ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 13°C
Vējš: 0m/s

Jaunumi

05 • 02 • 2013

Gundars Upenieks aicina slēpot Madonā

Saistītā informācija

24. februārī Madonā, modernizētajā slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”, kas atrodas 2km attālumā no Madonas pilsētas norisināsies slēpošanas sacensības – Sport2000-Fischer Tautas slēpojums „Madona”. Tās vienlaicīgi būs arī „SportLat Balva 2013” 3. posms. 

To organizē sporta pasākumu rīkotājs „Biedrība sporta klubs SportLat” madonieša Gundara Upenieka vadībā sadarbojoties ar Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Madonietis, olimpisko spēļu dalībnieks, sporta pasākumu organizators Gundars Upenieks: „Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolu, „Biedrība sporta klubs SportLat” jau ceturto gadu pēc kārtas rīko tautas slēpojumu sacensības Madonā, pulcējot gan lielus, gan mazus slēpotājus. Prieks, ka šo gadu laikā Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāze „Smeceres sils” ir modernizējusies un attīstījusies, kļūstot par vienu no labākajām slēpošanas sporta bāzēm Latvijā. Tas, ka februāra pirmajos datumos „Smeceres sila” bāze uzņem Skandināvijas kausu - otras nozīmīgākās sacensības distanču slēpošana pēc Pasaules kausa – tā jau ir kvalitātes zīme pati par sevi.”

Uz jautājumu, kāpēc dalībniekiem vajadzētu piedalīties slēpojumā, Gundars atbild: „Madonas apkārtne ir skaista, ainaviska vieta, kur satiekas kalni ar līdzenumiem. Slēpojuma trase virzīsies pa meža takām, apmetot loku pie „Smeceres kroga”, kur sacensību dalībniekiem tiks nodrošināta gan dzirdināšana, gan vieglas uzkodas. Pēc tam distance virzīsies atpakaļ uz sporta bāzi „Smeceres sils” ar finišu slēpošanas un biatlona stadionā. Pasākums plānots tā, lai interesanti būtu sportisku ģimeņu visu vecumu locekļiem. Aicinu visus sportiska dzīvesveida piekritējus, un ģimenes ar bērniem pavadīt laiku brīvā dabā, baudot Madonas gleznainās vietas un skaistos skatus.”

Dalībnieki var izvēlēties sev piemērotāko distanci (-es): 19 km meistarības distanci, 12 km veselības distanci vai 2,5 km jauniešu distanci. Arī pašiem mazākajiem tiek organizēts bērnu slēpojums 300 – 500m. 

Dalības maksa, reģistrējoties līdz 22. februārim, 19 km meistarības distancē ir 8 lati, 12 km veselības distancē un 2,5 km jauniešu distancē 6 lati, bet bērnu distancē - 1 lati. 

Tomēr tie, kas nebūs paspējuši iepriekš reģistrēties, to varēs izdarīt arī sacensību dienā uz vietas. Reģistrējoties uz vietas, dalības maksa 19 km meistarības distancē ir 12 lati, 12 km veselības distancē un 2,5 km jauniešu distancē 10 lati, bet bērnu distancē - 2 lati.

Sacensību programma:

  • 10:00 -12:20 Dalībnieku ierašanās, reģistrācija, distances apskate un iesildīšanās
  • 11:40 Bērnu starts
  • 12:30 Starts meistarības klasei (vīrieši, izņemot V12, V15) – 19 km
  • 12:33 Starts meistarības klasei (sievietes, izņemot S12, S15) – 19 km
  • 13:00 Starts veselības klasei un S15, V15 – 12 km
  • 13:10 Starts S12, V12 – 2,5 km
  • 15:00 Apbalvošana

Sacensību dalībniekiem tiks piedāvāta arī slēpju noma un profesionāls slēpju sagatavošanas serviss. Neizpaliks karsta tēja un putra spēku atjaunošanai. Vērtēšana sacensībās notiks pa vecuma grupām sievietēm un vīriešiem. Godalgotās vietas tiks apbalvotas ar SPORT2000 sarūpētām balvām. 

Uzzināt vairāk par slēpojumu un pieteikšanās kartību ir iespējams interneta mājas lapā www.sportlat.lv, www.sport2000.lv, visos SPORT2000 veikalos Latvijā, bet papildus informāciju varat iegūt pa tālr.: +371 67291526 vai e-pastu: [email protected] 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv