infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 12°C
Vējš: 1m/s

Jaunumi

02 • 02 • 2015

Rastorgujevam septiņas kļūdas un desmitā vieta EČ iedzīšanā

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien ar neveiksmīgu šaušanu ieguva desmito vietu Igaunijā notiekošā Eiropas čempionāta 12,5 kilometru iedzīšanas distancē.

Pēc desmitās vietas sprintā Rastorgujevs līderim Aleksejam Sļepovam no Krievijas zaudēja tikai nepilnu minūti. Iedzīšanā viņš slēpoja ļoti ātri, tomēr trijās no šaušanām viņš kļūdījās divreiz, bet vēl vienā reizi un finišā no Sļepova, kurš bija labākais arī iedzīšanā, atpalika par minūti un 48,4 sekundēm.

Pats Sļepovs iedzīšanā kļūdījās trīs reizes un uzvarēja ļoti pārliecinoši, tuvāko sekotāju Krasimiru Aņevu no Bulgārijas, kurš arī pieļāva trīs kļūdas, apsteidzot par 44,3 sekundēm. Savukārt trešo vietu finiša spurtā izrāva krievu sportists Antons Babikovs.

Ceturtdien 20 kilometru individuālajās sacensībās Rastorgujevs krita un salauza savas šautenes laidi. Pēc šīm sacensībām neskaidra bija biatlonista turpmākā dalība Eiropas čempionātā, tomēr viņš spēja piešaut savu rezerves šauteni un sestdien jau startēja sprintā.

Pārējie Latvijas sportisti sestdien palika ārpus labāko sešdesmitnieka un līdz ar to nekvalificējās iedzīšanās sacensībām. Toms Praulītis ar nekļūdīgu šaušanu ierindojās 61.vietā, bet Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš ieņēma attiecīgi 81. un 83.pozīciju.

Baiba Bendika sestdien izcīnīja 40.vietu 7,5 kilometru sprinta distancē, bet svētdien desmit kilometru iedzīšanā ar neveiksmīgu šaušanu palika pēdējā, 50.vietā.

Otra Latvijas pārstāve Inga Paškovska sprintā ieņēma 61.vietu un nespēja kvalificēties čempionāta iedzīšanās sacensībām.

Eiropas čempionāts Otepē risināsies līdz nākamajai otrdienai.

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv