infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 10°C
Vējš: 7m/s

Jaunumi

17 • 12 • 2015

J. Bē: "Kad Latvija ir vadībā pēc pirmā posma, tas ir jautri"

Saistītā informācija

Norvēģijas portāls nrk.no publicējis rakstu par to, ka Starptautiskā biatlona savienība (IBU) ar līdzvērtīgu naudas sadali panākusi mazo valstu uzplaukumu. Kā piemērs minēts arī Latvija, kura, pateicoties Andrejam Rastorgujevam, bieži vien stafetē nonāk kameru tuvplānos.

"Biatlonā tagad novērojams konkurences pieaugums, kad progresē arvien vairāk un vairāk nāciju," tiek citēts portāla biatlona eksperts Ūla Lunde. "IBU ir paveikusi neticami labu darbu, daudzu gadu garumā atbalstot mazās nācijas. Biatlonā tās saņem lielāku palīdzību nekā distanču slēpošanā, tādēļ elite paplašinās."

"Neteiktu, ka darbojamies pilnīgi kā Robins Huds, bet mēs tiešām diezgan daudz līdzekļu "paņemam" no Norvēģijas, Vācijas, Krievijas, Francijas un citām nācijām un dodam vājajām valstīm," sacīja IBU prezidents Andešs Besebergs. "Mēs "zogam" no lielajām valstīm, bet tas ir pieņemami un nav nekāds noslēpums. Esam lepni, ka esam izvēlējušies šādu ceļu. Arī mums agrāk bija laiki, kad bija tikai trīs četras valstis, kuras savāca visas medaļas."

Lai arī Latvijas izlases zemā konkurētspēja neļauj cīnīties par labākajām pozīcijām, komandas līderis Andrejs Rastorgujevs bieži vien parūpējas, lai stafetē uzmanība tiktu pievērsta arī mums. "Kad Latvija ir vadībā pēc pirmā posma, tas ir jautri," smaidot noteica pazīstamais norvēģu biatlonists Juhanness Bē. "Novērtējam IBU palīdzību. Bez tās nespētu atļauties nepieciešamo aprīkojumu," piebilda Rastorgujevs.

Avots: SPORTACENTRS.COM

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv