. februāri

2 Komentāri

Kāpēc nevar skriet apkār Alaukstam, ja nebūs sniega?
01 • 02 • 2016 / 22:48
Es arī nezinu kāpēc nevar.
03 • 02 • 2016 / 12:10
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv