ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 16°C
Vējš: 1m/s

Jaunumi

17 • 12 • 2012

Pagarināta distanču slēpošanas trase Siguldā

Pateicoties ziemīgajiem laika apstākļiem, distanču slēpošanas trase Siguldā Laurenčos pagarināta, un šobrīd tās garums ir 1,8 km. Distance sagatavota slēpošanai brīvajā un klasiskajā solī un to var izmantot bez maksas. Brīvdienās darbosies slēpju noma. Nomas darba laiks no plkst.11.00 līdz plkst.19.00. Trasi var izmantot arī vakaros, jo pie 300 m apļa ir uzstādīts apgaismojums. 

Kā jau tika ziņots iepriekš Siguldas novada pašvaldība, sadarbībā ar biedrību A2, izveidoja distanču slēpošanas trasi Laurenčos, kurai pamatā tika izmantots pērnā gada sniegs. 

Plānots, ka jau 2013./2014. gada distanču slēpošanas sezonu varēs uzsākt sporta un aktīvās atpūtas centrā Laurenčos, kura būvniecības darbi šobrīd norisinās Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas projekta SVS ACTIVETOUR ietvaros. Ar programmas atbalstu top unikāla slēpošanas trase ar iebūvētu aukstuma iekārtu mākslīgā sniega seguma saglabāšanai un servisa māja. Vasarā trasi varēs izmantot skrituļošanai, kā arī tā būs piemērota skriešanai, ko nodrošinās koka mulčas seguma josla gar asfaltēto daļu visā trases garumā. Projekta SVS ACTIVETOUR Siguldas novada Domes attiecināmo izdevumu kopsumma sastāda 850 000 eiro (597 383 latus), no kā programmas līdzfinansējums sastāda 90 procentus. 

Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007 – 2013 finansiāli atbalsta kopīgus pārrobežu attīstības pasākumus, lai uzlabotu reģiona konkurētspēju, izmantojot tā potenciālu un izdevīgo atrašanās vietu krustcelēs starp ES un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa: www.estlatrus.eu.

Aicinām visus izbaudīt ziemas priekus!

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv