infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 5°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

27 • 02 • 2017

Iedzīšanā Ņedaivodins 45. vietā, Balodis zaudē astoņas pozīcijas un paliek 47.

Slovākijā turpinās pasaules čempionāts jauniešiem un junioriem biatlonā, un šodien aizvadītas iedzīšanas sacensības. Starp latviešiem labākais bija Vladislavs Ņedaivodins, kurš ieguva 45. vietu, pakāpjoties sešas pozīcijas augšup.

Pirmie trasē devās jaunieši, kuri iedzīšanā veica desmit kilometrus, un uzvarēja Emiljēns Klods, kurš šaušanā kļūdījās četras reizes, taču ar pusminūtes handikapu pietika. Rūdis Balodis bija labākais starp latviešiem, ierindojoties 47. vietā (pazaudētas astoņas pozīcijas). Viņš nesašāva piecus mērķus (1+0+3+1) un no uzvarētāja atpalika vairāk nekā sešas minūtes. Alvis Šķēps bija pagalam neprecīzs pēdējās divās šaušanās (2+0+4+4), paliekot 59. pozīcijā, lai gan trasē viņš devās kā 44.

Nākamie bija juniori, un 12,5 kilometru distancē uzvarēja krievs Igors Maļinovskis, kurš arī nenogāza četrus mērķus, bet bija uzvarējis sprintā. Vladislavs Ņedaivodins nesašāva trīs mērķus (0+0+2+1), no zelta medaļnieka atpaliekot nepilnas sešas minūtes un ieņemot 45. vietu. Tikmēr Ingus Deksnis šaušanā kļūdījās piecreiz (1+0+1+3) un bija 54., lai gan trasē devās kā pēdējais. Arī Ņedaivodins pakāpās augšup sešas vietas.

Juniorēm desmit kilometru iedzīšanā uzvarēja Valērija Vasņecova, kura šāva perfekti un par desmit sekundēm apsteidza sprinta uzvarētāju Mišelu Kararu no Itālijas. Savukārt jaunietēm 7,5 kilometru iedzīšanā labākā bija Irēne Lardšneidere, kura nesašāva četrus mērķus, bet sprintā iegūtais minūtes pārsvars bija pietiekams. Latvietes iedzīšanas sacensībām nekvalificējās.

Avots: Ulvis Brože, sportacentrs.com

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv