ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 28°C
Vējš: 5m/s

Jaunumi

15 • 02 • 2016

“Apkārt Alaukstam” pārceļas uz 2017.gadu

Saistītā informācija

Latvijas lielākā slēpošanas sarīkojuma “Apkārt Alaukstam” organizatori paziņo, ka šogad slēpojums nenotiks.

“Šī ziema ļoti daudziem izbojāja iecerētos plānus. Sākusies tik cerīgi, tā tomēr pagrieza mums muguru. Lai arī prognozes rāda par aukstuma iespējamo atgriešanos, sagatavot kvalitatīvu slēpošanas distanci tik īsā laikā nav iespējams. Pie tam, vakar snigšana bija, bet bagātīgu snigšana turpmākas dienās netiek solīta. Tāpēc esam spiesti pieņemt šo nepatīkamo lēmumu – atcelt slēpojumu,” saka sporta kluba “Alauksts” pārstāvis Uvis Avens.

Viņš arī norāda, ka laika apstākļi ietekmē arī lielāko Baltijas slēpošanas maratonu – Tartu maratonu, kurš arī tika atcelts.

Ar katru gadu, slēpošanas trasi “Apkārt Alaukstam” cenšamies sagatavot arvien augstākā līmenī, par to saņemot pozitīvas atsauksmes no dalībniekiem. Tas nozīmē, ka zemāk šo latiņu laist nevaram, arī tas ir iemesls atcelt slēpojumu. 

Pieņēmām šo lēmumu, lai tie, kuri bija iecerējuši startēt slēpojumā, varētu šo dienu pavadīt citās aktivitātēs un cerēt, kad nākošā gadā ziema būs noturīgāka,” saka U. Avens.

No potenciālajiem dalībniekiem izskanējuši ieteikumi, slēpošanu aizstāt ar skriešanu, bet U. Avens norāda, ka dalībnieki šo pasākumu februārī uztver kā slēpojumu, un tas tāds arī paliks: “Nākotnē varbūt atgriezīsimies pie velosacensībām, iespējams izveidosim arī skrējienu, lai popularizētu aktīvu un veselīgu dzīves veidu, kā arī vietu kur patīkami to darīt. Būsi, priecīgi paziņot Jums par jaunumiem, šajā sakarā!”

Tiem, kuri reģistrējās slēpojumam, dalība sacensībām tiek pārcelta uz 2017.gada 5.februāri.

“Apkārt Alaukstam” pārceļas uz 2017.gadu

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv