infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 18°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

05 • 02 • 2015

Zilo kalnu atklātais čempionāts distanču slēpošanā Ogrē

Saistītā informācija

Ziema šogad nav pārāk lutinājusi ziemas sporta veida cienītājus, taču Ogres Zilokalnu distanču slēpošanas trasē sniega pašlaik ir pietiekami, tāpēc organizatori aicina piedalīties un apmeklēt Zilo kalnu atklāto čempionātu distanču slēpošanā.

Sacensības notiks 2015.gada 22.februārī, atjaunotajā Ogres Zilo kalnu slēpošanas trasē. Plkst.12.00 uz starta līnijas pulcēsies brīvā stila distanču slēpotāji, lai noskaidrotu veiklākos un ātrākos slēpotājus.

Distanču garumi ir 300m pašiem mazākajiem un līdz pat 12 km vīriem. Starts - individuālais ar 30 sekunžu intervālu. Starts tiek dots pa distancēm, augošā vecuma grupu secībā atbilstoši starta numuriem. Jāpiebilst, ka jaunajiem dalībniekiem, kuri dzimuši 2000. gadā un vēlāk, sacensības ir bez dalības maksas.

Šo sacensību rezultāti tiks ieskaitīti arī Zilo kalnu trīscīņā, kuras ietvaros gada laikā notiks trīs sacensības dažādās disciplīnās – distanču slēpošanā, velokrosā un skriešanā.

Iepriekšējā pieteikšanās līdz 19. februārim, aizpildot pieteikuma formu mājas lapā www.nesedimajas.lv, vai arī Nesēdi Mājās slēpju nomā (Mālkalnes prospektā 26, darba laikā no plkst.10.00-18.00), aizpildot pieteikuma anketu un samaksājot dalības maksu. Pieteikties var arī sacensību dienā no plkst. 10:00 līdz plkst. 11:00. par paaugstinātu dalības maksu (tādā gadījumā dalībnieks nepiedalās starta numuru izlozē, bet startē tiesnešu norādītajā laikā).

Organizatori lepojas, ka sacensības var notikt atjaunotajā Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas trasē, kurā 2014.gadā tika veikti apjomīgi uzlabojumi. No Ogres uz Ikšķili tagad var nokļūt ne tikai ar vilcienu vai auto, bet arī ar slēpēm, turklāt trase ir paplašināta līdz 4 metru platumam, tāpat tā ir nolīdzināta un tiek regulāri kopta.

Sacensības organizē Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa „Zilie kalni” attīstības aģentūra" ar Ogres Slēpotāju Kluba un biedrības „Nesēdi Mājās”, kā arī Ogres un Ikšķiles novadu domes, sporta inventāra veikala “Fans” un “Fazer” atbalstu.

Plakats_2015_mazs.jpg

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv