ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 18°C
Vējš: 1m/s

Jaunumi

22 • 11 • 2013

Siguldā atklās Austrumeiropā pirmo saldēto distanču slēpošanas trasi

Saistībā ar 21.novembra vakarā notikušo traģēdiju Zolitūdē, kad iebruka veikala "Maxima" jumts, pārcelts šajā nedēļas nogalē plānotais Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra atklāšanas pasākums.
Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra un 1,25 kilometru garās saldējamās distanču slēpošanas trases atklāšana notiks 30.novembrī plkst.12.00.

Sestdien, 23.novembrī plkst.12.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā tiks atklāta Austrumeiropā pirmā saldētā distanču slēpošanas trase, kas ļauj uzsākt distanču slēpošanas sezonu vēl pirms dabīgā sniega.

Kā pirmās 1.25 km garo trasi iemēģināt aicinātas topošās māmiņas no visas Latvijas, piedaloties bezmaksas „Grūtnieču slēpojumā”. Dalībnieces iedrošinātas izmantot vienu no veselīgākajām aktivitātēm ziemā, apvienojot tik svarīgos faktorus – kustības un svaigu gaisu. Ikvienai slēpojuma dalībniecei būs iespēja tikt pie kādas no balvām – dāvanu kartes augstākās komforta pakāpes ģimenes dzemdību palātai Siguldas slimnīcā vai ekskluzīvajām, Latvijā ražotajām koka ragavām „Žube”, ar kurām doties skaistās ziemas pastaigās kopā ar savu mazuli.

Kā nākamie aicināti mediju pārstāvji, kuriem trases iemēģināšanai tiks piedāvātas īpašas „Fischer” distanču slēpošanas slēpes. Mediju pārstāvis, kurš uzstādīs labāko ātrumu trasē, saņems dāvanā sezonas abonementu Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā – distanču slēpošanai visas ziemas garumā.

No plkst.13.00 ikviens atklāšanas dalībnieks aicināts izmēģināt savus spēkus saldētajā distanču slēpošanas trasē, piedaloties ātruma sacensībās. Dalībnieks, kurš uzrādīs labāko trases ātrumu, saņems dāvanā sezonas abonementu Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā – distanču slēpošanai visas ziemas garumā.

Jau ziņots, ka Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā 1,25 kilometru garumā izbūvēta saldēta distanču slēpošanas trase, zem kuras seguma atrodas saldējošā sistēma, kas ļauj uzturēt sniega segumu un uzsākt distanču slēpošanas sezonu ātrāk, kā arī nodrošina tās nepārtrauktu darbību mainīgos laikapstākļos. Trase vasarā izmantojama skrituļošanai, nūjošanai un skriešanai – to nodrošina koka mulčas seguma josla gar asfaltēto daļu visā trases garumā. Kā papildu iespēja Sporta un aktīvās atpūtas centrā ir 30 metrus augsts kāpšanas aktivitāšu tornis, kas piedāvās vairāk nekā 20 aktivitātes un gigantiskas šūpoles ar 7 metru brīvo kritienu un vairāk nekā 150 metru garu nobraucienu.

Aktīvās topošās māmiņas aicinātas pieteikties slēpošanai līdz 21.novembrim. Pieteikties un uzzināt sīkāku informāciju iespējams https://www.facebook.com/GrutniecuSportaKlubs, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot pa tālruni 29131280.

Mediju pārstāvji aicināti pieteikties, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 28357158.

2 Komentāri

Diemžēl, bet 30.novembrī šo trasi atklās.:(
....
22 • 11 • 2013 / 14:27
Ir sagatavots ar svaigu sniegu 200m aplis. Trase strādās 23.11. no plkst 11:00. Līdz ko laika apstākļi ļaus tiks sagatavots 700m aplis.
Jānis
22 • 11 • 2013 / 21:44
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv