ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 21°C
Vējš: 5m/s

Jaunumi

29 • 11 • 2010

Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" iekļauts starptautiskajā maratonu sērijā

2011. gada 5. februārī notiks distanču slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam", kuru, sākot ar nākamo gadu, rīko sporta pasākumu aģentūra "Alpha Baltic Sport", tādējādi atklājot savu 2011. gada maratonu sēriju. Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" pirmo reizi Latvijas vēsturē ir iekļauts starptautiskajā maratonu sērijā "Euroloppet".

Tas tradicionāli notiks vienā no kultūrvēsturiski bagātākajiem Latvijas novadiem – Vecpiebalgā. Pieteikties slēpojumam jau šobrīd iespējams mājaslapā Slēpošanas maratons: www.maratoni.lv

Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" kļuvis par lielāko, populārāko un vienīgo šādu tik plaša mēroga pasākumu Latvijā. „Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Sporta klubu "Alauksts" pāršķir jaunu lappusi slēpojuma vēsturē, iekļaujoties starptautiskajā maratonu sērijā „Euroloppet”, kas ir ne vien jauns pakāpiens statusā, bet tajā pat laikā uzliek virkni pienākumus un lielu atbildību rīkotājiem slēpojuma kvalitātes uzlabošanā un dalībnieku ērtību nodrošināšanā.

"Alpha Baltic Sport" valdes priekšsēdētājs Kaspars Tupiņš stāsta: "Iekļaušana “Euroloppet” liek pacelt slēpošanas maratona “Apkārt Alaukstam” organizatorisko latiņu vēl augstākā, starptautiskā līmenī, darbs pie tā rīkošanas atbilstošā līmenī jau šobrīd rit pilnā sparā. Lai maratons noritētu atbilstošā kvalitātē piesaistīti starptautiski tiesneši un speciālisti. Mūsu šī brīža svarīgākais uzdevums ir sagatavot trasi augstākajā līmenī, tāpēc jau šobrīd notiek meža ceļu greiderēšanas darbi."

Slēpojuma trase būs iekārtota gleznainā apkārtnē pāri laukiem un pakalniem apkārt Alauksta ezeram. „Aicināti piedalīties visi aktīvās atpūtas cienītāji – sākot ar sportistiem un beidzot ar ģimenēm, bērniem un darba kolektīviem. Ikviens var izvēlēties distanci, kas viņam ir pa spēkam. Profesionāliem sportistiem būs 42 km maratona distance, amatieru līmeņa sportistiem un brīvdienu aktīvistiem – 15 km tautas slēpojums, bet vismazākajiem - bērnu slēpojums,” atzīmē K.Tupiņš.

Jāatgādina, ka SIA "Alpha Baltic Sport" ir sporta pasākumu aģentūra, kas 2010. gada vasarā noorganizēja trīs augsta līmeņa sporta maratonus Jūrmalas pilsētā. 2010. gadā 7. augustā norisinājās velomaratons, 15. augustā skriešanas maratons, un 22. augustā, Jūrmalā notika lielākais šī gada Latvijas skrituļslidošanas pasākums.

Plašāka informācija un reģistrācija mājaslapā Slēpošanas maratons: www.maratoni.lv

Raksts pārpublicēts no portāla www.sportacentrs.lv
Oriģināls lasāms --> šeit  

 

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv