ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 24°C
Vējš: 2m/s

Sīkdatnes un datu drošības politika

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

Informācijas drošības politika

Lai iepazītos ar LSF informācijas drošības politiku lejupielādējiet 2018. gada 16. augustā LSF valdē apstiprināto "LSF informācijas drošības politika".

Par personas datu apstrādi

Latvijas Slēpošanas Federācija ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis vai iesniegsiet saistībā ar reģistrēšanos, tiek pieprasīti lai izpildītu sabiedrības interesēs īstenojamu uzdevumu vai īstenotu oficiālas pilnvaras, kas noteiktas Sporta likumā un citos LSF saistošajos normatīvos. Dati tiks apkopoti, apstrādāti, glabāti un publiskoti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. 

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams LSF mērķu un sabiedrības interešu izpildei. 

Sabiedrības interesēs dati pilnībā vai daļēji tiks publiskoti, ciktāl tas nepieciešams, lai sabiedrības locekļi varētu iepazīties un identificēt konkrētas personas sporta sasniegumus un ar sportu saistītos rādītājus. Nepubliskotie dati  netiks nodoti trešajām personām, izņemot atbilstoši autorizētām sporta organizācijām, valsts un pašvaldību iestādēm. 

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu. Datu pilnīga dzēšana var tikt atteikta, ja tā būs pretrunā ar sabiedrības interesēm – tiesībām identificēt konkrēto sportistu un iepazīties ar sportista rezultātiem.

Dalībnieka apliecinājums reģistrējoties sacensībām

Ar šo apliecinu, ka piekrītu, ka Biedrība “Latvijas Slēpošanas federācija”, reģistrācijas numurs 40008023069, kā profesionālo un amatieru sporta pasākumu, treniņu un ar tiem saistīto darbību organizators (turpmāk “LSF”), apstrādā manus personu datus, nodod manus personas datus LSF apkalpojošajiem uzņēmumiem un personām, ja tas ir nepieciešams LSF pasākumu un darbības plānošanai, organizēšanai vai izpildei. Esmu informēts, ka mani personas dati var tikt nodoti transporta sabiedrībām, ceļojumu aģentiem, pasākumu organizatoriem, un citiem uzņēmumiem, t.sk. LSF sadarbības partneriem, atbalstītājiem un sponsoriem. 

Ar šo apliecinu arī, ka piekrītu manu personas datu nodošanai apstrādei šeit minētiem nolūkiem datu operatoriem ārpus Eiropas Savienības, ar kuriem sadarbojas LSF un/vai kuru pakalpojumus izmanto LSF, LSF nodrošinot, ka šādi datu operatori ievēro līdzvērtīgi drošus personu datu apstrādes noteikumus kā to prasa Eiropas Savienība. 

Tāpat apliecinu savu piekrišanu tam, ka LSF manus personas datus (t.sk. fotogrāfijas un video ierakstus ar manu dalību) drīkst pēc saviem ieskatiem izmantot LSF mārketinga un sabiedrisko attiecību pasākumos, paziņojumos, publikācijās, prezentācijās un citos materiālos, kas tiks izstādīti vai rādīti plašai publikai, tajā skaitā notikumu vai ziņu atspoguļojumos dažādos sociālos medijos (LSF mājas lapā, facebook, twitter, instagram, linkedin umtl.) korporatīviem nolūkiem izveidotos profilos, manu sporta aktivitāšu laikā, kā arī neierobežotu laiku pēc tām.

Savus personas datus esmu nodevis LSF rīcībā pati/-s, esmu piekritusi/-is to vākšanai. Esmu informēta/-s, ka šeit sniegto piekrišanu esmu tiesīga/-s atsaukt jebkurā laikā, bet ne vēlāk kā pirms to publicēšanas vai pirmreizējas publiskošanas. 

Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv