infoski logo
Šodienas laika prognoze Rīgai
Temp.: 6°C
Vējš: 4m/s

Jaunumi

05 • 02 • 2015

Eiropas čempionātu Latvija noslēdz ar 16. vietu vīru stafetē

Otrdien Igaunijas pilsētas Otepes biatlona trasē Eiropas čempionāta pēdējās sacensībās kungu stafetē Latvijas komanda izcīnīja 16.vietu, bet par Eiropas čempioni kļuva Krievijas komanda.

Latvijas stafetes komandā šoreiz nestartēja mūsu labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs, bet vieta tukša nepalika, un pirmais trasē devās Aleksandrs Patrijuks. 21 gadu vecais sportists ceļā uz pirmo šaušanu uzrādīja astoto ātrāko slēpošanas laiku, taču vajadzīgās divas papildpatronas atmeta Patrijuku uz 15. pozīciju. Otrajā šaušanā viena papildus patrona un 14. vieta, ko gan noturēt neizdevās un pēc pirmā posma Latvija bija 16.vietā.

Roberts Slotiņš pirmajā šaušanā bija perfekts, taču solis nebija tik ātrs, lai ievērojami paceltos. Otro reizi ugunslīnijā Slotiņam nepietika arī ar trim papildus patronām, un viens mērķis palika nesašauts. Pēc pusdistances Latvijai 17. pozīcija. Daumantam Lūsam visai laba šaušana (katrā no piegājieniem iztērētas pa vienai no papildus patronām) un pēc trim posmiem 16. pozīcija.

Pēdējais trasē devās Toms Praulītis, kuram lieliska šaušana bez kļūdām, bet pozīciju uzlabot neizdevās, un Latvija finišēja 16. pozīcijā 21 komandas konkurencē.

Par Eiropas čempioniem kļuva krievi, kas izmantoja desmit papildus patronas un par 14,2 sekundēm bija ātrāki par ukraiņiem, kam vajadzēja vien četras papildus patronas. Cīņā par trešo vietu norvēģi par aptuveni trim sekundēm apsteidza Baltkrieviju.

Avots: SPORTACENTRS.COM

0 Komentāri

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv pase
Facebook.com pase
Twitter.com pase
Google.com pase
Ģenerālsponsori
Atbalstītāji

Latvijas Slēpošanas federācijas informatīvais portāls infoski.lv