Temp.: 13°C
Vējš: 6m/s

20 • 12 • 2010

Kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks uzvar FIS sacensībās Čehijā

Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks pirmdien Čehijā uzvarējis FIS sacensībās slaloma disciplīnā, aiz sevis atstājos divus mājiniekus, čehus. Divu braucienu summā Zvejnieks par 0,4 sekundēm apsteidza čehu Odreju Berndtu, bet par 1,4 sekundēm – Jožefu Kelemenu. Par šo uzvaru Latvijas sportists ieguva 35,95 FIS punktus.

Šajās sacensībās startēja vairāki Latvijas kalnu slēpotāji – Kaspars Daugulis ierindojās 17. vietā, Robertam Briškam 26. rezultāts, bet Misk Zvejnieks izcīnīja 29. vietu.

Kopumā sacensībās piedalījās 90 slēpotāju, un visi Latvijas sportisti iekļuva starp 60 labākajiem, kas startēja abos braucienos. Otrajā braucienā līdz finišam nokļuva 51 sportists.

Spindleruvas Mļinas trasē notika arī sacensības jaunietēm, un slaloma disciplīnā no Latvijas pārstāvēm augstāko rezultātu uzrādīja Beāte Bērziņa, ierindojoties 36. vietā. Patrīcija Anna Alsiņa divu braucienu summā finišēja 40., bet Krista Vitkovska – 42. vietā. Ieva Meldere otro braucienu nepabeidza.

Slaloma sacensības Čehijā turpināsies arī otrdien.

Oriģināls lasāms --> šeit

10 Komentāri

Tā tik turpināt! Super :)
20 • 12 • 2010 / 18:41
Atzīstams panākums! Labs PR slēpošanai kopumā!
20 • 12 • 2010 / 19:00
Labs! Tikko Tevi pieminēja arī LNT ziņās... Latvijā VAR nopietni nodarboties ar slēpošanas sporta veidiem!
20 • 12 • 2010 / 20:49
Kristap!!! Super! Tas ir tikai sākums!
džeksons
20 • 12 • 2010 / 20:55
Apsveicam, Kristap!
Tevi vēro visa kalnu slēpotāju saime. Tā turēt!
20 • 12 • 2010 / 21:09
Labs darbiņš padarīts un ir arī patīkams rezultāts. Tagad jākāpj augstāk. Jāskatās kur iekost kādam lielajam varenajam! Uz priekšu - bez kompleksiem!