ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 14°C
Vējš: 0m/s

Jaunumi

09 • 08 • 2013

Ogres tramplīnlēcējiem augsti rezultāti starptautiskās sacensībās

Ar tramplīnlēkšanu Ogrē var nodarboties kopš 2006. gada. Šo pāris gadu laikā trenera Modra Krūzes sportisti jau ir izcīnījuši augstus starptautiska mēroga panākumus.

M.Krūze tramplīnlēkšanas tradīcijas Ogrē atjaunoja 2006. gadā, dibinot savu tramplīnlēcēju klubu „Ogres stils”. Šobrīd Latvijā tādi ir tikai divi. Siguldā kopš 2005.gada darbojas „Lidojošais sportists”. Toties tramplīni ar jaudu 5, 10 un 15 metri palikuši vairs tikai Ogrē, turklāt M. Krūze ir apņēmības pilns iesākto turpināt un savu sportistu attīstībai celt jaunus tramplīnus ar jaudu 20, 35 un 50 metri.

Nesen Ogres sportisti atgriezušies no sacensībām Polijā un Vācijā, kur vairāku valstu sportistu konkurencē izcīnījuši augstas godalgotas vietas.

20. jūlijā Polijas pilsētā Zagorzā notika vasaras starptautiskās sacensības ziemeļu divcīņā. Sacensībās varēja startēt tramplīnlēkšanā vai ziemeļu divcīņā, kas vasaras apstākļos ir kross (ziemā – distanču slēpošana). Sacensībās piedalījās Ogres tramplīnlēcēji Šarlote Šķēle (12 gadi) un Kristaps Nežborts (15 gadi), kurš dzīvo Siguldā un kopā ar brāli Miku trenējas Ogrē. Abi sportisti tramplīnlēkšanā uzrādīja labāko rezultātu, izcīnot 1.vietu. Š.Šķēle 1.vietu izcīnīja arī ziemeļu divcīņā, K. Nežbortam šajā disciplīnā 3.vieta.

tramplinl_2013(1).jpg

tramplinl_2013(2).jpg

tramplinl_2013(3).jpg

Drīz pēc šiem mačiem treneris ar sportistiem devās uz Vāciju, kur pilsētā Garmisch Partenkirchen 28. jūlijā notika starptautiskas skolēnu spēles tramplīnlēkšanā. Pirms sacensībām sportisti veica treniņus Polijas tramplīnlēkšanas mekā Zakopanē, kur Š. Šķēle pirmo reizi pievarēja 65 metru jaudas tramplīnu, aizlecot 52 metrus. Sacensībās Vācijā 19 valstu konkurencē Šarlote iznīnīja 2.vietu, tikai pusotru punktu zaudējot sacensību uzvarētājai slovēnietei. Šarlotes rezultāts – 42,5 metri, kas bija otrais labākais rezultāts no visiem dalībniekiem.

tramplinl_2013(4).jpg

tramplinl_2013(5).jpg

tramplinl_2013(6).jpg

Ogres tramplīnlēcēji šobrīd aktīvi gatavojas sacensībām Sanktpēterburgā, kas notiks no 16. līdz 18.augustam. Viskrievijas vasaras sacensībās - Kaugalovas spēlēs plāno piedalītes Šarlote un Kristaps.  Tramplīnlēkšanas sacensības paredzētas arī tepat Ogrē, 24.augustā, kad tiks atzīmēti pilsētas svētki.

Šobrīd treneris M.Krūze trīs reizes nedēļā treniņus tramplīnlēkšanā vada arī citiem saviem audzēkņiem, kuriem šis sporta veids patīk un izdodas, kā arī pulkā gaida jaunus sportistus – gan zēnus, gan meitenes.


Avots: wwww.ogresnovads.lv (oriģināls lasāms: http://www.ogresnovads.lv/?page=0&doc=14620)

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv