ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 11°C
Vējš: 2m/s

Jaunumi

16 • 01 • 2013

27.janvārī slēpojam "Apkārt Talsiem" un sacenšamies par Kurzemes čempiona titulu

Saistītā informācija

Tradicionāli janvāra pēdējā svētdienā Talsos tiks rīkotas sacensības ‘’Apkārt  Talsiem’’ kā arī Kurzemes atklātais čempionāts un Talsu novada skolēnu sacensības distanču slēpošanā.

Šogad slēpojumā būs neliels jauninājums. Lai piesaistītu skolēnus no novada skolām šīs būs arī novada skolēnu sacensības distanču slēpošanā. Pārējie interesenti varēs doties distancē, kuru būs izvēlējušies attiecīgi savam vecumam un  spējām. Vīriešu un sieviešu grupa, veiks garāko distanci un cīnīsies par Kurzemes čempiona titulu.

Atbalstītāji: Brabantija Latvija, Belgrades – 1, Talsu novada pašvaldība, restorāns Rrrooomm, BTA apdrošināšana, ziedu veikals Kreimenīte, slēpošanas inventāra veikali My-sport un Ceļotājs būs parūpējušies par balvām, bet organizatori par siltu tēju, ģērbtuvēm un labu atmosfēru. 

Šogad slēpojumā jāpiesakās elektroniski adresē www.raimaks.lv, kā arī laicīgi ierodoties būs iespējas pieteikties uz vietas sacensību dienā, būs arī iespēja ievaskot slēpēs.  Arī laika ņemšana notiks elektroniski un tas dos iespēju ātrāk un operatīvāk paziņot rezultātus.

Jau tagad katrs slēpot gribētājs var doties trasē un trenēties. Atvērta arī slēpju noma, tiem kas sev inventāru vēl nav iegādājušies, būs iespēja to iznomāt un pamēģināt.

19. janvārī plkst: 12:00 tiek rīkots koptreniņš ar Talsu biatlona slēpošanas klubu, kur varēs saņemt profesionāļu konsultācijas gan klasiskajā stilā, gan slidsolī. Kā arī iepazīties ar sacensību distanci.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv