ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 17°C
Vējš: 2m/s

Jaunumi

07 • 02 • 2012

25.februārī Vietalvā notiks Mammadaba slēpojums

Saistītā informācija

Tradicionālā Mammadaba slēpojuma starts šogad tiks dots 25. februārī Pļaviņu novada Vietalvā, slēpošanas stadionā „Mailes”. Ikviens distanču slēpošanas cienītājs varēs izmēģināt spēkus kādā no sev piemērotām distancēm Sporta maratonā (38 km), Tautas slēpojumā (19 km) vai Veselības slēpojumā (10 km), izvēloties sev piemērotu slēpošanas stilu. Slēpojumu rīko Igo Japiņa Sporta aģentūra sadarbībā ar sporta klubu "Vietalva".

Sacensību organizators Igo Japiņš: „Trase būs sagatavota kā klasiskā tā brīvā stila slēpotājiem. "Mailes" ir lielākais slēpošanas stadions Latvijā, kur sacensību trase ir īpaši piemērota distanču slēpotājiem. Šī ir vislabāk un viskvalitatīvāk sagatavotā distanču slēpošanas trase Latvijā, kas ir interesanta reljefa ziņā, vijas pa apsnigušiem mežiem, ko spēs novērtēt distanču slēpošanas mīļi. Aicinu neonolīst zem siltām segām, bet tā vietā veselīgi pavadīt laiku brīvā dabā, baudot Vietalvas skaistos skatus uz slēpēm kopā ar ģimeni. Piedalīties slēpojumā var jebkurš, sākot no 11 gadu vecuma. Veselības trase ir īpaši ieteicama ģimenēm – tā nav grūta un to var pieveikt ikviens bez speciālas fiziskās sagatavotības, izbaudot Vietalvai raksturīgos iespaidīgos dabas skatus. Sponsori ir parūpējušies par bagātīgu balvu fondu, un ne tikai uzvarētāji, bet arī visi pārējie dalībnieki varēs piedalīties balvu loterijā (balvas no veikala SPORT2000, izdevniecības Jumava un Mammadaba).”

Dalībnieki var reģistrēties slēpojumam mājas lapā velo.lv, kā arī visos SPORT2000 veikalos. Iepriekšējā reģistrācija noslēgsies slēpojuma nedēļas ceturtdienā – 23. februārī plkst. 23.00 interneta mājas lapā velo.lv. Lūdzam ņemt vērā, ka iespēja pieteikties maratonam būs arī sacenību dienā uz vietas, taču dalības maksa būs dārgāka.

Sacensību dienā SPORT2000 pārstāvji uz vietas sniegs tehnisko palīdzību, kas saistīta ar slēpju sagatavošanu sacensībām. Slēpojuma laikā dalībnieki trasē varēs baudīt siltu tēju un Isostar enerģētiskos dzērienus. Pēc distances beigšanas visi varēs sildīties pie ugunskura un mieloties ar gardo Koknesiešu soļanku.

Mammadaba slēpojumu atbalsta Latvijas Valsts meži, Pļaviņu novada dome, sporta veikalu tīkls SPORT 2000,  sportisko dzērienu izplatītājs Isostar, izdevniecība Jumava, Kokneses Miesnieks, maiznīca Liepkalni. 

Trases ir sagatavotas slēpošanai un tās var izmēģināt jau tagad. 

Turpinot tradīcijas, arī šogad Pierīgā Garciemā 12.februārī plks. 11.00 notiks 10 km iesildīšanās brauciens, kur Mammadaba slēpojumam aicināti gatavoties slēpošanas entuziasti. Pulcēšanās plkst. 11.00 Garciema pludmalē. 

Interesentus par treniņu iespējām stadiona „Mailes” trasē lūdzam sazināties ar Arvīdu Pīpkalēju t. 28626845. Trase ir apgaismota 5 km garumā. Iespējams nodrošināt naktsmītnes. 

afisha_slepojums_WEB.jpg

1 Komentāri

Ir sākusies pieteikšanās SEB SIGULDA tautas slēpojumam, kurš notiks 26. februārī Silciemā. Info www.ba2.lv
Jānis
13 • 02 • 2012 / 07:18
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv