infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 18°C
Vējš: 6m/s

Jaunumi

07 • 02 • 2015

Rastorgujevam pēc Eiropas čempionāta iekaisis vaigs

Saistītā informācija

Latvijas labākajam biatlonistam Andrejam Rastorgujevam pēc starta Eiropas čempionātā konstatēts iekaisis vaigs, tomēr pagaidām tiek uzskatīts, ka viņš varēs piedalīties nākamajā nedēļā gaidāmajā Pasaules kausa posmā, pastāstīja sportista treneris Intars Berkulis.

Kā zināms, Eiropas čempionātā, kas risinājās Igaunijā, neilgi pirms starta Rastorgujevam nebija skaidrības, vai viņš varēs doties trasē, jo sportistam bija temperatūra. Tomēr toreiz pēc analīžu nodošanas pie ārsta tika konstatēts, ka biatlonistam nav angīnas, un viņš devās uz startu.

Tagad secināts, ka, visdrīzāk, toreiz pie vainas bijis limfmezgls, un nu konstatēts, ka Rastorgujevam iekaisis vaigs.

"Pēc nostāstiem dzirdēts, ka kaut liekas, ka nav nekas smags, šādas veselības problēmas nav viegli izārstēt un var saglabāties uz ilgāku laiku," izteicās Berkulis. "Šonedēļ Andrejs dzer zāles, bet jau nākamajā nedēļā mums ir Pasaules kausa posms."

Rastorgujevu šosezon veselības problēmas mocījušas jau vairākkārt. Sezonas ievadā viņš saslima pēc atbraukšanas uz Latviju, kur parakstīja līgumu ar ģenerālsponsoru. Pāris dienu vēlāk sekojušajā pirmajā IBU kausa posmā sportists uzvarēja sprinta sacensībās, tomēr pēc tam pirmajās Pasaules kausa sacensībās veselības problēmu dēļ vairs nebija spējīgs iziet uz starta.

Kopumā līdz gadu mijai pirmajos trijos Pasaules kausa posmos Rastorgujeva rezultāti bija ļoti mainīgi, bet augstus rezultātus viņš sasniedza janvāra pirmajā pusē ceturtajā posmā, kad divreiz finišēja sestais.

Pirms piektā posma vairāki Latvijas biatlona izlases dalībnieki saskārās ar vēdera vīrusu. Kaut Rastorgujevam izdevās no tā izvairīties un sprinta sacensībās pat gūt piekto vietu, kopš tā laika viņam nav sekmējies ar šaušanu, bet Eiropas čempionātu bez veselības problēmām izjauca arī kritiens un ieroča salaušana.

Pasaules kausa septītais posms piektdien sāksies Čehijā, bet Rastorgujevs to izlaidīs. Nākamajā nedēļā gaidāms posms Norvēģijā, bet pēc tam jau risināsies sezonas nozīmīgākās sacensības - pasaules čempionāts.

Pasaules kausa kopvērtējumā pašlaik Rastorgujevs ar 228 punktiem ieņem kopvērtējuma 25.pozīciju.

Avots: DELFI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Komentāri

Vai kāds, lūdzu, var viņiem pateikt/nodot, lai noteikti limfmezglus pārbauda - tie nav joka lieta

07 • 02 • 2015 / 15:15
Vai kāds, lūdzu, var viņiem pateikt/nodot, lai noteikti limfmezglus pārbauda - tie nav joka lieta

07 • 02 • 2015 / 15:15
Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv