ski.lv logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 20°C
Vējš: 3m/s

Jaunumi

24 • 11 • 2015

Kopā ar Rastorgujevu pirmajos posmos startēs Lūsa, Slotiņš un Pužulis

Saistītā informācija

Kopā ar Latvijas vadošo biatlonistu Andreju Rastorgujevu jauno Pasaules kausa sezonu sāks Daumants Lūsa, Roberts Slotiņš un Rolands Pužulis.

Sagaidāms, ka šāds sastāvs būs vismaz pirmajos trijos Pasaules kausa posmos jeb sezonas pirmajā trimestrī, bet pēc tam tas var mainīties.

Tikmēr Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) sacensībās grasās startēt Ingus Deksnis, Aleksandrs Patrijuks un Toms Praulītis, kuri sezonas gaitā veiksmīga snieguma rezultātā var pretendēt uz dalību Pasaules kausa posmos.

Kā pastāstīja Latvijas Biatlona federācijas (LBF) ģenerālsekretārs Krišjānis Meirāns, biatlonu šobrīd nedaudz malā nolēmis likt ziemas orientierists Raivo Kivlenieks, kurš līdz šim biatlona sacensībās nav piedalījies, tomēr visu sagatavošanās posmu aizvadīja ar šā sporta veida izlasi. Kivleniekam bija iecerēts startēt aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajās Norvēģijas kausa sacensībās, taču veselības problēmu dēļ tas nenotika, turklāt viņam treniņos neesot klājies tik viegli, cik gribētos.

Tāpat pagaidām no biatlona izlases atskaitīts distanču slēpotājs Arvis Liepiņš, tomēr viņš komandai varētu pievienoties otrajā trimestrī, kas sāksies pēc jaunā gada.

Savukārt no dāmām uz Pasaules kausa posmiem dosies Baiba Bendika, kamēr no slēpošanas pārnākusī Anda Muižniece startēs zemākā līmeņa IBU sacensībās. Tikmēr no veselības problēmām turpina atkopties pēdējo gadu Latvijas dāmu komandas līdere Žanna Juškāne, turklāt ir liela iespēja, ka jaunajā sezonā viņa uz starta tā arī neizies.

Pagājušajā nedēļas nogalē notikušajā Norvēģijas kausā Rastorgujevs nelielu veselības problēmu dēļ nepiedalījās, bet labākos rezultātus sasniedza Bendika, kura dāmu sacensībās guva 31.vietu 7,5 kilometru sprintā, kā arī ieņēma 41.vietu 12,5 kilometru masu startā. No Latvijas vīriem augstvērtīgāko rezultātu sprintā sasniedza Slotiņš, bet 15 kilometru masu startā - Lūsa.

Jau šajā nedēļā sāksies IBU kausa sezona, kā arī risināsies pirmās Pasaules kausa sacensības, kur Rastorgujevs ar Bendiku varētu iziet uz starta jaunieviestajā individuālajā jauktajā stafetē.

Pagājušajā sezonā Rastorgujevs Pasaules kausa kopvērtējumā guva 27.vietu, kas salīdzinājumā ar gadu iepriekš bija kritums par deviņām pozīcijām. Savukārt neviens cits Latvijas sportists pie Pasaules kausa ieskaites punktiem jau ilgāku laiku nav spējis tikt.

Pirms šīs sezonas Latvijas izlases galvenā trenera amatā atgriezies Vitālijs Urbanovičs.

Avots: TVNET.LV

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv