infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 12°C
Vējš: 2m/s

Jaunumi

13 • 01 • 2015

Treneris gandarīts par Rastorgujeva atgūto pārliecību biatlona trasē

Divreiz izcīnīta 6.vieta nedēļas nogalē Oberhofā aizvadītajā Pasaules kausa posmā ļāva Andrejam Rastorgujevam atgūt pārliecību par savām spējām sasniegt augstu rezultātu, par ko gandarījumu sarunā Latvijas Radio pauda Latvijas spēcīgākā biatlonista treneris Intars Berkulis.

Atgūtā pārliecība izpaužas arī rezultātā, uzsvēra treneris. Berkulis uzskata, ka svētdien 15 kilometru distancē ar kopēju startu Rastorgujevam varbūt mazliet pietrūka veiksmes, jo bija visai ekstrēmi laikapstākļi, kas ietekmēja šaušanu.

Liela vēja dēļ daudzi šaušanā stāvus raidīja lodes garām mērķim, un arī Rastorgujevam tāpat kā ne vienam vien konkurentam pēc pēdējām divām ugunslīnijām bija jāmēro pa diviem soda apļiem. 

Nākamais posms šonedēļ risināsies citviet Vācijā, Rūpoldingā, ko Berkulis uzskata par savu kā trenera mīļāko trasi. Savukārt Rastorgujevam patīkot visas trases, un viņš gatavojas ceturtdien jau startēt stafetē. Sestdien vīriešiem paredzēts sprints, bet svētdien - distance ar kopēju startu.

Jau vēstīts, ka Oberhofā Rastorgujevam bija šosezon veiksmīgākās sacensības, jo 6.vietu viņš ieguva gan 10 kilometru sprintā, gan 15 kilometru distancē ar kopēju startu.

Autori: Jānis Lazdāns, Latvijas Radio korespondents, Gundars Galkins, lsm.lv sporta redaktors, Avots: lsm.lv (Oriģināli lasāms: http://www.lsm.lv/lv/raksts/biatlons/sports/treneris-prieciigs-par-rastorgujeva-atguto-parlieciibu-biatlona-.a113332/)

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv