ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 23°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

31 • 01 • 2014

11. tautas slēpojums un slidojums Baiļu apļi notiks uz Vaidavas ezera!

Saistītā informācija

Jau iepriekš tika ziņots, ka 2.februārī norisināsies ikgadējais tautas slēpojums Baiļu apļi. Pateicoties Kocēnu novada izrādītai iniciatīvai, Baiļu apļi notiks uz Vaidavas ezera. Pateicoties vietas maiņai notiks sacensības gan slēpotājiem, gan slidotājiem.

Sacensību trase izveidota uz Vaidavas ezera virsmas.  Uz ezera ledus izveidojusies 3-4 cm piesalusi sniega kārta, kas ir labi piemērota slēpošanai slidsolī. Kā jau pasākuma nosaukums liecina, slēpojums notiks apļos, kur Tautas klasei būs jāslēpo 1 aplis (7km) un Sporta klasei 2 apļi (14km). Būs arī 1km distance bērniem līdz 10 gadiem.  Savukārt slidotājiem būs iespēja slidot vienu apli pa Vaidavas ezera perimetru 7km distancē, bet mazākajiem slidotājiem 2km aplīti.

Ņemot vērā, ka slēpojot pa ezeru svarīgi ir nūju asums, tad pirms sacensībām darbosies serviss, kurā būs iespēja sasmērēt slēpes, uzasināt nūjas un slidas. Servisu nodrošinās veikals Eži.

Piesakoties Baiļu apļiem līdz 31.janvārim dalības maksa ir lētāka, kā arī tiek piemērota atlaide Kocēnu novada iedzīvotājiem. Pieteikties iespējams www.ezi.lv un Ežu veikalos Valmierā un Cēsīs. Pieteikties būs iespējams arī sacensību dienā.

Finišā visus sagaida garda maltīte ar Dimdiņkāpostiem, Nākotnes desiņām un Liepkalnu rupjmaizi. Bet viss pasākums noslēgsies ar godalgoto dalībnieku apbalvošanu un izlozi, kur galvenā balva ir velosipēds no veikala ‘’Eži’’.

Tradicionāli pasākumu atbalsta un balvas pasniegs daudzi Valmieras uzņēmumi – Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmiermuižas alus, Valmieras Drāmas Teātris, SEB Valmieras filiāle, Valmieras Piens, Milda, Augļu serviss, Artifex. Speciālas balvas būs sarūpējuši specializētā inventāra pārstāvji Swix, Fisher.

Informācija un pieteikšanās www.ezi.lv vai Ežu veikalā.

Informāciju sagatavoja:
Anete Žaubre
Projektu koordinatore
Aktīvā tūrisma centrs ''Eži''
Tel.nr. 25548289
E-pasta adrese: [email protected]
www.ezi.lv

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Atbalstītāji
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv