infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: -1°C
Vējš: 6m/s

Jaunumi

23 • 01 • 2013

Atlikušas divas nedēļas līdz Coldrex slēpojumam Apkārt Alaukstam

Ikviens ir aicināts reģistrēties 2.februāra Coldrex slēpojumam Apkārt Alaukstam mājas lapā www.maratoni.lv un visos Fans sporta preču veikalos. Šogad slēpojuma ietvaros ir trīs distances: maratona distance - 42 km, Möller’s Dobbel tautas slēpojums - 19 km un vismazākajiem – bērnu slēpojums. 

Jaunas trases un medaļas slēpojuma veterāniem
Coldrex slēpojuma Apkārt Alaukstam organizators un Alpha Baltic Sport vadītājs Kaspars Tupiņš norāda: „Sadarbībā ar sporta klubu Alauksts un Avenu ģimeni turpinām organizēt vēsturisko slēpojumu, kas norisināsies jau divdesmit trešo reizi. Šogad esam īpaši piedomājuši par to, lai saudzētu slēpotāju inventāru tādēļ esam arī mainījuši dažus trases posmus. Līdz ar to arī tiem, kas ik gadu piedalās šajā slēpojumā, jaunās trases būs patīkams pārsteiguma moments. Tā kā sinoptiķi laika prognozi sola labvēlīgu slēpojumam, tad paredzams, ka pasākums izdosies īpaši veiksmīgs.” 

Jau par tradīciju izvērtusies īpašo medaļu izsniegšana. Īpašās medaļas saņems tie dalībnieki, kas slēpojumā piedalās desmito, piecpadsmito vai divdesmito reizi. Paredzams, ka šogad slēpojumā varētu startēt ap piecdesmit slēpojuma veterāniem, kas saņems medaļas.  

Dalībnieki tiek aicināti reģistrēties savlaicīgi
Savlaicīgi piesakoties slēpojumam, ir iespējams reģistrēties par īpaši izdevīgām cenām. Dalības maksa, reģistrējoties līdz 23. janvārim, 19 km distancē ir 10 lati, 42 km distancē 12 lati, bet bērnu distancē bezmaksas. Savukārt, reģistrējoties līdz 30. janvārim, dalības maksa 19 km distancē ir 12 lati, 42 km distancē 15 lati, bet bērnu distancē – 8 lati.

Tomēr tie, kas nebūs paspējuši iepriekš reģistrēties, to varēs izdarīt arī slēpojuma dienā uz vietas. Reģistrējoties uz vietas, dalības maksa 19 km distancē ir 15 lati, 42 km distancē 20 lati, bet bērnu distancē – 10 lati. 

Ikviens ir aicināties doties izmēģināt jaunās trases 
Jau tagad Coldrex slēpojuma Apkārt Alaukstam trases ir pilnībā sagatavotas un ikviens var doties uz Vecpiebalgu, lai tās izmēģinātu. 

„Aicinu ikvienu izmantot slēpošanai piemērotos ziemīgos laikapstākļus un doties pie gleznainā ezera Alauksts, lai apgūtu vai atsvaidzinātu slēpošanas iemaņas jaunajās trasēs. Jau tagad slēpošanas trasi ir iecienījušas gan ģimenes, gan arī sportisti,” stāsta Kaspars Tupiņš.

Plašāka informācija un reģistrācija mājaslapā www.maratoni.lv

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv